Bitcoin Bank inceleme yazısıyla dikkat çeken yükselişi yakalayabilirsiniz. Ticaret robotu Bitcoin Bank, kripto paraları otomatik alım satım işlemi yapmanıza olanak tanır. Platfomu kurucularının isimleri, insanlar tarafından bilinmez. Platformun Fintech uzmanları ve tüccarlar tarafından kurulduğu söylenir.

Yazımızda sektörün parlayan yıldızlarından birini ele alacağız. Güvenilirliğini sorgularken pek çok faktörü derinlemesine inceleyeceğiz. 

Bitcoin Bank, son dönemde sosyal medya platformlarında dikkat çeken bir yükseliş yakaladı. Bitcoin Bank’in Elon Musk ve Jeff Bezos dâhil birçok ünlü tarafından kullanıldığı iddia edildi. Platfomu yakından incelerken iddiaların doğruluğu hakkında konuşacağız. Kullananlar ve geliştiriciler, platfomun yasal olduğunu söyledi. Geriye kalan kişiler, Bitcoin Bank iddiaları sebebiyle dolandırıcılık olduğunu düşünebilir. Yazı bitiminde net bir yanıt bulacaksınız. makale sayesinde düzgün yatırımlar yaparak düşündüğünüzden de fazla getiri elde edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden okumanızı öneririz!

2024 Bitcoin Bank İnceleme

Bitcoin Bank incelemesine geçmeden, öne çıkan özelliklerini görebileceğiniz önemli bir tabloyla başlayalım:

💠 Desteklenen kripto paralarBTC
💥 İddia edilen başarı oranı%99
ℹ İşlem ücretleriYok
💵 Minimum para yatırma miktarı$250
📱 Mobil uygulamaYok

Bitcoin Bank, yalnızca Bitcoin ile alım satım yapılmasına olanak tanıyan bir kripto para botudur. Platformun başarı oranı %85’in üzerindedir. Bitcoin Bank, çeşitli stratejilerle kullanıcılarına sinyal gönderen bir robottur. Oran, uzun vadede yüksek kazançları beraberinde getirir. 

Platform, müşterilerinden ekstra ücret almaz. Bu fırsat kripto para robotlarının önüne geçmesini sağlar. Platforma giriş yaparken en düşük $250 yatırarak sisteme dâhil olabilirsiniz. Aylık ve yıllık periyotlarda düzenli ödenmesi gereken bir ücret yoktur. Başarılı olan işlemlerden de komisyon alınmaz. Bitcoin Bank inceleme yazısında sistemin detaylarını göreceksiniz. Bitcoin Bank’ın mobil uygulaması yoktur. Platfomun mobil destekli web sitesi mevcuttur. Tarayıcılardan giriş yaparak uygulamayı deneyebilirsiniz. Sitemizden yer alan yükselmesi beklenen en iyi kripto paralar listesine bakarak işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Bank Nedir?

bitcoin bank logo

Bitcoin Bank inceleme yazısında gördüğümüz kadarıyla bot, kripto para işlemcilerinin doğruluklarını ve piyasadaki para kazanma şanslarını arttırmalarını sağlayan ticaret robotudur. Robotun işlevi, piyasanın güncel trendini belirlemektir. Trend yönünde sinyaller sağlayarak kârlılık oranını arttırır. Hız ve doğruluğa odaklanan Bitcoin Bank, yatırımcıların işleme giriş ve çıkış noktalarında kârlarını maksimize tutabilmelerini sağlar.

Bitcoin Bank’ın geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada, manuel ve otomatik trade imkânından bahsedilir. Başarılı bir trader ve yatırımcının işlemlerini kopyalayarak kazanç elde edebilirsiniz. Bu, sektöre yeni giriş yapan kişilere uygun zemin hazırlar. Bitcoin Bank, deneyimlilere ve yeni başlayanlara birbirinden farklı fırsatlar sunar. Son dönemde popülaritesini gitgide artar. 

