Business 2 Community (“Site”) bir Malta şirketi olan Clickout Media’nın mülkiyetindedir. Makalelerinizi sunabilir, yorum yazabilir, RSS beslemelerini almak için kayıt olabilir ve Siteyi ziyaret edebilirsiniz. Siteyi kullanarak bu sayfada yer alan Kullanım Şartları’nı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Bu Kullanım Şartlar’ına bağlı kalmayı kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanamazsınız. Site, bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak önemli değişikliklere ilişkin bildirimler yayınlar. Bu tür değişikliklere ilişkin bildirimler yayınlandıktan sonra Siteye erişmeye devam ederek, bunlara bağlı olmayı kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

İhlaller

Sitedeki herhangi bir içeriğin Kullanım Şartları’nı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek Siteyi bilgilendirin.

Gerçeklerimiz, Görüşlerimiz, Analizlerimiz veya Tahminlerimiz Yanlış Olabilir

Site içeriği yalnızca genel bilgi, tartışma ve eğlence amaçlı sunulmaktadır. İçeriğin bir kısmı site tarafından denetlenmez ve kişisel görüşleri yansıtır. Bilgiler ofansif, zararlı ve/veya yanlış olabileceğinden, Sitedeki herhangi bir bilgi konusunda şüpheci olmalısınız.

Gönderi veya Yorum Kurallarını İhlal Etmeyin

Gönderilerinizden siz sorumlusunuz ve riski size ait olmak üzere Siteye erişmeyi ve kullanmayı kabul edersiniz. Gönderileriniz gerçek ve doğru olmalıdır. Aşağıdakileri içeren gönderiler paylaşmamalısınız:

 • Menkul kıymetlerin satışı veya değiş-tokuşu
 • Taciz, karalama, tehdit, takip, zorbalık veya başkalarının yasal haklarının ihlali
 • Yasa dışı faaliyetler
 • Herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünme veya bir kişi veya kuruluşla olan ilişkinizi yanlış beyan etme
 • Ticari sırlar, ticari markalar ve her tür telif hakkı dahil olup, bunlarla sınırlı olmamak üzere bir başkasının fikri mülkiyetinin ihlali
 • Müstehcen, kaba, bağnaz, nefret dolu veya ırkçı olarak rahatsız edici dil veya resimler
 • Ticari reklamlar
 • Kumar, yarışmalar veya zincirleme mektuplar
 • Site kullanımınızla bağlantılı olarak geçerli herhangi bir yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasanın ihlali. Buna menkul kıymetler yasaları ve düzenlemeleri dahildir.
 • Bir gönderinin yazarına kişisel olarak saldıran yorumlar.

Ayrıca, bir üçüncü şahıs Siteye katkıda bulunduğunuz herhangi bir materyalin yasa dışı olduğunu iddia ederse, materyalin yürürlükteki tüm yasalara uygun olduğunu kanıtlamanın tüm yükünü üstleneceğinizi kabul edersiniz.

Bilgi Paylaşma Politikası

Site, yürürlükteki herhangi bir yasayı, düzenlemeyi, yasal süreci veya resmi talebi yerine getirmek için gerekli her türlü bilgiyi paylaşma hakkını saklı tutar. Site ayrıca kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir gönderiyi düzenleyebilir, yayınlamayı reddedebilir veya kaldırabilir. Site, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, uygunsuz, profesyonel olmayan veya yasa dışı davranışlarda bulunduğuna inandığı herhangi bir kullanıcının erişimini kısıtlama hakkını saklı tutar.

Site, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, burada belirtilen ve haberdar olduğu herhangi bir kuralı ihlal eden içeriği kaldırma hakkını saklı tutar, ancak bunu yapmakla yükümlü değildir. Sitenin herhangi bir içeriğinden rahatsızsanız, Siteyi kullanmayı bırakın.

Sorumluluk Reddi

Site, farklı konularda paylaşımlar yapan kişilerin kişisel görüşlerini ve diğer ifadelerini içeren denetlenmemiş bilgileri içerir. Bu tür paylaşımlar, belirli yazarların görüşleridir ve Sitenin veya Siteye bağlı herhangi bir kişi veya kuruluşun tavsiye, görüş veya bilgi beyanları değildir.

