En iyi Bitcoin robotları, kripto para birimleri üzerinde pasif bir şekilde alım satım işlemi yapan yazılımlardır. Kriptobotlar, piyasa verilerini analiz ederek kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanıcılar, belirlediği parametrelere göre alım-satım işlemleri yapar. Bu, manuel ticaretin zorluklarını ortadan kaldırır. Bitcoin robotları, yatırımcılara farklı stratejiler ve risk seviyeleri sunar.

Yazımızda inceleyeceğimiz robotlar, algoritmalarla pasif Bitcoin ticareti yapmanızı sağlar. Makalede, 2024 yılı içerisinde dikkate alınması gereken 10 Bitcoin robotunu inceledik. En iyi Bitcoin robotları hakkında olan kapsamlı incelememizden seçim ve yatırım yapma zamanı geldi. Karlı ve etkili bir kripto ticareti deneyimi için hemen harekete geçin!

En İyi Bitcoin Robotları – Yasal ve Otomatik 10 Kriptobot

En iyi Bitcoin robotları, yasal ve otomatik operasyonları ile yatırımcılara güvenilirlik ve kolaylık sunar. Listemizde öne çıkan 10 Bitcoin robotunu ele aldık. Kriptobotlar, finansal regülasyonlara uygun çalıştığı için yatırımcılar için bir güvenlik katmanı oluşturur. Ticaret stratejilerinizi otomatize ederek 7/24 çalışır. Bitcoin robotlarının neler olduğunu merak ediyorsanız, eksiksiz listemizi incelemek için vakit kaybetmeyin!

 1. Learn 2 Trade Algorithm – Çeşitli Tekniklerin Kullanıldığı Bitcoin Robotu
 2. Bitcoin Prime Mobil uygulamalı Bitcoin robotu
 3. BitIQYapay Zeka ve Kuantum Hesaplaması İle Çalışan Bitcoin Al Sat Robotu
 4. Bitcoin Motion Demo sürümü ile tecrübe kazanmanızı sağlayan bot
 5. Bitcoin Era Büyük Hacimli İşlemler İçin En iyi Bitcoin Bot Yazılımı
 6. Bitcoin Revolution 2017’de Geliştirilen Bitcoin Alım Satım Botu
 7. Bitcoin Profit Mobil Kullanıcılar İçin Geliştirilmiş En İyi Bitcoin Botu
 8. Bitcoin LoopholeTeknik ve Temel Analiz İle Desteklenmiş Bitcoin Ticaret Botu
 9. Bitcoin Code Yeni Yatırımcılar İçin Geliştirilmiş Bitcoin Botu 
 10. QuantumAI 300’den fazla Kripto Alım Satım İşlemi Yapan Yazılım
 11. Immediate EdgeKişiye Özel Bitcoin Bot Ticareti Hizmeti

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

İçindekiler

En İyi Bitcoin Robotları – Detaylı Kriptobot İncelemesi

En İyi Bitcoin robotları arayışında olan yatırımcılar, farklı seçeneklere sahiptir. Yatırımcılar, satın alma ihtiyaçları doğrultusunda Bitcoin robotu seçer. Robotlar, doğru ticaret sinyallerini yakalayabilmeli ve otomatik alım-satım işlemlerini gerçekleştirebilmelidir.

Stratejiler, işlem hacmi, güvenlik seviyesi ve arayüzü, bir Bitcoin robotunun kalitesini belirleyen önemli unsurlardır. Bitcoin robotları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, analizlerimizi okumayı unutmayın.

1. Learn 2 Trade Algorithm – Çeşitli Ticari Fırsatların Kullanıldığı Bitcoin Robotu

Learn 2 Trade ALgorithm, tercih edilen ticaret botları arasındadır. Günümüzde bitcoin robotu olarak kullanılan Learn 2 Trade Algorithm (L2T) Algoritmasının yeni ürünüdür. Her geçen gün değişen ve gelişen Kripto konusunda bilgili ve para hareketlerini analiz gücü yüksek uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Kendi kendine yönetme yetisi vardır. 

Kazanç sağlanabilecek ticari fırsatları bulur ve kullanıcıları bilgilendirir. Çeşitli platformları takip eder. Yapılabilecek ticari işlemleri temas olmadan yapar. Algoritma yazılımı kullanıcıların kazançlarını 3 katına artırmak için yapılır. Kayıpları minimum seviyeye düşürerek kayıp hızını yavaşlatmaya yardımcı olur.

