En iyi kripto airdroplari

En iyi kripto airdropları, yatırımcılara potansiyel olarak değerli tokenleri risksiz bir şekilde keşfetme fırsatı sağlar.

Herhangi bir finansal yatırım yapmadan kripto tokenleri kazanmakla ilgileniyorsanız, kripto airdroplarını keşfetmek, ödüllendirici bir strateji olabilir.

Business2Community kripto uzmanları olarak sizin için piyasadaki en iyi projeleri ve yaklaşmakta olan en iyi kripto airdropları listesini hazırladık.

Hazırladığımız listede, airdropların ne olduğu, nasıl çalıştığı ve nasıl kazanabileceğiniz hakkında bilgiler içermektedir. Hadi birlikte incelemesine geçelim.

 • Kullanıcılar kripto para hakkında bilgi edindikçe ödüller toplarlar
 • %44,000'den fazla staking ödülleri sunar. Ethereum ve BSC üzerinden çok zincirli işlevsellik sağlar
 • İleri düzey ticaret kurslarına ve VIP topluluk gruplarına $99BTC token ile erişim sağlar
Project Launched
Nisan 2024
Purchase Methods
 • BNB
  BNB
 • USDT
  USDT
 • ETH
  ETH
 • Banka Kartı
  Banka Kartı
 • +1 more
 • Piyasa dalgalanmalarından az etkilenen hayvan temalı meme coinler
 • Boğa yazı kripto coin çılgınlığından hemen önce piyasaya sürüldü
 • Meşakatsiz "Cüzdana Gönder" projesi
Project Launched
Mayıs 2024
Purchase Methods
 • SOL
  SOL

En İyi Kripto Airdropları Nelerdir?

 1. 99Bitcoins — Erken yatırımcılara yönelik 99,999 adet $99BTC token airdrop etkinliği
 2. Sealana — Ön satıştan alınan tokenleri airdrop yoluyla yatırımcılara dağıtan proje
 3. Smog ($SMOG) — En iyi kripto airdropları sunan yeni kripto para birimi
 4. Slothana — Yeni Solana meme coini, ön satış etkinliğini airdropla destekleyen proje
 5. DeeLance — 100 bin dolar değerinde airdrop tarzı kripto ödülleri sunan yükselen kripto projesi
 6. Tamadoge — Popüler meme coin, ön satıştan 19 Milyon dolar topladı
 7. Binance — Ücretsiz kripto paralar ve gizemli NFT kutuları kazanabileceğiniz lider kripto borsası
 8. KuCoin — Burningdrop etkinliklerine katılarak en iyi kripto airdropları kazanın.
 9. OKX — Jumpstart platfomuyla ücretsiz kripto paralar kazanabileceğiniz öncü borsa
 10. Bybit — Staking avantajlarının yanı sıra airdroplar alabileceğiniz kripto borsası

Yaklaşan En İyi Kripto Airdropları — Detaylı İncelemeler

Son zamanlarda, blok zinciri projelerindeki geniş kullanım alanları nedeniyle kripto airdrop terimi sıkça kullanılmaya başlandı.

Aşağıdaki bölümlerde, ücretsiz kripto para kazanma konusunda daha iyi bir fikir edinebilmeniz için göz önünde bulundurmanız gereken en iyi kripto airdropları sitelerini bulacaksınız. Detaylarına beraber göz atalım.

1. 99Bitcoins — Erken Yatırımcılar İçin Airdrop Fırsatı Sunan Proje

99Bitcoins, kripto dünyasında yeni bir airdrop dalgası yaratıyor. Proje, erken katılımcıları öğren kazan etkinliğine katılmaya ve fırsatları değerlendirmeye davet eden etkinlik düzenliyor.

$99BTC sahibi olarak, eğitici içeriklerle etkileşim kurabilir, quizler yapabilir ve interaktif öğrenme modüllerine katılabilirsiniz. Ayrıca %7,000’in üzerinde yüksek stake ödülleri alabilirsiniz.

en iyi kripto airdropları 99BitcoinsProje ayrıca, Ethereum ve BSC üzerinden çok zincirli özelliği sayesinde stake için esneklik sağlar.

Öğren kazan kavramının öncüsü olarak 99Bitcoins, ödüllerin geleceğini şekillendiriyor ve meraklılarına kripto piyasasında büyüme şansı veriyor.

Başarılı bir ön satış kampanyası yürüten ve 308 bin dolar toplayan $99BTC, şimdiye kadarki airdroplar arasında en iyisi olmaya aday.