Ne Sitenin içeriği ne de burada yer alan diğer web sitelerine ait bağlantılar, Site veya Siteye bağlı herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından rutin olarak denetlenmez, taranmaz, incelenmez veya onaylanmaz.

Site ve sitedeki tüm bilgiler, ürünler veya hizmetler, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme gibi zımni garantiler dahil olup, bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanmaktadır.

Site, Site’nin kesintisiz veya hatasız çalışacağını veya Sitenin virüs veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu garanti etmez. Siteden veya Site aracılığıyla elde edilen bilgilerin kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır.

Site veya herhangi bir bağlantının kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan iftira, hatalar, veri kaybı veya verilerin kullanılabilirliğinin kesintiye uğraması, Siteye içerik yerleştirmeniz veya Siteden, Site aracılığıyla veya Sitede yer alan bağlantılar aracılığıyla elde edilen bilgilere güvenmeniz dahil olup, bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kayıp veya zarardan site sorumlu değildir.

Site aracı, komisyoncu/bayi, yatırım danışmanı veya borsa değildir ve bu şekilde hizmet vermemektedir.

Lisanslar

Bu Kullanım Şartları’nı kabul ettiğiniz için, Site size Siteye erişmeniz ve Siteyi kullanmanız için kişisel, münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans verir. Sitedeki materyallere yalnızca kendi kişisel amaçlarla, yani ticari olmayan kullanım için erişebilirsiniz. Siteden elde edilen herhangi bir bilginin kullanımına izin verildiğini belirleme yükümlülüğü size aittir.

Sitede paylaşım yaparak veya Site içinde herhangi bir etkileşimde bulunarak, Siteye (veya onun herhangi bir devralanına) kullanma, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, tercüme etme, bu tür bilgileri dağıtma, iletme, halka açık olarak görüntüleme, alt lisans verme, bunlardan türev çalışmalar oluşturma, aktarma ve satma hakkı verirsiniz.

Hukuk ve Mahkeme Seçimi

Bu Kullanım Şartları’ndan veya Sitede yayınlanan herhangi bir içerikten veya bunların kopyaları ve yeniden yayınlanması da dahil olmak üzere, sözleşmeye, haksız fiile, yasal veya diğer yasalara dayalı olarak ortaya çıkan veya bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlığın ABD yasalarına tabi olacağını kabul etmektesiniz. Ayrıca, bu tür bir anlaşmazlık için yasal forum olarak Pennsylvania’da bulunan ve hizmet veren federal ve eyalet mahkemelerinin kişisel yargı yetkisine ve münhasır mahkeme yerine izin vermektesiniz.

Telif Hakkı Politikası

17 USC uyarınca; § 512 Digital Millennium Copyright Act (the “DMCA”) 2. Başlığı ile değiştirilen şekilde, Site, iddia edilen ihlallerin yazılı bildirimini almak ve bu tür iddiaları DMCA’ya uygun olarak işleme koymak için prosedürler oluşturmuştur. Telif haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki İhlal Bildirimi formunu doldurun ve Clickout Media’ya gönderin.

İhlal Bildirimi, DMCA 17 USC.’nin güvenli liman hükümlerinde yer alan bilgileri içerir. § 512(c)(3)(A) kapsamında geçerli olması koşuluyla, iddia edilen ihlal bildirimi, esas olarak aşağıdakileri içeren bir hizmet sağlayıcının belirlenmiş temsilcisine sağlanan yazılı bir iletişim olmalıdır:

 • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına işlem yapmaya yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
 • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın tanımı veya birden fazla telif hakkı alınmış çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu Sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.
 • İhlalde bulunduğu veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak olan materyalin tanımı ve hizmet sağlayıcının materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi.
 • Adres, telefon numarası ve varsa, şikayet eden tarafla iletişime geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi hizmet sağlayıcının şikayet eden tarafla iletişim kurmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler.
 • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
 • Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve şikayette bulunan tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan.
 • Bir telif hakkı sahibinden veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişiden, yukarıdaki hükümlere önemli ölçüde uymayan bir bildirim, gerçek bilgi sağlama veya ihlal faaliyetinin açıkça görüldüğü gerçekler veya koşullar hakkında bir farkındalık sağlama olarak kabul edilmeyecektir.