Learn 2 Trade Algorithm – Çeşitli Ticari Fırsatların Kullanıldığı Bitcoin Robotu

Yatırım yapmadan önce tüm donanımlarını kullanarak çeşitli teknik göstergeler uygular. Olabilecek tüm iniş çıkış hareketlerini tespit eder. Ona göre analizini oluşturur. Yatırımları yakından takip etmiş oluruz. Learn 2 Trade Algorithm sayesinde öğrenme ve ticaret yapma işlemlerini bir araya getirdik.  

Kazanç Sağlayan En İyi Bitcoin Robotları

Bitcoin ve Kripto para botunu hazırlanması uzun zaman almıştır. Çeşitli teknikler ve analiz ekipmanları kullanılmıştır. Kullanıcılarına telegram sayesinde bilgilendirir. Bu, kazanç sağlayan yatırım fırsatlarını kaçırmamanızı sağlar. 

Otomatik kullanım içeriklerine sahiptir. Manuel olarak da işlem yapma hakkı tanır. Manuel olarak yapılan işlemler uzun sürer. Alım satımları takip etmek grafikleri incelemek ve analiz etmek zaman gerektiren işlerdir. 

Learn 2 Trade Algorithm – Çeşitli Ticari Fırsatların Kullanıldığı Bitcoin Robotu

Learn 2 Trade Algorithm sayesinde  işlemler kısa zamanda gerçekleşir. Karşılaştırma analiz yapma gibi işlemleri senin yerine yapar. Riskleri hesaplar ve yapılması gereken yatırımları senin adına yapar. Kazançlı ticaret fırsatları konusunda sizi uyarır. Çeşitli ipuçlarıyla sizi bilgilendirir.

7/24 aktif şekilde çalışır. Sürekli incelemededir. Uygun zamanı kollar ve yatırımını yapar.  Learn 2 Trade Algorithm da şeffaflık ön plandadır. Bitcoin robotları arasında başarı oranın %79 üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Zararı en aza indirgemeyi sağlar. Piyasanın şartlarına uygun olarak otomatik işlem yapan Kripto botudur. 

Kripto robotunuz varsa ticaret yapmayı bilmenize bile gerek yoktur. Size öğretirken, ticaret yapmayı amaçlar. Uygulamayı satın almak isteyenlere çeşitli ödeme seçenekleri vardır. Banka kartları ve kredi kartlarını kullanarak satın alınabilir. Bitcoin botunu satın aldıktan sonra yapacağınız işlem alım satımlarında bakmak olacaktır. 

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

2. Bitcoin Prime – Mobil Uygulamalı En İyi Bitcoin Robotları

Bitcoin Prime, alım satım işlemlerini yapabileceğiniz ve pasif yatırım için kullanabileceğiniz popüler bir robottur. Robot, işlemleri otomatik gerçekleştirir. Kullanıcılar, emir vermek zorunda değildir.

Kriptobot, BTC/USD çifti arasında işlem yapar. Bitcoin Prime, kazançlı bir çift yakaladığı zaman, çiftler arasında işlem yapar. Kullanıcılar, öncelikle bir hesap oluşturmalıdır. Platform, hesabınızı aktifleştirmek için minimum 250$ değerinde bir yatırım ister. Bitcoin Prime, hesabınız aktif hale gelince işlem yapmaya başlar.

Bitcoin Prime - En İyi Bitcoin Robotları

En iyi Bitcoin robotları arasındaki Bitcoin Prime, bir mobil uygulamaya sahiptir. Mobil uygulama, dışarıda hareket halindeyken robotu kontrol edebilme avantajı sunar. Sağlayıcılar, robotun yapay zeka ve makine öğrenimi sayesinde yönetildiğini belirtir. Bitcoin Prime, sizden herhangi bir ek komisyon ücreti talep etmez.

Bitcoin Prime - Kripto Paralar

Alanında önder olan bu robotun detaylı bir analizini arıyorsanız, kapsamlı olarak hazırladığımız Bitcoin Prime inceleme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

3. BitIQ – Yapay Zeka İle Çalışan En İyi Bitcoin Robotları 

BitIQ ekibi, kripto piyasası üzerinde güçlü ve performansı yüksek bir yazılıma sahiptir. Bitcoin robotu, yapay zeka ve kuantum teknolojisinden destek alır. İki unsur, robotun sürekli gelişeceği ve güncel pazar verilerine uyum sağlayacağı anlamına gelir.

BitIQ - Yapay Zeka ve Quantum Teknolojisi

BitIQ, otonom bir alım satım robotudur. Robot, yatırımcının herhangi bir ‘girdi’ yapmasına gerek duymaz. Kullanıcılar, BitIQ yazılımı için öncelikle bir hesap açmalıdır. BitIQ, kullanım ve kayıt için herhangi bir ücret talep etmez. Bitcoin robotu, basit platform yapısı üzerine kurulu olması sebebiyle yeni yatırımcılar için iyi bir seçenektir.

