Misyonumuz

Business 2 Community olarak yazılım incelemeleri, satın alma rehberleri ve daha fazlası için en kapsamlı, doğru ve güncel içerikler sağlamaktan gurur duyuyoruz. Kendi işleri için doğru yazılım çözümleri, teknikleri ve stratejileri bulma noktasında küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerine yardımcı olduğumuz için oldukça mutluyuz.

Yayın Prensiplerimiz

Oluşturduğumuz her içerikte aşağıdaki 5 maddeyi dikkate almaktayız:

1. Bağımsızız

Business 2 Community kurulduğu 2011 yılından beri bağımsız olarak varlığını sürdürmektedir. B2C adı belli olmayan bir kuruluşun reklamını yaptığı bir platform değildir. Topluluğumuz herhangi bir şey hakkında yazdığında, bu yalnızca topluluk ihtiyaç duyduğu içindir. Yani yazılımlara, şirketlere ve genel olarak sektöre olan yaklaşımımız dürüst ve tarafsızdır.

Önerdiğimiz broker’lara ait reklam ve satış ortaklığı linkleri üzerinden gelir elde etmekteyiz. Business 2 Community ve ana şirketimiz olan Clickout Media’nın, ele aldığımız ürünler ve yazılımlar ile doğrudan bir finansal çıkarı yoktur.

Sadece popüler olanlardan bahsetmiyoruz. Editöryal ekibimiz son kararları verirken ilgili ürün veya hizmetin önerilmeye değip değmeyeceğine dikkat eder. Bizi heyecanlandırmayan veya kendimiz için satın almayacağımız bir ürünü veya hizmeti önermeyiz.

2. Objektifiz

Üçüncü parti gelirleri için bağımsız olmak oldukça kritiktir, zira bu bizi objektif kılar. Hiçbir ürün, şirket ya da yazılım mükemmel değildir. Mükemmel olmayan bir şirket ise daha gerçekçi bir şirkettir. Bu sebeple okuyucularımızın bize daha çok güvendiğini biliyoruz.

Her zaman mükemmel olmadığımızı ancak incelemelerimizde adil ve dengeli olmayı amaçladığımızı da belirtmek isteriz. İşiniz için en iyi kararları vermeniz konusunda sizlere rehberlik etmek motivasyon kaynağımızdır.

3. Samimiyiz

Business 2 Community herkes içindir. Okuyucu kitlemiz 20 yıldan fazladır önemli kuruluşlarda çalışan yöneticilerden, kendi dükkanını açmak isteyen küçük girişimcilere kadar geniş bir skalaya sahiptir. İçeriklere olan yaklaşımlarımızı bu kitle çeşitliliğini göz önüne alarak gerçekleştirmekteyiz.

Herhangi bir taahhütte bulunmayan, sıkıcı içerikler değil; pratik ve faydalı tavsiyeler vermekten gurur duyuyoruz. Deneyimli ekibimiz, online bir işin nasıl geliştirilmesi gerektiğini bilmektedir. Dolayısıyla üçüncü parti siteler için okuyucularımıza yardımcı olacağını düşündüğümüz görselleri veya linkleri içeriklerimize dahil ediyoruz.

4. Sorumluluk sahibiyiz

Hedefimiz yazdığımız her şeyde %100 doğruluğa sahip olmaktır ve bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yanlış bir şey yaptığımızda ise bundan kaçmıyor, gerekli içerik düzeltmelerini ve güncellemeleri gerçekleştiriyoruz.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları‘na uygun hareket ediyoruz.

5. Kendimizi işimize adıyoruz

B2C, topluluğumuz için vardır. Yaptığımız her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre ve aynı zamanda sizin katkılarınızla belirlenir. Yazılım incelemelerinden yükselen piyasa trendlerine ve güncel haberlere kadar her konuda işinizi başarıyla yürütmenizi sağlayacak harekete geçirici tavsiyeler veriyoruz.