İddia edilen ihlal eylemlerini bildirmek istediğinizde lütfen Clickout Media’ya ayrı bir İhlal Bildirimi gönderin.

Yetkisiz Kullanım

Bu politikaya aykırı olarak e-posta iletimi de dahil olmak üzere, istenmeyen e-postaların iletimi ile bağlantılı olarak Sitenin yetkisiz kullanımı, gönderene ve gönderene yardımcı olanlara karşı hukuki, cezai veya idari cezalarla sonuçlanabilir.

Tazminat

Bu Kullanım Şartları’nı ihlal etmek, Siteyi kullanmak veya herhangi bir içerik yerleştirmekten kaynaklanan, yasal ücretler de dahil olmak üzere herhangi bir talep, kayıp veya zarardan Siteyi ve Siteye bağlı herhangi bir kişi veya kuruluşu tazmin etmeyi ve masun tutmayı; Siteye girmek ve Sitenin veya Siteye bağlı herhangi bir kişinin veya kuruluşun bu tür iddialara karşı savunmasında tam olarak işbirliği yapmayı kabul edersiniz.

Entegrasyon

Bu Kullanım Koşulları, sizinle Site ve Site’ye bağlı kişiler veya taraflar arasındaki konuyla ilgili tüm sözleşmeyi oluşturur ve önceki veya eş zamanlı tüm sözlü veya yazılı sözleşmelerin yerine geçer.

İhlal Bildirimi Formu (İngilizce)

Clickout Media Ltd AA PH
Camilleri Buildings, Oratory Street
NXR 2504
Naxxar, Malta

Date: ______________

Dear Sir/Madam:

I, the undersigned, CERTIFY UNDER PENALTY OF PERJURY that I am the owner or an agent authorized to act on behalf of the owner of certain intellectual property rights. The name of such owner is ___________________________________ (the “Owner”).

I have a good faith belief that the material identified below is not authorized by the above Owner, its agent, or the law and thus infringes the Owner’s rights. Please act promptly to remove or disable the access to the material or items claimed to be infringing.

Location of the alleged infringing material:
____________________________________________

Description of the infringing material:
____________________________________________

Description of the copyrighted work that you claimed is infringed:
____________________________________________

You may contact me at:
Name: ___________________________________
Title: ____________________________________
Company: ________________________________
Street address: ____________________________
City, State: ________________________________
Zip: _____________________________________
Tel.: _____________________________________
Email: ___________________________________
Fax: _____________________________________

İçeriğe Katkıda Bulunanlar

Site, kullanıcı tarafından sağlanan içeriği blog gönderileri ve yorum şeklinde yayınlar. Katkıda bulunanlar, ya RSS beslemesi yoluyla ya da doğrudan site üzerinden blog gönderileri, yorum ya da siteye başka içerik sağlayarak, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olurlar:

 • İçerikle katkıda bulunarak, ister RSS yoluyla katkıda bulunulan blog gönderileri, ister doğrudan sitede yazılan blog gönderileri veya yorumlar olsun, katkıda bulunan kişi, CLICKOUT MEDIA’ya içeriğe kalıcı, münhasır olmayan bir telif hakkı vermeyi kabul eder.
 • CLICKOUT MEDIA, kendi takdirine bağlı olarak katkıda bulunan içeriği yayınlamama hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, kendi takdirine bağlı olarak gelecekteki herhangi bir tarih veya saatte sitemizde yayınlanmak üzere zamanlanan ve doğrudan katkıda bulunan içeriği planlama hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, tüm içeriği tam biçiminde veya uzunca alıntılandığında (adil kullanım yönergelerine göre) her zaman düzgün bir şekilde yazara atfeder.
 • CLICKOUT MEDIA, katkıda bulunulan tüm içeriği RSS yoluyla üçüncü taraflara dağıtma hakkını saklı tutar.
 • Katkıda bulunulan tüm içerik, yazarın adını, yazarın kısa bir biyografisini ve yazarın kendi bloğundan RSS yoluyla sağlanan materyal olması durumunda, tam gönderinin alt bilgisinde orijinal gönderiye bir bağlantı içerebilir.
 • Katkıda bulunan yazarlar, gönderilerinin özgünlüğünden ve doğruluğundan münhasıran sorumludur.
 • CLICKOUT MEDIA, özellikle bağlı kuruluş bağlantıları olmak üzere, herhangi bir paylaşım bağlantısını veya katkıda bulunulan gönderilere eşlik eden reklamları kaldırma hakkını saklı tutar. Bu, arama motorları tarafından bağlı kuruluş bağlantıları olarak yorumlanabileceği ve sitemizin yetkisine zarar verebileceği için orijinal makaleye geri dönen RSS bağlantılarını içerebilir.
 • CLICKOUT MEDIA, yazıların global site arayüzü ile uyumlu olmasını sağlamak için yazı tiplerini ve stilleri ayarlama, görüntü hizalamalarını ayarlama ve yazı düzenini başka şekilde değiştirme hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA’nun zaman zaman katkıda bulunan içeriğin özet sürümlerini görüntülemesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda gönderileri özet şeklinde düzenleyebiliriz. Bu tür özetler her zaman tam ve değiştirilmemiş gönderiye bir bağlantı içerecektir. Bu gibi durumlarda, CLICKOUT MEDIA her zaman içeriğin orijinal anlamını ve amacını korumaya çalışacaktır.
 • CLICKOUT MEDIA, netlik veya arama motoru optimizasyonu (anahtar kelime dahil) için yazı başlıklarını düzenleme hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, yazım ve dilbilgisi için düzeltme yapma hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, orijinal kaynak fotoğrafa veya telif hakkı sahibine bağlantı olmayan fotoğraf bağlantılarını kaldırma hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, içeriğin içine ve etrafına ilgili reklamları yerleştirme hakkını saklı tutar.
 • CLICKOUT MEDIA, gönderi görüntülerini önbelleğe alma ve bunları CDN’mizden sunma hakkını saklı tutar.
 • Katkıda bulunanların CLICKOUT MEDIA’dan herhangi bir tazminat alma hakkı yoktur.
 • CLICKOUT MEDIA’ya içerik katkıda bulunmak hiçbir şekilde bir çalışan sözleşmesi oluşturmaz.

Ziyaretçiler

 • Açıkça izin verilmedikçe, bu sitenin herhangi bir bölümünde görünen içeriği yayınlayamaz veya çoğaltamazsınız.
 • Bu sitede kullanıcılar ve içerik yazarları tarafından ifade edilen görüşler yalnızca kendilerine aittir ve CLICKOUT MEDIA’ya ait değildir.
 • CLICKOUT MEDIA, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda gönderileri veya iletişimleri engelleme veya kaldırma hakkını saklı tutar.
 • Bu sitedeki bazı bağlantılar üçüncü taraf sitelere bağlantı verebilir. CLICKOUT MEDIA bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, Clickout Media’nın https://www.business2communityturkey.com web sitesinin (“Site”) kullanıcılarından (her biri bir “Kullanıcı”) toplanan bilgileri toplama, kullanma, koruma ve açıklama şeklini yönetir. Bu gizlilik politikası, Site ve Clickout Media tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir.

Kişisel bilgiler

Kullanıcılar sitemizi ziyaret ettiği, siteye kaydolduğu, sipariş verdiği, haber bültenine abone olduğu, bir ankete yanıt verdiği, bir form doldurduğu ve Sitemizde kullanıma sunduğumuz diğer faaliyetler, hizmetler, özellikler veya kaynaklarla bağlantılı olan faaliyetlerde ancak bunlarla sınırlı olmayan durumlarda, Kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini çeşitli şekillerde toplayabiliriz. Kullanıcılardan uygun olduğu şekilde ad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri istenebilir. Ancak kullanıcılar Sitemizi anonim olarak ziyaret edebilirler. Kullanıcılardan kişisel kimlik bilgilerini yalnızca, bu bilgileri bize gönüllü olarak göndermeleri durumunda toplarız. Kullanıcılar, Site ile ilgili belirli faaliyetlerde bulunmalarını engelleyebileceği dışında, kişisel kimlik bilgilerini vermeyi her zaman reddedebilir.