Yüksek işlem kapasitesine sahip robot, sağlayıcının kendi web sitesinde dakikada 100’e kadar işlem yapar. Bitcoin botu, %90’lık bir başarı oranına sahiptir. %90’lık başarı oranı, açılan 1000 pozisyon içerisinde 900’ünün kazançlı olarak sonlandırılacağı anlamına gelir. Para çekme işlemlerinin 5 saat içerisinde işlenmesi, web sitesindeki bilgiler arasındadır.

Daha detaylı bilgiyi BitIQ inceleme sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

4. Bitcoin Motion – Demo Sürümü Olan En İyi Bitcoin Robotları

En iyi Bitcoin robotları arasında seçim yapmak zorlu bir süreçtir. Kullanıcılar, bot yazılımının para kazandırma durumunu tahmin edemez. Demo sürümü olan Bitcoin Motion, kullanıcılara gerçek bir simülasyon deneyimini sunar. Kriptobot, kullanıcıların denemesine olanak sağlar. Kullanıcılar, yatırımını riske atmadan robotu test etme imkanına sahiptir.

Kullanıcılar, demo sürümü içerisinde alım satım yaparak ve sonuçlarını inceleyerek tecrübe kazanır. Tecrübe edinen yatırımcılar, gerçek sürümü etkinleştirip kullanmaya başlar. Kullanıcılar, ticarete başlamadan robotun demo ve asıl sürümünü kullanmalıdır. Hesap açan kullanıcılar, 250€ yatırım yapmalıdır.

Bitcoin Motion - En İyi Kriptobotlar

Bitcoin Motion, ekstra bir ücret talep etmez. Yatırımcılar, elde ettiği kazancı anında çeker. Kriptobot, para çekme işlemlerini 24 saat içerisinde işler.

Bitcoin Motion, yapay zekaya ve sofistik algoritmalara dayanan bir teknolojiye sahiptir. Robot, kazanç sağlaması için günde 24 saat piyasaları tarayarak analiz eder. 

Daha fazla bilgi için detaylı Bitcoin Motion inceleme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

5. Bitcoin Era – Büyük Hacimli İşlemler İçin En iyi Bitcoin Robotları

Bitcoin Era, yüksek hacimli (aynı anda birçok işlem gerçekleştirebilen) işlemlerde uzman yazılıma sahip bir robottur. Robot, saat başı yüzlerce alım satım işlemi gerçekleştiren bir stratejiye sahiptir. Yüksek hacimli işlemlerin temel hedefi, gün içerisinde küçük, risksiz ve tutarlı bir şekilde kazanç elde etmektir. 

Bitcoin Era - En İyi Kriptobotlar

Kullanıcılar, Bitcoin Era botuna 250$’lık bir yatırım ile faydalanır. Robot, demo sürümünü kullanarak test etme şansı sunar. Bu, yeni yatırımcıların gerçek piyasa için fikir sahibi olmasını sağlar.

Bitcoin Era, finansal hedeflerinin ve risk-kazanç oranının yüksek olduğunu düşünenler için avantajlıdır. Kriptobot, platformun tarihsel kazanma oranını paylaşmaz. Kripto para bot sağlayıcıları, kazanma oranını abartır. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Kriptobotun tutumu, olumlu bir detay olarak düşünülmelidir.

Bitcoin Era inceleme yazımızı okuyarak daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

6. Bitcoin Revolution – 2017’de Geliştirilen Bitcoin Alım Satım Botu

Bitcoin Revolution, 2017 yılında kurulmuştur. Robot sağlayıcıları, %60 oranına kadar çıkan bir kazanç oranına sahip olduklarını iddia eder. Bitcoin Revolution tarafından kazanılan kazancın %80’i, bileşik faizi artırmak için kripto para robotuna tekrar yatırılmalıdır.

Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution robotunu kullanmak için gereken minimum yatırım miktarı 250$’dır. Ek ücret talep etmeyen Bitcoin Revolution, robot ile elde ettiğiniz kazancın %2’sini komisyon olarak keser. Platform, 100$’lık bir kazanç elde eden kullanıcının hesabına 98$ yatırır.