Projedeki gelişmelerden haberdar olmak için Telegram’ını takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz detayları da projenin teknik dökümanını okuyabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

2. Sealana — Solana Ekosisteminde Fok Temalı Meme Coin

Sealana, Solana ağı üzerine inşa edilen yeni projelerden biridir. Fok temasıyla meme coinlere yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Projede, World of Warcraft’ta meşhur olan “South Park Guy” karakterine göndermeler yapan, Amerikan redneck kültürünü yansıtan obez ve tembel bir fok figürü öne çıkıyor.

en iyi kripto airdropları sealana Solana Ekosistemi son zamanlarda yaşanan meme coin çılgınlığına öncülük etmektedir. Solana ağında çıkan birçok meme coin milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Meme coinleri ön satıştan düşük fiyattan satın alan yatırımcılar, yüksek kazançlar elde ettiler. Sealana da, bu meme coinler arasında yer almayı hedeflemektedir.

Ön satış etkinliği, klasik yöntemlerden farklı olarak airdrop yoluyla yatırımcılara dağıtılması planlanıyor.

Selana satın almak için Solana ağını destekleyen cüzdanlardan Phantom ya da Solflare cüzdanlarından birine sahip olmanız gerekir. Cüzdana Sol token yollayarak siteye bağlanıp satın alabilirsiniz.

Ön satış etkinliğine katılmanın bir diğer yolu da, resmi sitede bulunan SOL cüzdana, SOL coin göndererek de alabilirsiniz.

Ön satışta, bir SOL token karşılığında 6.900 adet $SEAL alabileceksiniz. Sealana, ön satış başlangıcından itibaren 137 bin dolar fon topladı.

Proje hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için Telegram kanalına katılabilir veya X (Twitter) üzerinden takip edebilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

3. Smog — En İyi Kripto Airdropları Ödülüne Sahip Yeni Proje

Smog, 24 saat içinde %1,300 oranında artış gösteren yeni piyasaya sürülen çok zincirli bir meme tokenidir.

Toplam 1,4 milyar token arzının 490 milyonu (%35) airdrop yoluyla dağıtılacak.

Airdrop kampanyasına katılmak için $SMOG token satın alıp elde tutarak zamanla airdrop puanı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Smog web sitesinden, Solana tabanlı olmasına rağmen ETH veya USDT kullanılarak satın alınabilir. Ayrıca, %42 APY kazanmak için stake edilebilir.

Smog airdrop

Smog teknik dökümanına göre, airdrop puanlarını biriktirme fırsatlarını artırmak için günlük, haftalık ve aylık görevler sunulmaktadır. Yatırımcılar, tokenleri elde tutarak, $SMOG topluluk ödül havuzundan pay kazanır.

Smog, en iyi kripto airdropları sunarak, kullanıcıların blok zinciri teknolojisine olan ilgisini artırmayı ve topluluğunu genişletmeyi hedefler.

Basit görevleri tamamlayarak ücretsiz $SMOG tokenleri kazanabilirsiniz. Kampanyanın sonunda en çok XP puanına sahip olanlar airdrop alacaktır.

Başlangıç seviyesi görevleri arasında, Smog’u çeşitli platformlarda takip etmek ve sosyal gruplarına katılmak bulunur.

Günlük görevler, Binance’teki tweetlere yanıt vermek ve Smog güncellemelerini takip etmek gibi etkinliklerle daha fazla kişinin dikkatini çeker. Bu durum coinin değerinin artırmasına yardımcı olur.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

4. Slothana — Tek Aşamalı Ön Satış Modeli Sunan Solana Tabanlı Meme Coin

Yeni bir Solana tabanlı meme coin olan Slothana, iki hafta içinde 10 milyon dolar toplayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Slothana’nın ön satışı herhangi bir aşama, zaman sınırlaması ya da fonlama hedefi içermiyor. Bunun yerine, yatırımcılar aynı fiyattan $SLOTH tokenlerini satın alabilecek.

slothana airdropları Slothana’nın ön satışında 1 SOL karşılığında 10,000 $SLOTH token alınabiliniyor. Ön satış bitiminde, satın alınan tüm tokenler airdrop yoluyla dağıtılacak. Bu yöntem, token sahiplerinin talep sürecini daha kolay hale getirecek.

Slothana’nın cazip olmasının bir nedeni de, Smog projesini geliştiren aynı ekibin oluşturduğuna dair yaygın bir görüş olmasıdır.