Kişisel olmayan bilgiler

Kullanıcılar Sitemizle etkileşime girdiklerinde onlar hakkında kişisel olmayan kimlik bilgileri toplayabiliriz. Kişisel olmayan tanımlama bilgileri, tarayıcı adını, bilgisayarın türünü ve Kullanıcıların Sitemize bağlantı araçları hakkında, işletim sistemi ve kullanılan ınternet servis sağlayıcıları gibi teknik bilgileri ve diğer benzer bilgileri içerebilir.

Tarayıcı çerezleri

Sitemiz, Kullanıcı deneyimini geliştirmek için “çerezler” kullanabilir. Kullanıcının web tarayıcısı, kayıt tutma amacıyla, bazen de onlar hakkındaki bilgileri izlemek için sabit dışkine tanımlama bilgileri yerleştirir. Kullanıcı, web tarayıcısını tanımlama bilgilerini reddedecek veya tanımlama bilgileri gönderildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlamayı seçebilir. Bu durumda Sitenin bazı bölümlerinin düzgün çalışmayabileceğini unutmamalısınız.

Toplanan bilgilerin kullanımı

Clickout Media, Kullanıcıların kişisel bilgilerini aşağıdaki amaçlarla toplar ve kullanır:

 • Kullanıcı deneyimini kişiselleştirmek için
  Kullanıcılarımızın bir grup olarak Sitemizde sağlanan hizmetleri ve kaynakları nasıl kullandığını anlamak için bilgileri toplu olarak kullanabiliriz.
 • Sitemizi geliştirmek için
  Sizden aldığımız bilgi ve geri bildirimlere dayanarak web sitesi tekliflerimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz.
 • Müşteri hizmetlerini geliştirmek
  Bilgileriniz, müşteri hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkin bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur.
 • Alışveriş faaliyetlerini işlemek için
  Kullanıcıların bir sipariş verirken kendileri hakkında sağladıkları bilgileri sadece o siparişe hizmet sağlamak için kullanabiliriz. Bu bilgileri, hizmeti sağlamak için gerekli olduğu ölçüde dış taraflarla paylaşmayız.
 • Bir içeriği, promosyonu, anketi veya diğer Site özelliklerini yönetmek için
  Kullanıcılara ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz konular hakkında almayı kabul ettikleri bilgileri göndermek için.
 • Düzenli olarak e-posta göndermek için
  Kullanıcıların sipariş için sağladıkları e-posta adresi, yalnızca onlara siparişleriyle ilgili bilgileri ve güncellemeleri göndermek için kullanılacaktır. Ayrıca onların sorularına ve/veya diğer istek ve sorularına yanıt vermek için de kullanılabilir. Kullanıcı, e-posta listemize katılmaya karar verirse, şirket haberlerini, güncellemeleri, ilgili ürün veya hizmet bilgilerini vb. içerebilecek e-postalar alacaktır. Kullanıcı herhangi bir zamanda gelecekteki e-postaları almaktan çıkmak isterse, her e-postanın altındaki abonelikten çıkma talimatlarını izleyebilir veya Sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir.
 • Reklam amaçlarıyla
  Kullanıcıların kendileri hakkında sağladıkları bilgileri NextRoll ve diğer platformlar üzerinden Reklam amaçları doğrultusunda kullanabiliriz.

Bilgilerin korunması

Kişisel bilgilerinizin, kullanıcı adınızın, şifrenizin, işlem bilgilerinizin ve Sitemizde saklanan verilerin yetkisiz erişime, değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma sağlamak için uygun veri toplama, saklama ve işleme uygulamaları ve güvenlik önlemleri alıyoruz.