Bitcoin Revolution, FCA ve ASIC’in tanzim ettiği güvenilir çevrimiçi komisyoncular ile ortaktır. Yatırımcılar, kripto botunu kullanmak için bir deneyime sahip olmak zorunda değildir. Yapılması gereken tek şey, işlem parametrelerinizi hedeflerinize ve risk toleransınıza uygun olacak şekilde ayarlamaktır.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

7. Bitcoin Profit – Kullanıcılar İçin Geliştirilmiş En İyi Mobil Bitcoin Botları

Bitcoin Profit, işlemlerini mobilden takip etmeyi tercih eden kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Platform, dijital para birimlerini pratik bir şekilde takas edebilme imkanı sunar.  Mobil web tarayıcıya sahip olan Bitcoin Profit, en iyi Bitcoin Robotları arasında yer alır.

Bitcoin Profit

Robotun kullanıcılara sağladığı özellikler, sahip olduğu performansı gösterir. Bitcoin Profit, işlemlerinizi ve yazılım ayarlamalarını tercihlerinize göre değiştirme imkanı sunar. Robot, kullanıcılara hareket halindeyken para yatırma ve çekme imkanı sunar. 

Kullanıcılar, oluşturdukları hesabı kullanmak için birçok robotta olduğu gibi en az 250$ yatırmalıdır. Kripto robotunuzun risk toleransının sizin için iyi olup olmadığını anlamak için küçük yatırımlarla başlamanız tavsiye edilir. Platform, “Otomatik Ticaret” butonu ile otomatik olarak alım satım pozisyonlarını açmanızı sağlar.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

8. Bitcoin Loophole – Teknik ve Temel Analiz İle Desteklenmiş Bitcoin Botu

Tecrübeli kripto para yatırımcıları, piyasa araştırması yaparken teknik ve temel analizlerden yararlanır. Bitcoin Loophole, kullanıcılara teknik ve temel analizleri kullandığını belirtir.

Bitcoin Loophole Bitcoin Loophole, işlemlerini otomatik bir şekilde gerçekleştirir. Kullanıcılar, para birimleri ve ticaret detayları hakkında bir ön bilgiye ihtiyaç duymaz. Hesap açıp robotu çalıştıran yatırımcılar, tüm işlemleri otomatik olarak gerçekleştirir. Bu, en iyi Bitcoin robotları arasında olmasını sağlar.

Başlangıç olarak 250$’lık bir yatırım ücreti isteyen Bitcoin Loophole, ödemelerini ortak komisyoncularından biri tarafından işletir. Kayıt ücreti almayan Bitcoin Loophole, kullanıcıların yapmış olduğu kazançlı işlemlerden de komisyon almaz. Sağlayıcılar, para çekme işlemlerinin 24 saat içerisinde gerçekleştirildiğini belirtir.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

9. Bitcoin Code – Yeni Başlayan Yatırımcılar İçin Geliştirilmiş Bitcoin Botu 

Bitcoin Code, yeni başlayan yatırımcılara kolaylık sağlaması için basit tasarlanmış bir uygulama arayüzüne sahiptir. Sağlayıcılar, temel ticaret yazılımlarının ileri seviye olduğunu belirtir. Sağlayıcılar, robotun kullanıcı deneyimi olmadan da karmaşık algoritmaları kontrol ettiğini açıklamıştır.

Bitcoin Code - Bitcoin Robotu

Robotu kullanmak isteyen kripto para yatırımcıları, hesap açmalı ve minimum 250 dolarlık bir yatırım gerçekleştirmelidir. Yatırımcı, en hızlı yükselen kripto para birimleri için kullanacağını ayarları belirlemelidir. Ayarlar, yatırım miktarı, tercih edilen risk-kazanç oranı ve düşüş seviyeleri gibi kişisel işlemlerdir. Ayarlamaları onaylayan yatırımcı, Bitcoin Code botununu aktif hale getirir.

Kullanıcılar, mobil cihazlar ve bilgisayarlar ile Bitcoin Code platformuna erişim sağlar. Bu, yazılımın gerçek piyasa dinamikleri içerisindeki performansını görmenizi sağlar. Yatırımcılar, güncel bir ayarlamanın gerekliliğini değerlendirir. Bitcoin Code, güncel kripto piyasalarıyla uyumunu üst düzeyde tutmak için sürekli olarak güncelleme yapar.

Daha detaylı bilgiyi Bitcoin Code inceleme sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

10. QuantumAI – 300’ün Üzerinde Kripto Alım Satım İşlemi Yapan Yazılım

Birçok Bitcoin robotu BTC/USD ve ETH/BTC çiftleri arasında işlem gerçekleştirir. 300’ün üzerinde kripto çiftinde işlem yapan QuantumAI, en iyi Bitcoin robotları arasında yer alır. Bu, çeşitli pazarlarda alım satım yapmak isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenektir.