Bitcoin Bank, kripto marketi tarayan ve güncel varlıkların eğilimlerini belirleyen üstün yazılımdır. Platformda makine öğrenimi ve yapay zeka birlikte kullanılır. Sistem, popüler yapay zeka sistemleri kullanılan kripto para sektöründeki başarılı örneklerinden biridir. Platform, yüksek kârlılık sunan işlemleri bulur. Kârı maksimize eden giriş-çıkış ve stop noktalarını da belirler. Sistem sayesinde en hızlı yükselen kripto para birimleri arasından programın önerdiği coine yatırım yaparak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Bitcoin Bank’ın Başarı Oranı

Bitcoin Bank’ın başarı oranı %85 civarındadır. Oran, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Resmîyette doğrulamak mümkün değildir. Bitcoin Bank inceleme makalesini okuyarak başarı oranıyla ilgili detaylı veriye ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Bank botunun geliştiricileri, Bitcoin Bank’ın kripto marketten 0,1 saniye daha hızlı olduğunu belirtir. Sizler için yaptığımız detaylı araştırma neticesinde bunu doğrulayamadık. Bitcoin Bank geliştiricileri bu hızın işlem doğruluğuna katkıda bulunan en önemli faktör olduğunu ifade eder. Platform, dünya çapında tanınan bir robottur. bitcoin bank website

Bitcoin Bank’a $250’lık yatırım yaparak sistemin maksimum gücünden faydalanabilirsiniz. Ekosistemin en başarılı Bitcoin robotları arasında yer alan Bitcoin Bank’ta talep edilen miktar, robotun piyasayı taramasına yardımcı olur.  

Bitcoin Bank ile ilgili birçok kişinin aklında soru işaretleri mevcuttır. Bunlardan ilki, Bitcoin Bank’ın desteklediği kripto varlıklarıyla ilgilidir. Bitcoin Bank kurulduğu tarihten beri yalnızca Bitcoin’i destekler. İlerleyen süreçte farklı kripto varlıkların sisteme girmesiyle ilgili net bilgi paylaşılmadı. 

Bitcoin Bank’ın mobil uygulaması yoktur. Bu, birçok kişi tarafından ilk etapta olumsuz karşılanır. Bitcoin Bank’ın arayüzü, mobil uyumlu tasarıma sahiptir. Uygulama indirmeden doğrudan tarayıcıyla web sürümündeki kaliteyi yakalayabilirsiniz. Bitcoin Bank’a yatırım yapmadan, kripto varlıklarda işlem yapmanın riskli olduğunu bilmelisiniz. Kaybetmeyi göze aldığınız miktarı değerlendirmeniz gerekir.

Bitcoin Bank Platformunun Avantajları ve Dezavantajları

Avantajları

 • İşlem ücreti talep edilmez.
 • Yeni başlayanlara demo hesabıyla test etme fırsatı sunulur.
 • Günler süren kimlik doğrulama protokolü bulunmaz.
 • En düşük yatırma miktarı yalnızca $250’dır.
 • Canlı destek hizmeti, site içinde ve mail yoluyla sunulur.

Dezavantajları

 • Mobil uygulaması yoktur.
 • Kontrolün tamamen sistemde olması görece riskli olabilir.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Bank Nasıl Çalışır?

Bitcoin Bank inceleme yazısının bu bölümünde sistemin işleyişini göreceksiniz. Platform, kripto piyasasındaki işlemleri tespit ederken ve stratejiler oluştururken makine öğrenimi ve yapay zeka kullanır. Botun hedefi, piyasa verileriyle marketin gidebileceğini yönü tespit etmektir. En yüksek kârlı bölgelerin sinyalini verir.

Kripto para sektörü risklidir. Riske rağmen Bitcoin Bank girişimine binlerce kişi şans verdi. Web sitesinde robotun başarı oranının %85 olduğu belirtilir. Bu, robotu deneyimleyen kişilerin ve Bitcoin Bank geliştiricilerinin ortak fikridir. Yatırımcılar, 10 işlemin ortalama 3’ünü kaybetmeyi riskli bulabilir. Kripto paralar, yüksek risk teşkil eder. %85 başarı oranıyla doğru risk yönetimi uygulanması durumunda kayıp neredeyse imkânsız olur. Bitcoin Bank kullanarak en hızlı yükselen kripto para birimleri içinden istediğiniz coini kullanarak yatırım yapabilirsiniz.

bitcoin bank nasil calisir bitcoin bank inceleme

Risk yönetimi, işlem başına alınacak riski temsil eden sistemdir. İşlem yapmadan kayıp ve kazanç oranlarını bilmek mental açıdan rahatlatıcıdır. Risk yönetiminde işlem başına alınan risk, toplam bakiyenin %1’i olarak ayarlanır. Bu, tek işlem yapıldığında bakiyenin yarısını kaybetmenizi engeller. Uzun vadeli sürdürülebilir başarıyı hedefleyenler, risk yönetimi ve Bitcoin Bank birleştirildiğinde harika sonuçlar elde eder.