Ekip, Solana üzerinde en iyi kripto airdropları sunarak yatırımcılara değerli fırsatlar sağlamayı hedefler. Ayrıca, $SLOTH tokenin ne kadar piyasaya sürüleceği henüz belli olmadığı için, yatırımcılar arasında bir heyecan yaratıyor.

$SLOTH tokenin kripto borsalarında listeleneceği belirtilmektedir. Bu durum başlangıç fiyatını artırabilir.

Tüm gelişmeleri göz önünde bulundurarak, 2024 sonuna kadar $SLOTH tokenin ortalama fiyatının 0.09 dolar olabileceğini tahmin ediyoruz.

Detaylı incelemeler için Slothana X(Twitter) üzerinde takip edebilir veya Telegram kanalına katılabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

5. DeeLance — En İyi Kripto Airdropları Arasında Yükselen Proje

DeeLance’ın ön satışı yeni başladı ve kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. Ücretsiz airdrop ödülü kapsamında, dört şanslı katılımcıya toplamda 100 bin dolar değerinde $DLANCE tokenleri dağıtacak.

Ön satış aşamasında tokenin fiyatı, 0.00103$ olarak belirlendi. DeeLance, serbest çalışma ve işe alım sektöründe uygun fiyatlı bir kripto yatırım fırsatı sunar.

deelance en iyi kripto airdropları Platform, serbest çalışanların ve işletmelerin merkeziyetsiz bir ortamda nasıl etkileşimde bulunduğunu dönüştürmeyi amaçlar.

DeeLance, kullanıcılara proje üzerinde tam kontrol ve dijital para birimleriyle ödeme alma seçeneği sunar.

DeeLance, serbest çalışanlara yeni özellikler sunmaktadır. Bunlar arasında NFT pazar yeri, metaverse ortamı ve yeni yetenekler keşfetme olanakları bulunmaktadır.

Platform, işletmeler için sadece %2, serbest çalışan profesyoneller için ise %10 düşük işlem ücretlerine sahiptir.

DeeLance teknik dökümanına göre, çekim ücretlerinin olmadığını, döviz kurları nedeniyle gecikmeler yaşanmayacağı belirtiliyor. Ayrıca, projenin büyüklüğüne ilişkin herhangi bir sınırlama olmadığını ifade ediyor.

En son güncellemeler için kullanıcılar DeeLance Telegram kanalına abone olabilirler.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

6.Tamadoge — 19$M Değerinde Ön Satış Hedefine Ulaşan Meme Coin

Tamadoge, yakın zamanda bir airdrop etkinliği gerçekleştirdi. 100$ veya daha fazla TAMA tokene sahip bir kullanıcıya tam 100,000 dolarlık muazzam bir ödül verdi.

Airdroplarla ilgili genellikle sonuçsuz kalan etkinlikler göz önünde bulundurulduğunda, herkes için büyük bir sürpriz oldu. Tamadoge, son zamanların en iyi kripto airdropları arasına girebilir.

tamadoge airdropları TAMA yarışmasına katılmak isteyenlerin, 100$ değerinde TAMA tuttuktan sonra tamamlaması gereken dokuz görev bulunuyor. Görevlerin çoğu, sosyal medya hesaplarını takip etmeyi gerektiriyor.

Tamadoge ayrıca yakın zamanda üç oyununu piyasaya sürdü. Oyunlar, duyurulmasının ardından büyük ilgi gördü.

Proje hızla gelişiyor, bu da TAMA ekibinden ileride daha fazla önemli haber gelebileceğini işaret ediyor. Her duyuru yeni bir çekiliş anlamına gelmeyebilir, ancak benzer fırsatların tekrar ortaya çıkma olasılığı yüksek bulunuyor.

TamaDoge, şimdiye kadar incelediğimiz en iyi kripto airdropları arasında yer alıyor. Gelecekte bir airdrop duyurusu yapılırsa, projenin Telegram kanalında paylaşılacaktır.

Projeyle ilgili gelişmeleri takip etmek istiyorsanız, Telegram kanalına katılabilirsiniz (yöneticilerin size ilk olarak mesaj atmayacağını unutmayın).

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

7. Binance — Launchpool Etkinliğinden Ücretsiz Kriptolar Kazanın

Binance, en iyi kripto airdropları için gözde platformlarından biridir. Yüzden fazla para birimi için yatırma ve çekme desteği sunar. Platformun amacı, blok zinciri ekosisteminin altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Binance, kullanıcıları için birçok işlem yarışması ve hediye etkinliği düzenlediği için airdroplara erişim fırsatları oldukça fazladır.

en iyi kripto airdropları Binance Binance borsasında, kullanıcılarına yeni projelerden ücretsiz airdrop kazanabileceği Launchpool platformu bulunmaktadır.

