BAT Fiyat Tahmini ve Basic Attention Token Yorumu

Business2Community olarak BAT fiyat tahmini hakkınd bilgi vereceğiz. İlk defa 2016 yılında kullanıcılarının deneyimine sunulan Brave tarayıcısı, sevilen ve tercih edilen bir tarayıcıdır. Milyonlarca kullanıcının Google Chrome ve Edge tarayıcısını tercih etmek yerine Brave platformunu kullanmasının sebebi, Brave’in düşük RAM kullanmasıdır.

Brave tarayıcısının yerel coini ise BAT coindir. Coin hakkında detaylı bilgi almak, analiz ve yorumunu öğrenmek için makaleyi ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

2024 yılında popüler olan tarayıcılar arasında yer alan Brave’in kripto para birimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

BAT Güncel Fiyat Tablosu

Birçok reklamcı ve işveren, dijital reklamcılığın sona erdiğini ve artık pek etkisinin olmadığını belirtir. Firmanız ve kendiniz için reklam çalışması yaptırmak isteseniz ajans ile çalışmanız gerekir. Reklam çalışması için ayırmanız gereken bütçe de bir hayli yüksek olur. BAT, tam olarak bu soruna çözüm üretir.

BAT Coin Güncel Fiyat

Makalemizin devamında BAT ccoin hakkında yeni nesil dijital varlık hakkında bilgilendirme yapacağız. CoinMarketCap verilerine göre içinde bulunduğumuz gün itibarıyla 1 adet BAT 0,20 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

En güçlü kripto para birimi olan Bitcoin’in, 2021 yılı ortalarında düşmeye başlamasıyla birçok kripto para birimi neredeyse %200’den fazla değer kaybetti. Bu, bazı yatırımcılar için “Kripto paralar ölüyor!” görüşünü gündeme getirdi. Bu yıl ilk çeyrek gördük ki kripto paralar henüz ölmedi.

✏️ Coin adıBasic Attention Token
💱 SembolBAT
💲 Fiyat (USD)$0,1845648
📈 Fiyat değişimi (1 saat)0.34%
📉 Fiyat değişimi (24 saat)0.01%
💵 Piyasa değeri$275.902.986
🏆 Sıralama177
🚀 24 saatlik hacim$18.073.167
💸 Dolaşımdaki arz1.494.883.736
💰 Toplam arz1.500.000.000

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

BAT Coin Nereden Alınır? – 2024 Temmuz

BAT Coin analiz makalemizin bu bölümünde BAT coin nereden alınır bunu açıkladık. Ele aldığımız kripto borsalarının dışında 80’den fazla borsadan da BAT satın alabileceğinizi belirtelim. Bizim için en iyi borsalar aşağıda değindiğimiz 4 adet borsadır.

Basic Attention Token ve herhangi bir kripto para satın alma işlemi için sitemizde yer alan makaleye göz atabilirsiniz.

BAT Coin Nereden Alınır?

BAT coin, yeni çıkan ve altyapısı zayıf olan bir kripto para birimi olmadığı için yatırımcılar, güncel olarak birçok kullanıcı dostu ve güvenilir kripto borsasından Basic Attention Token satın alabilir. Makalemizin sonlarına doğru bahsedeceğimiz en iyi borsalardan bir tanesi üzerinden nasıl BAT satın alabileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladığımızı da belirtelim.

BAT satın almak için şu anda tercih edebileceğiniz en iyi borsalar Binance, OKX, Coinbase ve Kraken’dir. Bu borsalar, uzun yıllardır kripto sektörünün içinde yer almış güvenilir platformlardır. Türkiye’de de oldukça sevilen bu borsalardan en fazla yarım saat içerisinde BAT satın alabilirsiniz.

Yıllar İçerisinde Basic Attention Token Fiyat Hareketliliği

Kripto paraları, herhangi bir merkezi otorite yönetmediği için fiyatlar oldukça değişkendir. Bu, BAT coin için de geçerlidir. BAT fiyatında yaşanan tüm gelişmelere birlikte göz atalım.

BAT’ın Doğuşu: Mayıs 2017

Basic Attention Token, 31 Mayıs 2017 yılında bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya sürüldü. 30 saniyeden az bir süre içerisinde 35 milyon dolar yatırım desteği alarak piyasaya muazzam bir giriş yaptı.