QuantumAI

Zcash, Ethereum Classic, EOS, IOTA, NEO ve Bitcoin, QuantumAI tarafından ticareti yapılan popüler kripto paralardır. QuantumAI robot yazılımı, 20 yılı aşmış deneyime sahip bankacılar ve yatırımcılardan oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur.

QuantumAI, Bitcoin botunun CFD araçlarını kullanarak işlem yaptığını belirtir Bu, pozisyonlarınızda kaldıraç opsiyonunu uygulama şansına sahip olacağınız anlamına gelir.

Yatırımcılar, hesaplarında bulunan paranın üstünde işlem yapma imkanına sahiptir. Kaldıraç kullanan yatırımcılar, muhtemel riskleri göze almalıdır. Sağlayıcılar,  QuantumAI robotunun %90 kadar çıkan bir kazanç oranına sahip olduğunu belirtir.

Daha fazla bilgi için QuantumAI inceleme sayfamıza göz atın.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

11. Immediate Edge – Kişiye Özel En İyi Bitcoin Robotları

Immediate Edge, robotunuzun parametresini ayarlamakta size rehberlik ederek kişiye özel bot ayarı hizmeti sunar. Rehberlik hizmeti, kullanıcının hedeflediği kazancı ve alacağı riski anlamak için gereklidir.

Immediate Edge - Kriptobotlar

Robotun kurulumunu yapan kullanıcılar, gerçek piyasa koşullarındaki işlemleri gerçekleştirmek için Immediate Edge robotunu çalıştırmalıdır. İşlemlerin iyi planlanmadığını fark eden kullanıcılar, parametrelerini tekrar düzenleme imkanına sahiptir.

Immediate Edge, Bitcoin ve Ethereum gibi popüler kripto para birimleri dışında birçok finansal alanda da uzmanlaşmıştır. İlgili uzmanlıklar, CFD’ler aracılığıyla erişilen ‘tahvil’ çeşitleri, forex ve emtiaları kapsar. Immediate Edge, fiyatlandırma konusunda bir ücret talep etmez ve kazançlarınızdan komisyon kesmez.

Daha detaylı bilgiyi Immediate Edge inceleme sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Bitcoin Robotu Nedir?

Bitcoin robotu, tamamen pasif bir yapıda kripto para birimi çiftleri arasında alım satım yapılmasını sağlayan bottur. Birçok alım satım robot yazılımı, yapay zeka, makine öğrenimi ve algoritma gibi yüksek teknolojiler kullanır.

En iyi Bitcoin robotları, insanlar gibi duygularına ve fiziksel yorgunluklarına yenik düşmeden hareket eder. Kriptobotlar, günün her saatinde güncel piyasayı tarayabilecek ve kazançlı bir fırsatın tespit edebilecek tasarıma sahiptir. Tespit yapan robot, alım satım aşamasına geçer.

Başarılı bir portföy oluşturmak istiyorsanız, kripto para yatırım tavsiyeleri konusunda uzman görüşlerini takip etmekten geri kalmayın.

Bitcoin Robotları Nasıl Çalışır?

Zor koşullar altında para kazanan birçok yatırımcı, varlıklarını kripto robotlarına emanet eder. Kriptobotlar, yatırımcı adına alım satım yapan ve kazanç sağlayan yazılımlardır. Yatırımınızı emanet edeceğiniz robotların nasıl çalıştığını anlamak çok önemlidir.

Bitcoin Robotu Nasıl Çalışır?

Kripto piyasası içerisinde alım satım robotlarının nasıl işlediğini anlamak ve ayrıntıları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Otomatik Teknolojiler

Son teknolojileri kullanan en iyi Bitcoin robotları, otomatik olarak alım satım yapılmasına olanak tanır. Etkinleştirilmiş bir Bitcoin botu, kurulu kodları kullanır. Robot, her şeyden bağımsız bir şekilde ve algoritması aracılığı ile dijital para ticareti işlemlerini gerçekleştirir.

Ticari işlemler bir formül ile gerçekleştirilir. Robot, kripto paranın değeri bir saat içinde %3’ten fazla düşerse sat komutu verme imkanı sunar.

 • Komuttaki tetikleyici unsur, kripto para değerinin 1 saatten kısa süredeki %3’ten fazla düşme durumudur.
 • Komuttaki işlem unsuru, kripto paranın piyasadaki değişen değerinden dolayı gerçekleştirilen satış işlemidir.

Bitcoin botları, sahip olduğu strateji ile yüksek hacimli kripto para alım satım kapasitesine sahiptir. Bu, robotun gün içerisinde hızlı bir şekilde yüzlerce alım satım işlemi yapabileceği anlamına gelir.

