Günümüzde teknolojik ve dijital yapının daha çok gelişmesiyle birlikte, kripto para birimlerine olan ilginin de arttığı net bir şekilde görülüyor. Kripto para birimlerinin doğal dinamiklerini iyi bir şekilde analiz edebilen ve doğru zamanda doğru yatırım araçlarını kullanan yatırımcılar, sosyal platformlarda gerçekleştirdikleri yüksek kazançlı işlemlerle ön plana çıkıyor. Bu sebeplerle her geçen gün daha çok kullanıcı kripto para birimi yatırımlarına yöneliyor. Artan ilgi sonucunda, kullanıcı adına otomatik olarak kripto para birimlerini analiz eden ve alım satım işlemlerini gerçekleştiren bot platformları popüler bir hale geldi. Bitcoin Dynamit platformu ise, kullanıcıların kripto para piyasasında işlem yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış ve son teknoloji yazılımlarla geliştirilmiş olan bir otomatik alım satım platformu olduğunu iddia etmekte.

Bu popüler platform, kullanıcıların kripto piyasası içerisinde gerçekleştirmek istedikleri işlemleri bilinçli bir şekilde yapmaları için çeşitli teknik araçlar sunduğunu ifade etmekte. Bitcoin Dynamit inceleme ve araştırmamız içerisinde, önde gelen bu platform tarafından ortaya atılan tüm iddiaları gözden geçireceğiz. Ek olarak bu Bitcoin robotunun güvenilir olup olmadığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Lafı fazla uzatmadan platformu hızlı bir şekilde mercek altına alalım.

Bitcoin Dynamit Özeti

Bu popüler platformun ön plana çıkan temel özelliklerini gösteren özet bir tablo ile yazımıza başlayalım.

🏺 Platform türüOtomatik alım satım ve eğitim platformu
💠 Desteklenen kripto paralarBTC, ETH, LTC, XRP ve diğer popüler kripto para birimleri
💵 Minimum yatırım miktarı$250
💥 İddia edilen başarı oranı Belirtilmemiş
💁🏼‍♀️ Müşteri desteğiVar
📱 Mobil uygulama desteğiYok
🕘 Para çekme süresi 5-30 dakika

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Dynamit Nedir?

Bitcoin Dynamit Logo

Bitcoin Dynamit platformu, kripto para birimi alım satım işlemlerinde deneyimli ya da herhangi bir tecrübe sahibi olmayan kullanıcıların, aktif kripto piyasası içerisinde yapmak istedikleri işlemleri yeterli bilgi seviyesi ve donanım araçları ile gerçekleştirmesini sağlamayı amaçlayan ve kullanıcı adına otomatik olarak kârlı alım satım işlemlerini gerçekleştirdiğini iddia eden bir online platformdur.

Bitcoin Dynamit platformunun internet sitesinde gelişmiş analitik araçlar ve uzman rehberliği ile birlikte kullanıcılara destek verildiği ifade edilmekte. Kullanıcı güvenliğinin ön planda tutulduğu, platformun şık ve anlaşılır bir arayüze sahip olduğu ve kullanıcıların alım satım işlemlerinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilginin sağlandığı ifade edilmekte. Ek bilgi olarak bu platformun herhangi bir mobil uygulamasının olmadığı fakat mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde geliştirildiği belirtilmekte. Günümüzde birçok yatırımcının kripto yatırımını mobil telefonlarından yaptığı bilindiği için Bitcoin Dynamit’in mobil uyumlu olması gayet iyi bir özelliktir.

Bitcoin Dynamit Nedir

Bitcoin Dynamit platformu, deneyimsiz ya da deneyimli yatırımcıların kripto para birimlerinin sunduğu kazançlı alım satım fırsatlarından yararlanmak için stratejilerini geliştirebileceğini ve platform tarafından kullanıcı adına gerçekleştirilen otomatik alım satım işlemleri için kâr, zarar ve risk oranı gibi koşulları belirleyebileceğini bildirmekte. Ek bilgi olarak tecrübesiz kullanıcıların güvenli işlem yapmak için kullanıcı dostu ticaret araçlarıyla desteklendiği ifade etmekte.