Bitcoin Bank İncelemesiyle Öne Çıkan Özellikler

Bitcoin Bank inceleme yazısındaki detaylara bakarak Bitcoin Bank’ın öne çıkan özelliklerini görebilirsiniz. Platformla ilgili tüm soru işaretleriniz yanıt bulmuş olacak.

Uygun Fiyat Seçenekleri

Bitcoin Bank’ta kullanıcılardan işlem ücreti talep edilmez. Bu, başarılı işlemlerde dahi komisyon alınmadığı anlamına gelir. Bitcoin Bank, sektörün en iyi robotları arasına girer. Sektördeki robotlar, başarılı işlemlerde kesinti yapar.

Demo Hesap

Bitcoin Bank kullanmaya başlamadan demo hesapla deneme yapabilirsiniz. Robotu demo hesapla test ederek platform hakkında daha fazla bilgi sahibi olursunuz. Paper trade yöntemi gerçek bir işlem yaparcasına istatistikleri tutar.

Broker ve Komisyoncular

Bitcoin Bank, borsacıların bildiği ‘broker’larla çalışır. Bitcoin Bank kullanıcılarının, kripto para borsaları içinde hesabı oluşturulur. İşlemlerin açılması, pozisyon yönetimi ve geriye kalan tüm finansal sorumluluk brokerlara aittir. Tüm işlemlerle ilgili detaylı istatistiki veri de tutulur.

Yeni Başlayanlar İçin Pratik

Bitcoin Bank yeni başlayanlar ve uzun yıllardır sektörün içerisinde olanlara farklı avantajlar sunar. Platformu diğerlerinden ayıran kriterlerden biri de kullanıcı dostu arayüzüdür. Yeni başlayanlar, arayüz sayesinde işlem botunu kısa sürede kurarak aktif hâle getirir. Deneyimlilere daha farklı özellikler açılır. Yeni başlayanlar, twitter en iyi kripto trader hesapları aracılığıyla da yatırım yapacakları hesapları bulabilir.

Canlı Destek ve Müşteri Hizmetleri

Bitcoin Bank; deneyimli, ilgili ve çözüm odaklı canlı destek departmanına sahiptir. Sistem içerisinde yaşanan her türlü sorunun çözümü en kısa sürede giderilir. Platform, müşteri memnuniyeti açısından sektörün en yüksek skoruna sahiptir. 

Bitcoin Bank Komisyon ve Ücretleri

Komisyon ve çeşitli platform içi ücretler, kripto para birimlerinde oluşan kârlılığın önemli bir parçasıdır. Bitcoin Bank platformunun çeşitli komisyon ve ücretlere ilişkin özeti aşağıdaki tabloda yer alır:

Minimum Yatırım Ücreti 250$
Komisyon Ücreti Yok
Para Yatırma ve Çekme Ücreti Yok
Gizli Ücretlendirmeler  Yok

Bitcoin Bank geliştiricileri, platformun ilk yatırım ücreti $250 dışında ücret talep etmez. Elde edilen kârın %100’ü kullanıcı tarafından nakite dönüştürülür. Bitcoin Bank inceleme metnindeki detaylara göz atarak yatırım yapabilirsiniz. Broker ile çalışıldığından broker komisyonu alınır. Broker komisyonunun kesilmesinden kalan tutar, doğrudan kullanıcılara ait olur. Platforma $250’lık ilk yatırımın dışında ödeme yapmak gerekmez. Sitemizde yer alan kripto para yatırım tavsiyeleri makalesine göz atarak sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Bitcoin Bank Güvenilir Mi?