Alım Satım Parametreleri

İncelediğimiz en iyi 10 Bitcoin robotu, kendi parametrelerinizi oluşturmanıza ve belirlemenize imkan verir. Yazımızda belirttiğimiz özellikler, robotun yapacağı işlemleri kişiselleştirebilme imkanını kullanıcılara sunması anlamına gelir.

Kullanıcıların düşünceleri ve stratejileri farklı olabileceğinden, kişiselleştirme işlemi önemli bir özelliktir. Yatırımcılar, risk almak ve kontrolcü davranmak isteyebilir. Bu durumda her kullanıcının aynı ayarları yapması beklenemez.

Parametrelerinizin seçiminizi yaparken pozisyon başına göze aldığınız riski belirlemeniz gerekir. Sermayenizin %1’ini risk olarak belirleyebilirsiniz. Bitcoin robot sağlayıcınıza %3 gibi işlem başına elde etmek istediğiniz kazancı bildirebilirsiniz.

Emirler

En iyi Bitcoin robotları, internet sitelerinde her pozisyon için ayrı ayrı işlem ve emir oluşturur.

 • Robot, RSI %30’un gerisine düştüğünde ETH/BTC alım satım işlemi gerçekleştirebilir ve riski %0.5’lik stop-loss ile sınırlayabilir. Zarar etmeden elden çıkarma işlemine Stop-loss denir.
 • Robot için güncel piyasa koşullarına bağlı olarak içerisinde %2’lik bir kazanç alma emri belirlenebilir.
 • Bu, alım satım işlemlerinin her zaman açık bir giriş ve çıkış hedefi belirlenerek yerleştirilmesini sağlar.

Robotunuzun işlem yaparken sermayeniz içerisindeki 100 doları riske atabileceğini varsayalım. %0,5 stop-loss ile bu işlemden kaybedeceğiniz maksimum para 0,50$’dır. %2’lik kazanç hedefi, size 2$’lık bir kazanç verir.

Bitcoin Robotu İle Nasıl Ticaret Yapılır?

Learn 2 Trade Algorithm Kripto robotunun nasıl çalıştığını merak edenlerinize püf noktalarını göstereceğiz. 

1. Adım: Learn 2 Trade Algorithm Ziyaret Etmelisin

“ Learn 2 Trade Algorithm’in Ziyaret Et” yazısınına tıklayarak web sitesine erişim sağlamanız gerekir. Açılan Sitede ana menüye basmalısın daha sonra seçeneklere bakarak aşağıya doğru kaydırmaya devam etmelisin. “Şimdi satın al”ulaştın. Butonuna basarak satın alma işlemini başlatmış oldun. Sizi yeni bir sayfaya yönlendirir. Burdada aylık plan alabileceğiniz yeni sayfaya ulaşmış olursun. 

Learn 2 Trade Algorithm Ziyaret Etmelisin

Kullanıcıların bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak yazmaları gerekir.

2. Adım: Ödeme Yöntemini ve Kripto Butonunu Seçin

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra aşağıya doğru ilerleyerek ödeme seçeneklerine gelin. e-cüzdan, kredi kartları ve banka kartları ile ödeme seçenekleri karşınıza çıkacak.

Ödeme Yöntemini ve Kripto Butonunu Seçin

Karşınıza aylık abone ücretleri çıkmıştır. Kripto butonunun aylık ücreti 49 £ (58,7 $)’dır. Ücretin hemen altında satın alma işlemini tamamlamak için “Şimdi Satın Al” butonu vardır.

3. Adım: Learn 2 Trade Algorithm Telegram Kanalına Kayıt Olun

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra size e-mail adresine mesaj gelecek. Gelen mesaj telegram kanalına ulaşmayı sağlayacak.

Telegram’a erişim sağlandıktan sonra kripto botu otomatik olarak yeni kripto para işlemlerini yapacak. Telegram açıldıktan sonra Cornix’e benzer yazılıma sahip platformlara erişimi olabilir.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Neden Bir Bitcoin Robotu Kullanmalısınız?

Bitcoin botları tüm kullanıcıların erişimine sunulur. Robotlar, herkes için fayda sağlamayabilir. Bir robotu kullanmaya başlamadan, otomatik alım satım yazılımlarının faydalarını değerlendirmek önemlidir.

Kullanıcıların Bitcoin alım satım robotlarını tercih etmesinin en yaygın nedenleri şunlardır:

Yeni Başlayanlar İçin Uygun Olması

Bitcoin ticaret botlarına ilginin artmasındaki belki de en büyük faktör, robotların yeni başlayan kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış olmasıdır. Herkes Bitcoin ve kripto ticareti ile ilgili bilgi sahibi olmayabilir. Bilgileri kavramak çok uzun zaman alabilir.