Bu bilgilerle birlikte Bitcoin Dynamit platformunun internet sitesinde kullanıcı adına gerçekleştirilen işlemlerin başarı oranının belirtilmediği ve kullanıcı referanslarının bulunmadığını belirtmemizde fayda var. Platform tarafından ifade edilen iddiaların hangi derecede doğru olduğunu anlamak için demo hesabının kullanılabileceğini hatırlatalım.

Bitcoin Dynamit Artıları ve Eksileri

Artıları

  • Otomatik alım satım işlemleri
  • Popüler kripto para birimleri ticareti
  • Gelişmiş analitik araçların basit kullanımı
  • 7/24 müşteri desteği
  • Demo hesap seçeneği
  • Anlık para çekme ve yatırma kolaylığı

Eksileri

  • Mobil uygulama mevcut değil.
  • Platform özelliklerini kullanmak için minimum 250$ yatırım yapılmalı.
  • Botun başarı oranı belirtilmiyor.

Bitcoin Dynamit Nasıl Çalışır?

Platform üzerinde kayıt oluşturan her kullanıcıya Bitcoin Dynamit tarafından özel bir komisyoncu atandığı ifade edilmekte. Komisyoncunun kullanıcılara rehberlik ettiği, kullanıcıya her an yardımcı olmak için hazır olduğu ve ayrıca bir dizi eğitim kaynaklarının kullanıcılara sunulduğu belirtilmekte. Kullanıcılara popüler kripto para birimlerini kapsayan grafik, teknik analiz ve gerçek zamanlı piyasa verileri gibi analitik araçların sunulduğu da belirtilmekte. Fark ettiyseniz tüm bu bilgileri kesinlik içermeyen cümleler ile sonlandırıyoruz. Bunun ana nedeni, ortaya atılan tüm bu özellikler platformun iddiasıdır. 

Bitcoin Dynamit tarafından kullanıcılara sunulan otomatik alım satım botunun popüler kripto para birimleri üzerinde gerçekleşen değişimleri yakından takip ettiği, fiyat modellerini bot algoritması tarafından analiz edildiği ve geçmiş verilerle karşılaştırılarak alım satım fırsatlarının belirlendiği ifade edilmekte. Bu işlemlerin bot tarafından saniyeler içerisinde gerçekleştirildiği ve çeşitli doğrulama aşamaları ile sonuçlandırıldığı da belirtilmekte. Eğer kullandığınız bot bir hata yapıp yanlış bir emir oluşturursa bir daha böyle bir hata yapmamak için altyapısını güncelleyerek kendi kendisini eğitir.

Bitcoin Dynamit platformunun internet sitesinde, kullanıcı bilgilerinin ve yatırımların en son güvenlik protokolleri ile koruma altına alındığı iddia edilmekte. Diğer otomatik alım satım platformları ile karşılaştırıldığında, bu popüler platform tarafından iddia edilen özelliklerin paralel bir yapıda olduğu anlaşılmakta.

Yaptığımız araştırma kapsamında, Bitcoin Dynamit tarafından ortaya atılan bu iddiaları doğrulayamadığımızı tekrar belirtelim. Ek bilgi olarak platformun çalışma şeklini onaylayan bir tarafsız kuruluş araştırmasına da rastlayamadık. Bu bilgilerle birlikte platformun internet sitesinde kullanıcı yorumlarının bulunmadığını ve bot tarafından gerçekleştirilen işlemlerin hangi oranda başarılı olduğunu belirleyemediğimizi de hatırlatalım.

Kripto para birimleri ile gerçekleştirilen tüm işlemlerde potansiyel risk faktörünün bulunduğunu belirtmemizde fayda var. Küçük yatırım tutarlarıyla oldukça kârlı işlemler gerçekleştirilebildiği gibi, yatırımların bir kısmının ya da tamamının kaybedilebileceği göz önünde bulundurulmalı.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Dynamit Temel Özellikleri

Yazımızın bu bölümünde, Bitcoin Dynamit tarafından duyurulan platformun özelliklerini tek tek detaylı bir şekilde ele alacağız.  