Site ve Kullanıcıları arasındaki hassas ve özel veri alışverişi, SSL güvenli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir ve dijital imzalarla şifrelenir ve korunur. Sitemiz, Kullanıcılar için mümkün olduğunca güvenli bir ortam oluşturmak için PCI güvenlik açığı standartlarına da uygundur.

Kişisel bilgilerinizi paylaşma

Kullanıcıların kişisel kimlik bilgilerini başkalarına satmayız, ticaretini yapmayız veya kiralamayız. Ancak, web yayınımıza veya teknik inceleme programlarımıza katılarak kayıt verilerinizin sponsorla paylaşılmasına izin vermiş olursunuz. Ziyaretçiler ve kullanıcılarla ilgili herhangi bir kişisel kimlik bilgisiyle bağlantılı olmayan genel toplu demografik bilgileri, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda iş ortaklarımız, güvenilir iştiraklerimiz ve reklamcılarımızla paylaşabiliriz. İşimizi ve Siteyi işletmemize yardımcı olmaları veya haber bültenleri veya anketler göndermek gibi faaliyetleri bizim adımıza yönetmeleri için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları kullanabiliriz. Bize izin vermeniz koşuluyla, bilgilerinizi bu sınırlı amaçlar için bu üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Yukarıdaki hükümlere bakılmaksızın, herhangi bir iflas veya benzeri ile bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere, bir birleşme, yeniden yapılanma, devralma, ortak girişim, devir, bölünme, devir veya ticari çıkarlarımızın veya varlıklarımızın tamamının veya büyük ölçüde tamamının satılması veya elden çıkarılması durumunda davalarda, bilgilerinizdeki haklarımızı menfaatimize göre halefimize devredebiliriz.

Kullanıcılar sitemizi ziyaret ettiğinde reklam sunmak ve bilgi toplamak için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanırız. Bu şirketler, bu ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerle ilgili bilgileri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız hariç) sitemizde, diğer web sitelerinde ve ilgilendikleri mal ve hizmetlerle ilgili diğer medya biçimlerinde reklam vermek için kullanabilirler. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmamasına ilişkin tercihlerinizi öğrenmek istiyorsanız https://thenai.org/opt-out/ adresini ziyaret edin.

Üçüncü taraflara ait web siteleri

Kullanıcılar, Sitemizde ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, reklamcılarımızın, sponsorlarımızın, lisans verenlerimizin ve diğer üçüncü tarafların sitelerine ve hizmetlerine bağlantı veren reklam veya diğer içerikler bulabilir. Bu sitelerde görünen içeriği veya bağlantıları kontrol etmiyoruz ve Sitemize veya Sitemizden bağlantı verilen web siteleri tarafından kullanılan uygulamalardan sorumlu değiliz. Ayrıca bu siteler veya hizmetler, içerikleri ve bağlantıları da dahil olmak üzere sürekli değişiyor olabilir. Bu sitelerin ve hizmetlerin kendi gizlilik politikaları ve müşteri hizmetleri politikaları olabilir. Sitemize bağlantısı olan web siteleri de dahil olmak üzere başka herhangi bir web sitesinde gezinme ve etkileşim, o web sitesinin kendi hüküm ve politikalarına tabidir.

Bu gizlilik politikasında ve kullanım koşullarında yapılan değişiklikler

Clickout Media, bu Gizlilik Politikası’nı ve Kullanım Şartları’nı istediği zaman güncelleme yetkisine sahiptir. Bunu yaptığımızda, bu sayfanın altındaki güncellenmiş tarihi revize edeceğiz. Kullanıcıları, topladığımız kişisel bilgilerin korunmasına nasıl yardımcı olduğumuzdan haberdar olmak için herhangi bir değişiklik için bu sayfayı sık sık kontrol etmeye teşvik ediyoruz. Bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenin ve değişikliklerden haberdar olmanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul ve beyan edersiniz.

Şartların kabul edilmesi

Bu Siteyi kullanarak, bu politikayı ve kullanım koşullarını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Bu politikayı ve kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen Sitemizi kullanmayın. Bu politika ve kullanım şartlarındaki değişikliklerin yayınlanmasının ardından Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Son güncelleme: 11 Ocak 2022