Brave gibi oldukça güvenilir ve altyapısı sağlam bir projeye yüksek ilgi gösterilmesini anormal bulmadığımızı da belirtelim. Ön satış evresi oldukça hızlı toparlanan bu kripto para, gelecek yıllarda güvenilir ve köklü borsalarda yatırımcılara sunulmak üzere listelemesi yapılmıştır.

BAT’ın Yükselişi: 2018-2021

BAT, ön satışa sunulmasından yaklaşık 8 ay sonra 0,7659 seviyesine ulaşarak yatırımcılarına %400’den fazla kazanç sağladı. Birkaç yıl boyunca ön satış fiyatının üstünde işlem görmeye devam eden kripto para, 29 Kasım 2021 yılında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 1,66 dolar seviyesine ulaştı.

Ön satıştan bu kripto para birimine 100 dolar yatırım yapmış olsaydınız, sahip olduğunuz BAT coinin değeri ATH seviyesinde 800 dolardan fazla olacaktı.

BAT Coin Fiyat

BAT Fiyatındaki Düşüş: 2021-2024

BAT Coin, 2021 ATH seviyesine ulaştığı zamanlarda Bitcoin, çöküşü baş gösterdi. BTC, %100’den fazla değer kaybetti. BAT dahil tüm altcoinler, Bitcoin’in fiyatına doğrudan ve dolaylı bir şekilde bağımlıdır. 

Uzmanların yaptığı BAT Coin analiz ve araştırma verileri, gelecek yıllarda rekor yükselişler yaşanacağını gösterir. Hazırlamış olduğumuz makalenin sonlarına doğru da bu yükselişlerin gerçekleşmesi beklenen yılları açıkladığımızı aktaralım.

Neden BAT Yatırımı Yapmalısınız?

BAT coin grafik ve fiyatını detaylı bir şekilde inceledik ve Basic Attention Token’e yatırım yapmanız için birçok neden bulduk. Aşağıda yer alan başlıklar, sizler için derlediğimiz BAT’ın sahip olduğu en iyi özelliklerdir. Gelin birlikte bu özelliklere göz atalım.

Sektördeki En İyi Tarayıcının Yerel Tokeni

BAT, Brave tarayıcısına güç sağlayan ana para birimidir. Aylık 57,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip tarayıcı içerisinde 10,6 milyondan fazla BAT cüzdanına sahip yatırımcı vardır. Hâl böyle olunca BAT coin hacmi de her geçen gün giderek artar. Hacim daha fazla yükselmeden ve fiyatı artmadan yatırım yapmak istiyorsanız şu an tam zamanı olduğunu belirtelim.

Köprü Görevi Görmesi

BAT, Ethereum ve Solana blok zincirleri arasında köprü görevi gören kripto para birimidir. DeFi sektörünün giderek benimsenmesi ile birlikte BAT gibi DeFi alanında öncü kripto paraların altcoinlere göre daha fazla artacağını düşünen birçok yatırımcı vardır. Bu, BAT yatırımı yapılması gerektiğinin altında yatan ana nedendir.

Arkasında Yer Alan Kurumsal Destek

Oyun, reklam ve kripto sektörleri başta olmak üzere, projenin arkasında yer alan yüksek kurumsal isimler, Basic Attention Token’e, BAT fiyatı yükselmeden yatırım yapmanız gerektiğini söyler. The Guardian, Washington Post ve Los Angeles Times gibi ünlü haber sitelerinde de kendisine yer verilen BAT, geniş bir yatırımcı desteğine sahiptir.

Bat Fiyat Analizi ve Arkasında Yer Alan Kurumsal Destek

Deneyimli Ekip

Kurucusu JavaScript’in de sahibi olan Brendan Eich, Brian Bondy ile birlikte BAT coinin yaratıcılarıdır. Eich, altında geçmişte Mojo Nation, DigiCash, Facebook ve Google gibi milyar dolarlık şirketlerde çalışmış bir ekip kurar. Gereksiz fazla çalışana sahip bir proje yerine BAT’ın sadece 20 adet çalışanı vardır. Yapmış olduğumuz araştırma ile çalışanların proje kurulumundan bu yana hala hizmet verdiğini gördük. 