Gelişmiş Ticaret Araçları

Bitcoin Dynamit platformu tarafından kullanıcılara doğru zamanda alım satım işlemleri gerçekleştirmek için bir dizi ticaret araçları ile destek verildiği ifade edilmekte. Analitik alım satım araçları aracılığıyla kullanıcıların popüler kripto para birimleri üzerinde gelişmiş grafiklerden faydalanabileceği ve teknik analizleri inceleyebileceği de belirtilmekte.

Ayrıca gerçek zamanlı piyasa verilerinin kullanıcılara sunulduğu ve kullanıcıların gelişmiş ticaret araçları tarafından gönderilen uyarılar ve sinyaller doğrultusunda kazançlı işlemler gerçekleştirilebileceği ifade edilmekte.

Bitcoin Dynamit Gelişmiş Ticaret Araçları

Kullanıcılara kazançlı olduğu ifade edilen alım satım sinyallerinin sunulması, sürekli değişkenlik gösteren kripto piyasasında ciddi derecede avantaj ve kazanç sağlayabilir. Platform tarafından sağlandığı ifade edilen ticaret araçlarının hangi doğruluk derecesinde performans gösterdiğini tespit edemediğimizi de belirtelim.

Otomatik Alım Satım İşlemleri

Bitcoin Dynamit platformu kullanıcılara otomatik alım satım seçeneği sunar. Böylece kullanıcıların güncel piyasa üzerindeki gelişmeleri takip etmek zorunda kalmadan, platform tarafından yapılan işlemlerden kazanç elde edebileceği ifade edilmekte. Kullanıcıların bu özellikten faydalanırken kendi hedefleri doğrultusunda kâr, zarar ve risk oranlarını belirleyebileceği de açıklanmıştır. 

Kripto yatırımcılarının günümüz şartlarında 24 saat boyunca piyasayı yakından izlemesi ne yazık ki mümkün değil. Kişisel ihtiyaçlar, sorumluluklar ve günlük hayatta karşılaşılabilecek beklenmedik gelişmelere karşı piyasayı her an tarayan ve kullanıcı adına kazançlı kripto alım satım işlemleri yapan bir platformun oldukça kullanışlı olabileceği düşünülmekte. Platform içerisinde risk oranına göre seçebileceğiniz birkaç otomatik alım satım aracı mevcut. Eğer garanti kazanç elde etmek istiyorsanız minimum risk oranına sahip bir ‘paketi’ tercih etmenizi öneririz. Bu botu deneyimlemeden önce eğer kripto para satın alma konusunda bilgi sahibi değilseniz ilgili makalemizi incelemenizi öneririz.

Popüler Kripto Para Birimleri

Kripto para birimi yatırımlarında çeşitli kripto para birimleri üzerinde işlem yapabilme özelliği, kullanıcıların çeşitli fırsatlardan anlık olarak faydalanmasını sağlar. Örneğin A kripto para biriminin yatay bir çizgide ilerlediği bir saat diliminde, kullanıcılar B kripto para biriminin anlık olarak sunduğu yatırım fırsatlarından faydalanabilir.

Bitcoin Dynamit platformu üzerinde sunulan hizmetlerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi popüler kripto birimlerini kapsadığı ifade edilmekte. Bahsi geçen kripto para birimleri piyasa içerisinde en yüksek işlem hacmine sahip olan kripto varlıklar olarak tanınmakta. Popüler kripto para birimleri ile eş zamanlı olarak yapılan işlemlerin kullanıcılara kazançlı fırsatlar sunabileceği bilinmekte.

Üstün Güvenlik Önlemleri

Yatırım işlemlerinde kullanıcılar kişisel bilgilerini ve yatırımlarını kullanır. Bu kapsamda kişisel bilgilerin ve yatırımların işlem yapılan platform tarafından güvenli bir şekilde korunması gerekir. Bu konuda oldukça hassas olduğunu belirten Bitcoin Dynamit platformu, kullanıcı verilerini birinci sınıf güvenlik hizmetleri ile koruma altına aldığını ifade etmekte.

En son teknoloji ile geliştirilen güvenlik önlemlerini kullandığının belirten bu platform, güvenlik protokolleri içerisinde şifreleme, çok faktörlü kimlik doğrulaması ve güvenlik denetimleri dahil her türlü olması gereken güvenlik önlemini aldığını belirtmekte.