Kripto para sektörü spekülasyonlara çok açıktır. Yatırımcılar gördükleri fırsatlara çoğu zaman dolandırıcılık gözüyle bakar. Bitcoin Bank inceleme yazısını okuyarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Bitcoin Bank, yapay zekayla çalışan bir ticaret botudur. Sistem, makine öğrenimi sayesinde sezgisel kararlar alabilen yüksek frekanslı bir platformdur. Bot, Bitcoin işlemleri alır ve uluslararası bilinirlikteki birkaç broker firmasıyla işlem yapar.

bitcoin güvenilir mi

Tüm bu özellikler, Bitcoin Bank’i sektörel bazda en sık tercih edilen girişimlerden biri hâline getirdi. Bitcoin Bank geliştiricileri tarafından paylaşılan veride robotun işlem başarı ortalaması %85’tir. Finansal piyasalarda başarı oranı %50’nin üzerinde olan tüm stratejilere başarılı gözüyle bakılır. 

Bitcoin Bank’te 4 başarısız işlem üst üste de gelse kayıp yalnızca %4 olur. Gelecek 6 başarılı işlemle %12’lik kazanç sağlanır. Kazançtan kayıp çıkıldığındaysa net kâr oranı %8 olur. Düzenli olarak %8’lik kazanç elde etmek, profesyonel fon yöneticilerinin bile zorlandığı bir iştir. Bitcoin Bank, sektördeki önemli fırsatlardan birini gerçekleştirir. 

Platformdaki %85’lik başarı oranı, geliştiricilerin ve bazı kullanıcıların iddiasıyla ortaya atıldı. Kripto varlıkların riskli yapısını unutmamak önemlidir. İşlemlerin, kaybedilmesi göze alınabilecek paralarla yapılması tavsiye edilir. İsterseniz en iyi altcoinler arasından arzu ettiğiniz projeye yatırım yapmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bitcoin Bank’ın En Düşük Para Yatırma Limiti

Bitcoin Bank inceleme yazısında en düşük yatırma limitine de değinelim. Tutar en az $250 olmalıdır. Aksi takdirde platformun özelliklerini kullanmak mümkün değildir. En düşük yatırma limiti, demo hesaplarda da geçerlidir. Bitcoin Bank robotunu kullanmak istiyorsanız para yatırma limiti kadar ödeme yapmanız gerekir. Demo hesapla test etmek istiyorsanız da $250’lık ödeme yapmalısınız. 

Müşteri Desteği

Bitcoin Bank sisteminin geliştiricileri, kullanıcıların karşılaşacağı sorunları müşteri destek hattıyla çözer. Müşteri destek hattında; deneyimli, bilgili ve çözüm odaklı kişiler görev alır. Bitcoin Bank’ten işlem açmadan destek departmanıyla görüşme yapılmalısınız. Çoğu kripto botu telefon ve e-mail yoluyla destek sunar. Bitcoin Bank ise kullanıcılarına canlı destek hizmeti verir. Yaşanan sorunlara çok daha hızlı aksiyon almak mümkün hâle gelir. 

Bitcoin Bank İncelemesi ve Kullanım Detayları

Hazırladığımız Bitcoin Bank inceleme yazısındaki rehber sayesinde Bitcoin Bank’ı efektif kullanabilecek ve işlemlerinizi yapabileceksiniz. 

1. Adım: Kayıt oluşturun

İlk aşamada Bitcoin Bank resmî internet sitesine giriş yapmalısınız. Ad-soyad, mail ve telefon numarasıyla kayıt oluşturmalısınız. Bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Para çekim talepleri ve yaşanabilecek sorunlarda bilgi doğruluğu önemlidir. Formda istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekir. Bilgileri doldurup formun altında yer alan Kaydol butonuna tıklamalısınız.

Bitcoin kayıt sayfası

2. Adım: Demo Hesabı Deneyin

Bitcoin Bank’ı derinlemesine keşfederken demo hesap kullanabilirsiniz. Yatırım yolculuğuna başlarken demo hesap kullanarak çeşitli stratejileri test etmeniz mümkündür. Demo hesap, her trader tarafından tercih edilen simülasyon gibidir.

3. Adım: Para Yatırma

Bitcoin Bank ana ekranında yer alan Para Yatırma bölümüne gitmelisiniz. Gerçek işlemler almaya başlamak bu sekmeden geçer. Bitcoin Bank sinyallerine erişmek istiyorsanız Para Yatırma seçeneğine tıklayın. Ödeme bilgilerinizi girin. Bitcoin Bank’a en az $250’lık yatırım yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bitcoin Bank; kripto para, kredi kartı ve banka kartı ödeme yöntemlerini destekler. Paranın iade alınamayacağını bilmekte fayda var. Güvenle kullanacağınız kripto cüzdanları hakkında bilgi almak için sistemimizdeki makaleye göz atmanızı öneririz.