Pasif Gelir

Öğrenciyseniz ve yatırım yapacak birikiminiz yoksa Brave tarayıcısında yer alan 5 saniyelik reklamları izleyerek pasif gelir elde edebilirsiniz. Detayları BAT internet sitesinde bulabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Basic Attention Token Fiyatı Nasıl Belirlenir?

2024 yılında Basic Attention Token yatırımı yapmak istiyorsanız BAT coin grafik analizlerine göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan alt başlıklara göz atarak BAT fiyat tahminine dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Coinin alım ve satım için uygun zaman aralığını öğrenebilirsiniz.

Basic Attention Token Fiyatı

Ele aldığımız alt başlıklar haricinde bir gözünüzün her daim Bitcoin grafiğinde olması oldukça önemlidir. BAT fiyatı üzerinde Bitcoin’in güncel fiyat hareketliliği oldukça önemlidir.

Arz ve Talep

Yatırım yapacağınız kripto para birimleri, her zaman olumlu bir havaya sahip olmaz. Bazı zamanlar düşüşte olup bazı zamanlarda da yükselişte olabilir. Bu gayet normal karşılanan bir durumdur.

Kripto para birimine yatırım yapmadan, önceki aya bakarak arzda yaşanan değişikliğe göz atın. Ek bilgi olarak dolaşımda olan token miktarı da oldukça önemlidir. Yatırım yapacağınız kripto para biriminin toplam arz miktarı sabitse ve giderek düşüyorsa bu, iyiye işarettir. Arz miktarı günden güne yavaş da olsa artıyorsa, o kripto para birimine yatırım yapmayı derhal kesin. Arz arttıkça sahip olduğunuz kripto para birimlerinin değeri düşer.

İşlem Hacmi

İşlem hacmi, arz ve talep ile doğru orantılıdır. Arz ve talep azalırsa işlem hacmi de azalır. Bunun ana nedeni, talebin düşmesi ile yatırım yapacak ‘yatırımcı’ sayısının giderek azalmasıdır. Yatırım yapacak kullanıcı sayısı azaldığı için de hacim giderek düşer. Bu işlem hacmini kontrol etmek bir hayli kolaydır.

BAT fiyatı - işlem hacmi

Tek yapmanız gereken OKX ve Binance gibi bir güvenilir kripto borsalarından bir tanesine giriş yapmak ve ilgili kripto para birimine tıklamak. Tıklayınca grafiğin yanında, yeşil ve kırmızı bir bölme göreceksiniz. Orada yer alan yeşil renkli sayılar, yatırım yapan kişilerin satın aldığı kripto para adetini gösterir. Kırmızı kısım ise elinde bulunan kripto paraları satan yatırımcıları gösterir.

Medya ve Reklam Gücü

Yenilikçi ve modern bir projeye sahip olsanız da pazarlamayı iyi bir şekilde yapmanız gerekir. Farklı platformlarda karşınıza aynı kripto para reklamları ve tanıtımları çıkıyorsa bilin ki o proje doğru bir reklam çalışması yapıyordur.

Reklam politikası iyi olan bir projeyi de takip etmeniz önemlidir. Yatırımcılardan istenen ilgi toplanabilirse fiyatında kısa vadede olumlu bir değişiklik yaşanır.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

BAT Fiyatı Değişim Sıklığı

BAT Coin fiyat hareketliliğinin, altcoinlere göre daha az olduğunu belirterek cümlemize başlayalım. Zincirler arası köprü görevi görmesi ve kullanıcılarına sadece reklam izleterek gelir elde etme fırsatı tanıması BAT Coini sevilen ve geleceğine güvenilen bir kripto para birimi yapar.

BAT Coin Fiyatı Ne Sıklıkla Değişir?

Bitcoin fiyatı 2021 yılı ortalarında düşüşe geçti ve genel kripto piyasasında “ayı” dönemi hâkim oldu. BAT Coin, olması gerektiğinden daha az volatilite bir varlıktır. Yakın geçmişte Covid-19 salgını, Ukrayna ve Rusya savaşı gibi üzücü gelişmeler, tüm kripto para birimlerini düşüşe geçirdi.