7/24 Müşteri Desteği

Tecrübeli ya da tecrübesiz tüm kullanıcıların kripto para birimi yatırım işlemlerinde zaman zaman yardıma ihtiyaç duyabileceği bilinmekte. Bitcoin Dynamit platformu ise bu kapsamda haftanın her günü ve günün her saatinde müşteri desteği sağladığını iddia etmekte. Platformun internet sitesinde verilen hizmetin eğitimli ve deneyimli çalışanlar tarafından sağlandığı ifade edilmekte.

Kaldıraçlı İşlemler

Kripto para birimleri üzerinde gerçekleştirilen kaldıraçlı işlemler, düşük yatırım tutarlarıyla yüksek kazanç elde edilmesini sağlamakla birlikte yatırımların kısa bir sürede kaybedilmesine de sebep olabilir. Bu sebeple kaldıraçlı işlemlerin risk faktörünü artırdığı bilinmektedir.

Kaldıraç miktarı, yatırım yapılan işlem için kullanılan varlık tutarı üzerinde çarpan görevi görür. Kısa bir örnekle açıklamamız gerekirse, A kripto para birimi üzerinde 100 TL bakiye ile 10 kaldıraçlı işlem yapan bir kişinin işlemi, 1000 TL tutarı üzerinden gerçekleştirilir. A kripto para birimi %10’luk bir artış gösterirse, 1000 TL’nin %10’u oranında kazanç sağlanır. Sonuç olarak yapılan işlemden 100 TL kazanılır ve toplam bakiye 200 TL olur.

Fakat A kripto para birimi üzerinde %10’luk bir düşme gerçekleşirse %10 oranında kayıp yaşanır ve kullanıcı bakiyesi likidite olur, yani sıfırlanır. Bu sebeple kaldıraçlı işlemler yüksek riski içerisinde bulundurur. Bitcoin Dynamit platformunun kullanıcı adına gerçekleştirdiği kaldıraçlı işlemleri hangi oranda uyguladığını net bir şekilde belirtmediğini hatırlatalım. Eğer kripto sektörüne yeni giriş yapan ya da kaldıraçlı işlemler konusunda sadece teorik bilgiye sahip biriyseniz, kesinlikle destek almadan kaldıraçlı işlem açmanızı önermiyoruz. 

Demo Hesabı

Demo hesabı kullanıcıların kendi varlıklarını kullanmadan platformun özelliklerinin test edilebilmesini sağlayan bir özelliktir. Demo hesabı içerisinde kullanıcılar yatırım işlemlerini gerçekleştirilebilir kâr ve zarar gibi oranları belirleyebilir ve platform performansını gözlemleyebilir. Bitcoin Dynamit platformu kullanıcıların gerçek varlıklarını riske atmadan platform özelliklerini test edebilecekleri bir demo hesabını sunduğunu belirtmekte.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Bitcoin Dynamit platformu tarafından verilen tüm hizmetlerin kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte sunulduğu ifade edilmekte. Böylece kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda platform tarafından sunulan tüm özelliklerden hızlı bir şekilde faydalanabileceği belirtilmekte. Kullanıcı dostu arayüzün deneyimsiz kullanıcılar başta olmak üzere tüm kullanıcılara pratik işlem özelliklerini sunduğu platform tarafından ifade edilmekte.

Platform Ücretleri

Bitcoin Dynamit platformunun özelliklerini kullanmak için minimum 250$ tutarında yatırım yapılması gerektiği belirtilmekte. Ayrıca platform tarafından kullanıcı adına kazançlı olarak gerçekleştirilen işlemlerde %2 oranında komisyon alındığı ve yapılan yatırımın kullanıcı tarafından istendiği zaman geri çekilebileceği ifade edilmekte.

Bu oldukça dikkat çekici robotun internet sitesinde, ücretlendirmelerinin oldukça rekabetçi olduğu ve yüksek hacimli alım satım işlemleri gerçekleştiren kullanıcılara çeşitli indirim fırsatları sunulduğu belirtilmekte. Aşağıdaki tablo üzerinde platformun internet sitesinde ifade edilen tüm ücretlendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Minimum Yatırım Ücreti 250$
Komisyon Ücreti Yalnızca kârlı işlemlerde %2
Para Yatırma ve Çekme Ücreti Yok
Abonelik Ücreti Yok
Gizli Ücretlendirmeler Yok

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Dynamit Güvenilir Mi?