4. Adım: Gerçek İşlemler Açın

Bitcoin Bank’a kayıt oldunuz ve demo hesaptan denemeler yaptınız. Sisteme $250’lık depozitoyu yatırdınız. Geriye kalan tek şey gerçek işlemler açarak para kazanmaya başlamaktır. Bu aşamada platformun risklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yüksek miktarda bakiye eklemeden, önemsenmeyecek miktarları riske atmayın. Bitcoin Bank, başarılı ve profesyonel görülse de platformun yeniliği unutulmamalıdır.

5. Adım: Ödeme Alın

Bitcoin Bank’ta kazançlarınızı 7/24 çekilebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmadan gün içerisinde 5 kez çekim talebi gönderebilirsiniz. Bitcoin Bank’a ödeme yaparken kullandığınız yöntemle ödeme alabildiğinizi unutmamalısınız. Bitcoin Bank’a banka kartıyla ödeme yaptıysanız ödemeleriniz, aynı banka hesabına yatar.

Ödemeler, ilk 24 saat içerisinde hesaba yatar. 24 saati geçen durumlarda destekle iletişime geçmek süreci hızlandırır. Bitcoin Bank inceleme yazısındaki adımları takip ederek ödeme alabilirsiniz.

 1. Bitcoin Bank web sitesi üzerinden orijinal hesabınızla oturum açın.
 2. Pek çok kripto cüzdanları arasından güvenilir hesap açın.
 3. Cüzdanınıza (Metamask olabilir) gidin ve Para Çekme butonuna tıklayın. 
 4. Bitcoin Bank’tan hangi yöntemle ödeme talep edeceğinizi seçin. Yatırım işlemini gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemi olduğundan emin olun.
 5. Hesabınızdan çekmek istediğiniz tutarı seçin.
 6. Devam butonuna tıklayarak para çekme sürecini başlatın. Ödemeler, 24 saatte belirtilen ödeme yöntemine yatırılır.

Bitcoin Bank’a kayıt oldunuz. Demo hesaptan denemeler yaptınız ve $250’lık depozitoyu yatırdınız. Artık işlemler açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada platformun risklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yüksek miktarda bakiye eklemeden önemsenmeyecek miktarları riske etmelisiniz.

bitcoin bank logo

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Bitcoin Bank Hesap Silme İşlemi

Bitcoin Bank inceleme yazısındaki adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz. Pek çok kripto robotu hesap silme prosedürünü uzun tutar. Bitcoin Bank, hesap kapatma sürecini kısa sürede halletmenizi sağlar. Bitcoin Bank bünyesinde işlem açamazsınız. Broker ile ortaklaşa çalışmanız gerekir. Bitcoin Bank’in gönderdiği sinyalleri broker firması işleme dönüştürür. Broker firmasından da kaydın silindiğinden emin olmalısınız. 

Bitcoin Bank hesabını devre dışı bırakırken müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Mail ve site içinden müşteri hizmetlerine konuyu anlatan bir yazı yazabilirsiniz. Bu, hesabın kalıcı silinmesi sağlar. Bitcoin Bank hesabını belirli sürelerde dondurmak mümkündür. Sistem; 7 gün, 14 gün, 1 ay ve 3 ay hesabınızı dondurmanıza izin verir. Hesabınızı silmek isterseniz müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Destek, oluşturulan taleple hesabı kısa sürede tamamen siler. Yatırımınızı kendiniz yapmak istiyorsanız Türk kripto para borsaları arasından istediğinizde işlem yapabilirsiniz. Platformların hepsi güvenilir yapıya sahiptir.

Bitcoin Bank Ünlüler Tarafından da Kullanılıyor mu?

Elon Musk ve Jeff Bezos’un Bitcoin Bank’la işlem yaptığı söylentiler arasındadır. Uzun süren araştırmalar neticesinde tüm bu iddiaları inceledik ve aşağıdaki sonuçlara eriştik.

Elon Musk Bitcoin Bank’ı Kullanıyor mu?