Bitcoin botu kullanan yatırımcılar, kripto para birimi ticareti bilgisine sahip olma ihtiyacı duymaz. Ticaret robotları, ileri yapay zekaya sahiptir ve sizin yerinize  karar verebilir.

Pasif Gelir İçin İdeal Olması

Piyasadaki en iyi Bitcoin robotları ve uygulamaları, pasif gelir imkanı sunar. Sürecin yapısı, otomatiktir. Bitcoin botları adınıza piyasayı tarar ve alım satım işlemlerini en iyi zamanda gerçekleştirir.

Robotunuzun parametrelerini ayarlamak dışında işlem yapmadan, tüm işi robota bırakabilirsiniz. Tüm işlemler perde arkasında devam ederken, siz arkanıza yaslanabilir ve işlemleri takip edebilirsiniz.

Dijital varlık yönetiminde üstün bir deneyim için en iyi kripto para uygulamaları listemize göz atarak yatırımlarınızı doğru şekilde yönlendirin.

Rekabetçi Fiyatlandırmaya Sahip Olması 

Günümüzde karşımıza çıkan kripto robotları, kendi aralarında fiyatlandırma konusunda rekabet içerisindedirler. Bunun nedeni ise sağlayıcıların kazançlarını ortak oldukları komisyoncular tarafından kazanmasıdır.

Kayıt, bakım ve komisyon ücreti ödemeden ticaret robotlarını kullanabileceğinizi gösterir. Bazı sağlayıcılar, bu işlemler için ücret talep eder. Kullanacağınız robotu dikkatlice araştırmanız önerilir.

Kripto Para Birimlerinin Potansiyel Riskleri

Bitcoin robotlarını kullanırken dikkatli olmalıyız. Piyasada benzer bot modelleri oldukça fazladır. Alınan risklerde düşünüldüğünde dolandırılmamak adına incelememizi detaylı yapmalıyız.Kazanç oranın fazla olduğu belirtilen kripto robotlarının çoğu gerçek değildir. 

Görünüşe bakarak mükemmel görünselerde içeriği uygun değildir. Learn 2 Trade’i dünyanın en büyük ticaret platformları yaptı. Bitcoin botu yatırım yapmak ve uygun zamanı bulmak için temel araştırma ve teknik göstergelerden faydalanır.

Teknolojinin sınırlarını zorlayan yenilikçi yapay zeka coinleri ve kripto dünyasındaki fırsatları keşfetmek için inceleme yapın.

En İyi Bitcoin Botu Nasıl Seçilir?

Hedefleriniz doğrultusunda en iyi botu seçmek için aşağıda sıralanmış faktörleri incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Kriptobot Nasıl Seçilir?

Başarı Oranı

Başarı oranı, şimdiye kadar olan işlemlerde sağladığınız kazançları bilmenizi sağlar. Learn 2 Trade Algorithm ticaret algoritması %79’dur. İstatiksel olarak yapılan 1.000 işlemden 790 tanesi kazanç sağlamış, 210 tanesinin zarar getirdiği anlamına gelir. Başarı oranları sabit değildir. Ve her zaman doğru olduğu bilemeyiz. Değişken olmasında dolayı %100 güvenilir olarak söyleyemeyiz.

Verilerin Doğrulanabilir Olması

Yukarıdaki verdiğimiz bilgiye dayanarak, başarı oranı gibi verilerin iddia edilmesi yeterli değildir. Her sağlayıcı kendi robotunun başarı oranını yüksek tutabilir.

İddialar, kanıtlanamadığı için geçersizdir. Yatırımcılar, iddialarını kanıtlayabilen sağlayıcılara bağlı kalmalıdır.

Minimum Yatırım Miktarı

Bitcoin botlarını kullanmaya başlarken, küçük meblağlarda yatırım yapmak çok önemlidir. Dijital varlık dünyasındaki ücretsiz kripto para kazanma teklifleri, yeni başlayanlar için kaçırılmaması gereken fırsatlar arasındadır. Bu, sizin deneyim kazanmanıza ve olumsuz bir durumda büyük bir kayıp yaşamamanızı sağlayacaktır.

Bu bakış açısıyla piyasadaki en iyi kripto robot sağlayıcıları, en düşük yatırım tutarı ile işlem yapmanızı sağlayanlardır.

Bitcoin Botları İle Alım-Satım Stratejileri

Stratejiler, söz konusu olduğunda kullandığınız Bitcoin botuna bağlı olarak değişebilir.