Önde gelen bu otomatik Bitcoin robotu ve eğitim platformunun kullanıcılar adına oldukça faydalı olacağı ifade edilen ticaret araçları sunduğu ve otomatik alım satım hizmetlerini verdiği ifade belirtilmekte. Kullanıcı bilgilerinin ve varlıklarının verilen hizmet kapsamında üstün güvenlik protokolleri ile koruma altına alındığı bildirilmekte.

Platformun internet sitesinde verilen tüm hizmetlerin yasal ve etik kurallara uygun olarak çalıştığı belirtilmekle birlikte, çeşitli ülkelerdeki düzenleyici kurum ve kuruluşlar altında kayıt altına alındığı ifade edilmekte. Fakat ilgili kurum ve kuruluşların isimleri veya adresleri hakkında herhangi bir bilgi verilmemekte.

Bitcoin Dynamit Güvenilir mi

Bitcoin Dynamit araştırmamız kapsamında platform tarafından ortaya atılan iddiaları doğrulayacak bilgilere ulaşamadık. Platformun internet sitesinde birçok farklı özelliğin ifade edildiğini fakat bu ifadeleri tasdikleyen kullanıcı yorumlarının ya da tarafsız bir kuruluş tarafından yapılan inceleme sonuçlarının bulunmadığını tespit ettik.

Ortaya atılan bu iddiaları değerlendirmek için demo hesap kullanım seçeneği iyi bir alternatif olabilir. Bununla birlikte kripto para birimleri ile gerçekleştirilen tüm yatırım işlemlerinin risk faktörünü içerisinde taşıdığını unutmamak gerekir. Bu sebeple kaybedilmesi göze alınan yatırım tutarları ile işlem yapılması önerilir.  

Minimum Para Yatırma

Bitcoin Dynamit tarafından sunulan özellikleri kullanmaya başlamak için kullanıcıların 250$ tutarında yatırım yapması gerektiği belirtilmekte. Bu yatırım miktarının bir ücret olmadığı ve yapılacak alım satım işlemlerinde kullanılacak ana parayı oluşturduğu ifade edilmekte. Platformun internet sitesinde kullanıcılar tarafından istendiği anda yatırım tutarının herhangi bir ücret ödenmeden geri çekilebileceği ifade edilmekte.

Önde gelen bu platformun internet sitesinde para yatırma ve çekme işlemlerinin anlık olarak gerçekleştirildiği belirtilmekte. Para transfer işlemlerini gerçekleştirmek için kredi kartları, banka kartları ve e-cüzdanlar dahil çeşitli ödeme seçeneklerinin kullanıcılara sunulduğu ifade edilmekte.

Müşteri Desteği

Bu popüler platform, kayıt oluşturan her kullanıcıya 7/24 özel müşteri desteği hizmeti sunduğunu belirtmekte. Müşteri desteği sağlayıcılarının oldukça deneyimli ve tecrübeli personellerden oluşturulduğu ve kullanıcılara yapıcı çözümler sunulduğu ifade edilmekte. Bitcoin Dynamit platformunun internet sitesinde müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmek için bir form bulunmakta.

Henüz müşteri desteğinin 7/24 hizmet verdiğini doğrulayamadık bu sebeple eğer Bitcoin Dynamit platformu üzerinden yatırım yapmak istiyorsanız ilk olarak müşteri destek hizmetini test etmek amacıyla sitede yer alan formu doldurabilir ve sormak istediğiniz herhangi bir konuyu yetkili ekibe iletebilirsiniz.

Bitcoin Dynamit Nasıl Kullanılır?

Platformun iddia ettiği özellikleri kullanmaya başlamak ister misiniz? Aşağıdaki 5 adımı izleyerek platform üzerinde kaydınızı oluşturabilir ve Bitcoin Dynamit sağlayıcıları tarafından ifade edilen avantajlı özelliklerden faydalanabilirsiniz.

1. Adım: Hesap Oluşturun

Bitcoin Dynamit internet sitesine giriş yapın. Ana sayfa üzerindeki kayıt formuna isim, soy isim e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerinizi yazın ve ardından bilgilerinizi onaylayarak kayıt olma işlemini tamamlayın.