Launchpool etkinliklerine katılmak için BNB, FUSD ve TUSD stabil coinlerini havuzlara belirli bir süre stake ederek yeni tokenlerden ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Binance Launcpool platformu, projeler için fon kaynağı sağlamaktadır. Burada yayınlanan tokenlerde ilgi oldukça yüksek olduğu için kazanç oranı da yükselmektedir.

Launcpool etkinlikleri, en iyi kripto airdropları sunan bir platformdur. Etkinliğe katılmak için hesap oluşturup kimlik doğrulama (KYC) sürecini tamamlamanız gerekir.

Binance hesabı oluşturarak birçok yeni kripto airdroplarına erişim sağlayabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

8. KuCoin – BurningDrop Etkinlikleriyle En İyi Airdroplara Erişim Sağlayın

KuCoin, CoinMarketcap verilerine göre önde gelen kripto borsalarından biridir. Dünya genelinde 30 milyondan fazla kullanıcıya sahip güvenilir bir platformdur.

Platform üzerinde, staking, borç verme ve ücretsiz kripto paralar kazanabileceğiniz Burningdrop ve Spotlight gibi etkinlikleri bulunmaktadır.

kucoin airdropları Burningdrop etkinliği tamamen ücretsizdir. Borsanın yerel tokeni KCS ve USDT coinlerini belli bir süre stake ederek yeni listelenecek tokenler elde edebilirsiniz.

Ücretsiz kripto paralarınızı token listelenmeden önce hesabınıza tanımlanır. Listeleme olduktan sonra satabilir veya hodl etmek isterseniz elinizde tutabilirsiniz.

En iyi kripto airdropları arasında yer alan BurningDrop etkinliği, kullanıcıların kripto yatırımlarını artırma fırsatı sunar.

Burningdrop etkinliğinden daha fazla token kazanmak için isteğe bağlı KCS yakımı da yapabilirsiniz. KCS yakımı yapılan tokenlerin iade edilmeyeceğini unutmayın.

Etkinliğe katılmak için KuCoin borsasına kaydolup kimlik doğrulama (KYC) aşamasını geçmeniz gerekiyor.

Etkinlik duyuruları ve güncel gelişmeler için borsanın Twitter hesabını ve Telegram kanalını takipte kalabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

9. OKX – JumpStart İle En İyi Kripto Airdropları Kazanın

OKX borsası, dünya çapında önde gelen kripto borsaları arasında yer alır. 2017 yılında kurulan borsada 200’den fazla işlem çifti listelidir. Rezerv raporu ile kullanıcılarına güven odaklı bir yatırım imkanı sunar.

OKX borsasında oldukça geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Staking avantajları, borç verme getiri oranları ve yüksek güvenlik önlemleriyle bir çok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

OKX airdropları Kripto piyasasında kazanç sağlamanın bir yolu da yeni listelenen coinlere daha öncesinde erişim sağlamaktır. OKX borsası kullanıcılara, yeni listelenen projelerden airdrop kazanmaları için Jumpstart platformunu başlatmıştır.

Jumpstart etkinliği, borsanın yerel tokeni OKB’yi belli bir süre karşılığında stake ederek ücretsiz kripto paralar kazanabilirsiniz. Ancak stake süresi boyunca tutulan coinin piyasa dalgalanmalarından etkilenebileceğini göz önünde bulundurun.

En iyi kripto airdropları kazanmak için öncelikle OKX borsasına kayıt olmalısınız. Ardından kimlik doğrulama işlemi yapmanız gereklidir.

Son olarak OKX web cüzdanı kullanarak ücretsiz NFT ve tokenler kazanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

10. Bybit — Launchpool Etkinlikleri İle Ücretsiz Tokenler Kazanın

Bybit, piyasa verilerine göre önde gelen kripto borsaları arasında yer alır. İşlem hacmi kullanıcı sayısı ve rezerv denetimleri ile güvenle işlem yapabileceğiniz borsalardan biridir.

Borsada, vadeli ve spot işlemler, staking ve çeşitli hacim etkinlikleri bulunmaktadır. Bybit’in yeni çıkan projelerin coinlerini listelenmeden önce ücretsiz alabileceğiniz Launchpool platformu bulunmaktadır.