BTC, eski seviyeleri (60 bin dolar civarına) tekrar yükselirse BAT coin fiyatı da yükselişe geçecektir. BAT Coin fiyatının sabit kalmasının altında da sadece Bitcoin baskısının yer aldığını söyleyebiliriz.

BAT’a Yatırım Yapmak

BAT Coin’e yatırım yapmak çoğu altcoine göre daha mantıklıdır. BAT Coin TRY işlem çiftini de destekleyen Gate.io platformu, BAT Coin satın alabileceğiniz alternatif bir borsadır. Aktif kripto piyasasında 10 binden fazla kripto para vardır. Kripto paraların büyük çoğunluğunun değeri 1 dolardan azdır.

BAT Coin, Bitcoin yükselişe geçerse kendini hızlı bir şekilde 1 dolar üstüne atabilir. Projenin altyapısı bir hayli güçlüdür. Teknik dokümanı sağlam olan projeye kısa ve orta vadeli yatırım yapmak yerine uzun vadeli yatırım yapmanın daha doğru olacağını açıklayarak cümlemizi bitirelim.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Basic Attention Token (BAT) Satın Almaya Değer mi?

Tek kelimeyle evet! BAT coin fiyatı, bir hayli düşük ve boğa piyasasının içinde bulunduğumuz yılının ortalarında başlayacağını düşünen birçok uzman yatırımcı, BAT Coin dahil %90 kripto para biriminin mevcut fiyatının en az %40 üstünde işlem göreceğini düşünüyor.

Tüm bakiyeniz ile mevcut fiyattan BAT coin satın almayı savunmuyoruz. Bakiyenizi üçe bölerek farklı zamanlarda farklı fiyatlardan BAT coin yatırımı yapabilirsiniz.

Basic Attention Token’e (BAT) Kimler Yatırım Yapmalı?

Basic Attention Token yatırımı her türden yatırımcı için uygundur. İçinde bulunduğumuz ay itibarıyla kısa vadeli yatırımlar bir hayli risklidir. Yatırımcıların büyük çoğunluğu gibi uzun vadeli yatırım yapmayı planlıyorsanız BAT iyi bir tercihtir.

Basic Attention Token (BAT) Yatırımı Nasıl Yapılır?

Basic Attention yatırımı birçok farklı yoldan yapılabilir. Sizler için bu bölümde en güvenilir ve tercih edilen yöntemi adım adım açıklayacağız.

 • 1. Adım: Binance Borsasına Kayıt Ol – Binance borsasını ziyaret edin ve sağ üst köşede yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayıp kayıt olma işlemini tamamlayın.
 • 2. Adım: KYC Doğrulamasını Tamamla – Başarılı bir şekilde kayıt olup kimlik bilgilerinizi Binance borsası ile paylaşıp kimliğinizde yer alan kişi ile kayıt olan kişinin aynı kişi olduğunu doğrulayın.
 • 3. Adım: Bakiye Yükle – Kredi/Banka kartınız ile doğrudan Binance cüzdanınıza para transferi yapın.
 • 4. Adım: BAT Satın Al – Son aşama olarak BAT/USDT işlem çiftini bulun ve ­karşınızda yer alan ekranda emir vermek için “Satın Al” butonuna tıklayın.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Basic Attention Token’e Sorumlu Bir Şekilde Yatırım Yapmak

Başta BAT Coin olmak üzere kripto para birimlerine yatırım yapmak beraberinde birçok riski yanında getirir. Altın, Dolar ve BIST100 hisselerine yatırım yaptıysanız sürecin devam edeceğini asla düşünmeyin.

Kripto paralar, geleneksel yatırım araçları gibi fiyatı sabit ilerlemez ve bazı saatler arasında durulmaz. Kripto para birimleri, 7/24 aktif bir pazar içerisinde dünyanın her yerinden yatırımcıların alım satım emri verdiği canlı varlıklardır.

Bir gün uyuyup ertesi gün uyandığınızda sahip olduğunuz kripto para biriminin değeri sıfırlanmış olabilir. Bu, düşük bir ihtimal değildir. BAT Coin için de durum aynıdır. İhtimalin daha düşük olduğunu belirtelim. Bilinçli bir şekilde yatırım yapmak istiyorsanız bu adımlara dikkat edebilirsiniz.