Bitcoin Dynamit Kayıt

2. Adım: Kimlik Doğrulamasını Tamamlayın

Bitcoin Dynamit platformu kullanıcıların verdikleri bilgileri doğrulamak ve platform güvenliğini artırmak için müşterileri tanıma (KYC) protokolünü kullanır. Bu kapsamda kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgilerin doğrulanması istenir. Bu işlem kimlik kartı fotoğrafı ve ikametgah adresi belgesi gibi basamakları kapsar.

3. Adım: Para Yatırın

Bu adımda kullanıcılar, oluşturdukları hesabın özelliklerinden faydalanabilmek için para yatırması gerekir. Para yatırma işlemi platform sağlayıcıları tarafından minimum 250$ olarak belirtilmekte. Para yatırma ve çekme işlemlerinin banka kartları, kredi kartları ve e-cüzdanlar aracılığı ile gerçekleştirilebileceği ifade edilmekte.

4. Adım: Demo Hesabını Kullanın

Para yatırma işleminin ardından kullanıcılar platform özelliklerini test etmek, platform performansını değerlendirmek ve gerçek varlıklarını riske atmadan işlem yapmak için demo hesabını kullanabilir.

5. Adım: Canlı Ticarete Geçiş Yapın

Kullanıcılar istedikleri zaman hesaplarındaki kontrol paneli üzerinden canlı ticaret özelliğini aktif hale getirebilir. Canlı ticaretin aktif hale getirilmesi ile birlikte platform tarafından kullanıcı varlıkları kullanılarak alım satım işlemleri gerçekleştirilmeye başlar.

Özet

Bitcoin Dynamit platformu kullanıcıların popüler kripto para birimleri üzerinde gerçekleştirmek istedikleri yatırım işlemlerini bilinçli ve kontrollü bir şekilde yapmaları için gelişmiş grafik, teknik analiz ve piyasa verilerini kapsayan yeni nesil analitik araçları sunduğunu ifade eden ve aynı zamanda kullanıcılar adına otomatik alım satım işlemlerini gerçekleştirdiğini iddia eden bir platform olarak karşımıza çıkmakta.

Deneyimli ya da deneyimsiz tüm kullanıcıların platform tarafından sağlanan hizmetlerden faydalanarak kazançlı işlemler gerçekleştirebileceği ifade edilmekte. Verilen hizmetler kapsamında platform tarafından kullanıcı adına gerçekleştirilen kazançlı işlemlerden %2 oranında komisyon alındığı ve bunun haricinde herhangi bir gizli ücretin bulunmadığı belirtilmekte. 

Platform özelliklerini kullanmak için kullanıcıların hesaplarını oluşturması, kimlik doğrulama işlemini tamamlaması ve son olarak minimum 250$ tutarında yatırım yapması gerektiği belirtilmekte. Üstün güvenlik önlemleriyle kullanıcıların güvence altına alındığı ve aynı zamanda 7/24 müşteri desteği sağlandığı da bot ekibi tarafından ifade edilmekte. 

Sağlanan hizmetlerin mevzuata uygun olduğu, yasal ve etik temellere dayandığı söylenmekte. Demo hesap özelliği ile platform hizmetlerinin test edilebileceği ve uzman rehberler eşliğinde kullanıcılara destek sağlandığı iddia edilmekte. Bitcoin Dynamit platformu hakkında yaptığımız araştırmada, ortaya atılan bu iddiaların çoğunu doğrulayamadığımızı hatırlatalım.

Kripto para birimlerinin riskli yatırım araçları olduğunu ve alanında uzman yatırımcıların bile zaman zaman yüksek kayıpla sonuçlanan işlemler gerçekleştirdiklerini belirtmemizde fayda var. Platformun sunduğu özellikleri değerlendirmek için demo modunu kullanmak, kullanıcılar için iyi bir seçenek olabilir.

Bitcoin Dynamit Logo 2

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Dynamit Platformu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Dynamit nedir?

Bitcoin Dynamit platformu mobil uygulama desteği sunuyor mu?

Bitcoin Dynamit nasıl kullanılır?

Bitcoin Dynamit güvenilir mi?