Launchpool’a gelen projelere katılım sağlayarak kripto airdroplarından faydalabilirsiniz.

bybit airdropları

Etkinliklerden faydalanmak için Bybit hesabı açmanız gerekir. Launchpool’a kayıt olmak için öncelikle KYC 1. seviyede kimlik doğrulama yapmalısınız. Ardından etkinlik sayfasına giderek kayıt olmalısınız.

Launchpool’a, USDT, USDC veya MNT tokenleri belirli bir süre stake ederek katılabilirsiniz. Stabil coinleri tercih ederseniz fiyat dalgalanmalarından etkilenmezsiniz.

Güncel gelişmeler ve etkinlik duyuruları için Bybit’in resmi Telegram duyurunu takip edebilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

En İyi Kripto Airdropları Nasıl Çalışır?

Bahsettiğimiz üzere airdroplar, kripto kullanıcılarına token veya NFT’lerin ücretsiz olarak dağıtılmasıdır. İnsanların dikkatini çekmek ver projeye dahil etmek için harika bir yoldur.

Artık temel bilgileri bildiğinize göre, ücretsiz kripto airdroplarının nasıl çalıştığına bir göz atalım.

 • Airdroplar, kullanıcılara ücretsiz kripto para kazanma imkanı sunabilir. Genellikle gelecek vaat eden projeler tarafından dağıtılır.
 • Projeleri inceledikten sonra projeyi yetersiz buluyorsanız, airdroptan gelen tokenleri satıp nakite dönüştürebilirsiniz.
 • Bazı projeler, belirli Telegram gruplarına katılma, retweet yapma ve anketlere cevap verme gibi çeşitli görevleri yapan kişilere ücretsiz kripto airdropları sunar.
 • Bazı projeler ise bir ağı likidite ile desteklemek ya da platforma bir arkadaşını getirmek gibi eylemlerde bulunanlara airdroplar verir.

En iyi kripto airdropları bulmak için detaylı araştırma yapmanız önemlidir. Şüphe duyduğunuz sitelere cüzdanlarınızı bağlamamanız önemlidir. Mümkünse airdrop için ayrı boş bir cüzdan kullanmanız güvenliğiniz için önemlidir.

Ücretsiz kripto airdroplarına erişmeden önce, MetaMask ya da Trust Wallet gibi bir kripto cüzdanınızın olması gerektiğini unutmayın.

Sizin için hazırladığımız listedeki en iyi kripto airdropları arasında yer alan etkinliklere katılmak için ilgili platforma cüzdanınızı bağlamanız gerekecektir.

Kripto Airdroplarını Nasıl Alabilirsiniz

Bu bölümde, adım adım airdrop havuzularına nasıl girileceğini ve Bitcoin Minetrix örneği üzerinden en iyi kripto airdropları alma yollarını göstereceğiz.

1.Adım: Bir Kripto Cüzdanı Kurun

Kripto airdroplarına katılmak için çoğu zaman projenin bir miktar tokenini elinizde bulundurmanız gerekir.

BTCMTX tokenlerinizi saklamak için bir kripto cüzdanı gereklidir. MetaMask masaüstü kullanıcıları için popülerken, Trust Wallet mobil cüzdan kullananlara önerilir.

2. Adım: BTCMTX Tokenleri Satın Alın

Bitcoin Minetrix’in resmi web sitesine gidin (sahte alan adlarına dikkat edin) ve bir kripto cüzdanı bağlayın. Alınacak token miktarını seçin ve satın alımı onaylayın. $BTCMTX, USDT, BNB, ETH ile veya kart kullanarak satın alınabilir.

3. Adım: Çekilişe Girin:

Tokenleri satın alındıktan sonra, sosyal medya platformlarında ve diğer yerlerde referans linkini kopyalayıp paylaşın. Toplamda $30k değerindeki BTCMTX token airdropundan 10 şanslı kazanana dağıtılacaktır.

Sonuç

Bu makalede, en iyi kripto airdropları nasıl bulunur ve yaklaşan airdrop etkinliklerini inceledik. Airdropla, kripto para dünyasına düşük riskli ve kazançlı bir giriş olabilir. Bu bilgilerle donanımlı olduğunuzu umuyor ve bu tekliflerden faydalanarak bilinçli seçimler yapmanızı diliyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Kripto para biriminde airdrop nedir?

Kripto airdropları güvenilir mi?

Ücretsiz en iyi kripto airdropları nasıl alınır?

Kripto para airdropları karlı mı?

Kripto tarihindeki en büyük airdroplar hangileridir?

Bitcoin airdropundan nasıl faydalanabilirim?