 • Kripto borsa hesabınızın şifresi güçlü olmalı ve 2FA doğrulamayı aktif etmelisiniz.
 • Bakiyenizi en az 5 farklı kripto para birimine homojen bir şekilde dağıtın.
 • Daima STOP işleminiz aktif olsun. Olası bir rug pull durumunda minimum oranda zarar ederek kurtulabilirsiniz.
 • En güvenilir kripto borsaları üzerinden alım satım yaptığınızdan emin olun.

BAT Vergilendirmesi

Kripto paralar, dünyanın çoğu bölgesinde henüz tam olarak nasıl bir varlık olduğu netleştirilmemiş yatırım araçlarıdır. Ülkemizde de durum bu şekildedir. Henüz vergilendirme söz konusu değildir.

Başta BAT olmak üzere tüm kripto para birimleri için de durum bu şekildedir. Kullandığınız borsadan işlem yaparak %0 vergi kesintisi ile doğrudan banka hesabınıza para aktarabilirsiniz.

BAT ve Kripto Para Birimleri – Karşılaştırma

BAT yatırım kararı almadan sektördeki kripto para birimlerine karşı artı ve eksi yönlerini öğrenmeniz gerekir. Bu, doğru kripto para birimine yatırım yaptığınızı sağlar.

BAT vs Bitcoin

Yaptığımız BAT Coin analiz esnasında gördük ki BAT, 404 milyon dolar hacme sahip bir kripto para birimi iken Bitcoin, 419 milyar dolar piyasa değerine sahiptir. İki kripto para biriminin karşılaştırması mantıklı değildir. Güncel fiyatı 22 bin dolar civarında olan Bitcoin’in blok zincir ağının oldukça pahalı ve yavaş olduğunu söyleyebiliriz. Bitcoin fiyatında düşüş yaşanırken BAT fiyatında artış yaşanabilir. 

BAT vs Ethereum

Ethereum, piyasadaki en popüler ikinci kripto para birimidir. Altyapısı daha çevre dostu olacak şekilde güncellenen Ethereum, BAT’ın ana rakibidir. Objektif olarak bakacak olursak Ethereum BAT’a göre daha gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Ethereum’un 2 kat yükselme ihtimali, BAT’a göre çok daha düşüktür. BAT, 1 dolardan az bir değere sahipken Ethereum 22 bin dolar civarında işlem görür.

BAT vs Dogecoin

Arkasına almış olduğu Elon Musk desteği ile bilinen Dogecoin, en popüler meme coinlerden biridir. Coin, yatırımcılarına hiçbir şey sunmasa da arkasındaki destek yüksek olduğu için yatırımcıları cezbeder. BAT ise arkasında Musk gibi bir destek yer almamasına rağmen etkili çözümler sunarak Dogecoin’den iyi bir kripto para birimi olduğunu Bitcoin düşüşünden daha az etkilenerek ispatladı.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Kısa ve Uzun Vadeli BAT Yatırımları

Yatırımcılar; kısa, orta ve uzun vadeli düşünen yatırımcılar olarak 3’e ayrılır. Kısa vadeli yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar hemen her gün borsayı kontrol etmelidir. Uzun vadeli düşünen yatırımcıların haftada en az 1 kez yatırım yaptığı kripto para biriminin durumuna baksa yeterli olur.

Kısa ve Uzun Vadeli altcoin Yatırımı

BAT için şahsi tavsiyemiz uzun vadeli yatırımdır. Bitcoin’in yükseleceğine ve düşeceğine dair kesin bir şey söyleyemeyiz. Kısa vadede yaşanan volatiliteden etkilenmek istemiyorsanız ve garanti kazanç peşindeyseniz orta ve uzun vadeli yatırım size yöneliktir.

BAT Fiyat Tahmini 2022 ve 2024

2022 yılına 1,20 dolar ile giriş yapan BAT için beklentiler yükseliş olsa da Bitcoin’in çökmesi ile birlikte BAT fiyatı 1 doların altına geriledi. Güncel olarak 0,20 ila 0,40 dolar aralığında işlem görüyor.