 • Kripto para botu, teknik verilere dayanarak alım satım kararları verir.
 • Robotunuz 24 saatlik BTC/USD çiftinin fiyatı üzerinden, %5’lik artış ile ETH/USD satın alacak şekilde programlanmış olabilir.
 • Robotunuz 24 saatlik işlem hacmi içerisinde, BTC/USDT çifti için %10 düştüğünde satış emri verebilecek şekilde programlanmış olabilir.

Birçok Bitcoin ticaret botu, Google içerisindeki ilgili verileri araştırarak bulduğu bilgileri de dikkate alacaktır.

Bitcoin Botları Kârlı mıdır?

Bitcoin botlarının kârlı olup olmadığını öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Bu sorunun net bir cevabı yoktur.

Bazı alım satım robotları hizmet vermeye başladığından bu yana ciddi anlamda kazanç elde etmiştir. Birçok robot, tutarlı bir şekilde ciddi kayıplara sebebiyet vermiştir. Yatırımcılar, kripto para satın alma işlemlerinde her zaman zarar etme ihtimalina sahiptir.

Kripto botunu kullanarak para kazanıp kazanamayacağınızı sağlıklı bir şekilde değerlendirebilmenin en iyi yöntemi, en az bir ay boyunca kullanacağınız alım satım robotunun demo sürümünü denemektir. Bu deneme, uzun vadede robotun işlevini görmenize olanak sağlayacaktır.

Kripto Para Robotlarının Maliyetleri

Listemizde yer en iyi alım satım robot sağlayıcılarının çoğu, ücretsiz bir şekilde hesap açmanıza izin vermektedir. Birçok sağlayıcı, kullanıma devam etmeniz için bir ücret talep etmez.

Bunun nedeni ise yazımızın önceki kısımlarında bahsettiğimiz gibi sağlayıcıların komisyonculardan para kazanmasıdır.

İşlem yaptığınız kripto botunun işlemlerinizdeki kazançtan komisyon aldığını görebilirsiniz. Komisyon oranı, %1-2 arasında küçük bir yüzde olacaktır.

Bitcoin Robotlarına Güvenilir mi?

Öncelikle çok dikkatli olun. Piyasa üzerinde kendini Bitcoin bot sağlayıcısı olarak tanıtan ve faaliyet gösteren çok sayıda dolandırıcı web sitesi bulunmaktadır. “Garanti kazanç” ve “%95 başarı oranı” gibi uçuk iddialarda bulunarak bir web sitesi tasarlamak oldukça kolaydır. Bu iddiaların gerçek hayatta gerçekleşmesi imkansıza yakındır ve çok zordur.

Piyasa, güvenilir, şeffaf ve temiz çalışan bir düzine kripto botu bulundurur. Dolandırıcıları gerçek robotlardan ayırmanız için araştırma süreciniz çok önemlidir. İyi ve kötüyü birbirinden ayırmanın tek yolu budur.

En iyi algoritmik ticaret platformları sayfamızda, on yıldan uzun süredir faaliyet gösteren kripto borsasına 1 numaralı yeri vermeyi uygun gördük. Pratikte bir kripto botunun el ile kullanılmaya benzeyen kripto ticaretini sunması ve yatırım fonlarının platform tarafından sigorta ve güvence altına alındığı, sağlayıcının internet sayfasında yayınlanmıştır. Bot kullanımları konusundaki tüm sorumluluk, kullanıcının kendisine aittir.

Özet

Yazımızda sektördeki popüler olan Bitcoin robotlarını sizin için araştırdık. İncelediğimiz robotların bazıları 7/24 aktiftir. Çeşitli alım satım oranlarını destekler. Analiz eder ve istatistikleri inceleyerek yatırım yapmanıza olanak sağlar. 

Learn 2 Trade Algorithm gibi otomatik işlem yapabilme özelliğine sahip bitcoin robotlarının bazıları güvenilir değildir. Yatırım yapmadan araştırma ve inceleme yapmalıyız. Emin olmadan büyük miktarda yatırım yapmayın. Yapılan yatırımları para transferlerinin nasıl geliştiğini dikkat etmek gerekir. 

Kullanılan bitcoin robotları içerisinde tercihimiz Learn 2 Trade Algorithm yanadır. Çeşitli teknikler ve temel analizleri baz alarak kazançlı yatırım yapma imkanı tanıyor. Kullanıcılar güvenle kullanıp yatırımlarını yapabilirler. 

Referanslar

wikipedia.org

elyadal.org

Bitcoin Robotları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin botları yasal mıdır?

Bitcoin ticaret botları kazançlı mıdır?

Bitcoin botları nasıl çalışır?

En iyi Bitcoin alım satım robotu hangisidir?

Bitcoin ticaret botları güvenli midir?