Elon Musk’ın uzun süredir Bitcoin Bank kullandığı iddialarını sosyal medyada görebilirsiniz. Tüm bu iddiaların neticesinde böyle bir durumun gerçek olmadığı kanaatine vardık. X, Tesla ve SpaceX’in CEO’su Musk, kripto para sektöründeki spekülatif etkisiyle popülaritesini arttırdı.

Popülarite ve spekülatif etki, yeni çıkan coinler hakkındaki haberlerde Elon Musk’ın adını duymamızı sağladı. Elon Musk’ın Bitcoin Bank robotunu desteklediğini göremedik. Musk’ın Bitcoin Bank dışındaki herhangi bir kripto para botuyla algoritmik işlemler aldığını gösteren bir bulgu da mevcut değil. 

Jeff Bezos Bitcoin Bank Kullanıyor mu?

Amerikalı iş adamı Bezos; medya patronu, yatırımcı ve astronottur. 12 Ocak 1964’te doğan başarılı iş adamı, Amazon’un kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Bezos, Bloomberg tarafından her yıl yayınlanan Milyarderler Endeksi’nde 2017-2021 yılları arasında dünyanın en zengin insanı unvanına sahiptir. Forbes de Bezos’un dünyanın en zengin insanı olduğunu doğrular. Bezos, 110 milyar dolarlık net servetiyle unvanı hak eder.

Tüm bu unvanların ve başarıların içerisinde yer alan yatırımcı sıfatı, konumuzla doğrudan ilgilidir. Elon ve Bezos medyatik, yatırımcı ve başarılıdır. Bitcoin Bank kullandığına ilişkin iddialar, sosyal medyada sıkça gündeme gelir. Jeff Bezos’la ilgili yaptığımız detaylı araştırmada da Bitcoin Bank ile temas bulamadık. Bu tür iddiaların doğruluğu araştırılmadan bir platforma üye olmak risklidir. Bitcoin Bank, başarı oranı ve stabilitesiyle kendi reklamını yapabilen nadir platformlardan biridir.

Sonuç

Finansal piyasalardaki yeni oluşumların yüksek sayıda kullanıcıya sahip olması kolay değildir. Kullanıcıların platformlara para yatırması, güvenin tesis edilmesiyle gerçekleşir. Bitcoin Bank inceleme yazısını yazarken yapılan herhangi bir dolandırıcılık faaliyetine rastlamadık. Platformun tam anlamıyla güvenilir olduğunu söylemek de epey zordur.

Stratejinin doğrudan %85 kârlılığa sahip olduğu iddiaları büyük yankı uyandırdı. Elon Musk da Jeff Bezos da büyük olasılıkla Bitcoin Bank kullanıcısı değil. 

Tüm bunlar birleştiğinde Bitcoin Bank’in güvenilirliğini tamamen kanıtlamak zordur. Bitcoin Bank’a çekimser oy kullanıyoruz. Sunulan fırsatlar ve platformun akışı kalitelidir. Riske edilebileğiniz miktarlarla işlem yapabilirsiniz. Elde edilen kârların kısa sürede çekilmesi ve nakde dönüştürülmesi önemlidir.

Özet

Bitcoin Bank, sektörel bazda esnek ve çok yönlü otomatik kripto para satın al botudur. Bot, ilk etapta stratejileri demo sayesinde test etmeye izin verir. Doğrudan Bitcoin Bank stratejileriyle de işlem açabilirsiniz. Geliştiriciler, Bitcoin Bank’ın tamamıyla ücretsiz olduğu belirtir. İlk kayıt aşamasında ödenmesi gereken $250’lık ödeme vardır.

Bitcoin Bank %85 kazanç oranına sahiptir. İddiaların tamamıyla gerçekliğini kabul etmeden sistemi  demo hesapla kullanabilirsiniz. Demo, sistem hakkında bilgi edinmenizi sağlar. 

Bezos ve Musk gibi isimlerin de Bitcoin Bank kullandığına ilişkin çeşitli spekülatif içerikler yayınlandı. Bitcoin Bank inceleme rehberini hazırlarken yaptığımız araştırmalarda iki ismin de Bitcoin Bank ile bağlantısını bulamadık. Platform gelecek vaad etse de temkinli yaklaşılmalıdır.

Kaynaklar

cryptoscam.info

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Bank nedir?

Bitcoin Bank yasal mı?

Bitcoin Bank’a nasıl üye olabilirim?

Martin Lewis Bitcoin Bank Kullanıyor mu?