2024 yılı içerisinde BAT fiyatında olumlu gelişmeler bekliyoruz. Bitcoin fiyatında düşüş yaşanmazsa BAT, yıl içerisinde 0,50 dolar üstünde fiyatlanması muhtemeldir.

BAT Fiyat Tahmini 2024 ve 2025

Yatırımcılarının büyük çoğunluğunu mutlu edeceğini düşündüğümüz BAT, 2024 yılında düzeltme ile karşılaşabilir. Ön gördüğümüz fiyat düşüşü %20 ila %35 arasındadır. Düşüş, kötüye işaret değildir. Güçlü yatırımcıların alım yapmak için değerlendirebileceği fırsattır.  

Düzeltme sonrası Basic Attention Token fiyatı 1 dolar sınırına yaklaşabilir. 2025 yılı içerisinde kendisini 1 dolar üstüne atabilir.

BAT Fiyat Tahmini 2026 ve 2027

2026 yılı ve sonrası için yapılan analizlerin doğruluk payı bir hayli düşük olur. 2026 yılı içerisinde Bitcoin’in yeni bir ATH seviyesi oluşturacağını ve kripto piyasasını domine edeceğini düşünüyoruz. Bitcoin fiyatında yaşanan bir yükseliş, kripto sektörü için iyiye işarettir. Yükseliş fazla olursa, yatırımcılar ellerindeki altcoinleri satıp Bitcoin’e yatırım yapmaya başlar.

BTC çok iyi bir şekilde 2026 yılını tamamlar ve 2027 yılına giriş yaparsa, BAT fiyatı tekrar 1 dolar altına düşebilir.

BAT Fiyat Tahmini 2028 ve 2029

BAT fiyatı, 2027 yılında düşüş trendinde olabilir. 2028 yılı içerisinde 1 doları kırıp sırasıyla 2, 5 ve 10 dolar seviyelerine ilerlemeye başlayabilir. 55 milyondan fazla Brave tarayıcısını kullanan kullanıcı var. Bu sayının, 2028 yılında 100 milyondan fazla olacağı düşünülüyor.

Eğer beklentiler doğru çıkarsa BAT yatırımcı sayısı da artacak ve doğru oranda BAT hacminde de artış yaşanacak. 2028 başından 2029 sonuna kadar BAT için rekor fiyat yükselişleri yaşayabileceğimizi belirterek BAT Coin analiz makalemizi tamamlayalım.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Önemli Çıkarımlar:

 • BAT, Brave tarayıcısına güç veren tek kripto para birimidir. Brave, popüler tarayıcılar arasında kendi kripto para birimine sahip tek platformdur.
 • Kasım 2021 yılında BAT, 1,6181 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi.
 • BAT Coin; OKX, Binance, KuCoin, Coinbase ve Kraken borsası gibi 90’dan fazla kripto platformunda işlem görür.

BAT Coin analiz makalemizin sonuna geldik. Bu yeni nesil kripto para birimi hakkında öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey var ise tarafımıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Meta Masters Guild - Geleceğin Kripto Oyunu

Puanımız

memag token
 • Popüler Oyun Stüdyoları Tarafından Destekleniyor
 • Erken Ön Satış Turu Başladı
 • Düşük Üst Limit, Vesting Yok
 • Oynanabilir NFT'ler, Ödüller, Staking
 • Solid Proof & CoinSniper Onaylı
memag token
Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Özet

BAT Coin analiz makalemizde, Basic Attention Token hakkında detaylı bilgi verdik. Brave tarayıcısının yerel kripto para birimi BAT Coin, piyasaya sürülen ilk tarayıcı DeFi kripto para birimidir. BAT Coin yatırımı yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi borsa Binance ve OKX’tur.

Borsalar hakkında bilginiz yok ise “OKX inceleme” ve “Binance inceleme” başlığı altında yapmış olduğumuz kapsamlı bilgilendirme makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

BAT Fiyat Analizi Hakkında Sık Sorulan Sorular

BAT Coin nedir?

BAT Coin Türk lirası ile satın alınabilir mi?

BAT Coin fiyatı nedir?