Fitness endüstrisinin sürekli olarak geliştiği bir zamanda, sağlık sektörüne özel olarak geliştirilen projeler giderek daha önemli hale geliyor. FightOut, kullanıcılarının daha sağlıklı bir hayata sahip olmalarını amaçlaması dışında süreç içerisinde çeşitli ödüller sunarak deneyimlerini metaverse evreninde oyunlaştırmaya teşvik etmeyi amaçlayan devrim niteliğinde bir Hareket-Et-Kazan (Move-to-Earn) yapıda bir web 3.0 projesi olarak karşımıza çıkıyor.

Sağlam bir öngörüye sahip yatırımcılar, fitness endüstrisinin blok zinciri yoluyla keşfedilmemiş potansiyelini göz önünde bulundurmalıdır. Kullanıcılar “FightOut nasıl satın alınır?” sorusu başta olup proje hakkında bütün soruların cevabını bu makalede bulabilir. Ayrıca yapmış olduğumuz kapsamlı inceleme içerisinde FightOut projesinin kullanıcılarına neler sunabileceğine ve önümüzdeki dönemlerde büyüme potansiyeline sahip olup olmadığını da açıklayacağız.

FightOut Projesi Hakkında Temel Bilgiler

Yatırımcılara bu yeni kripto projesi hakkında net ve sade bir şekilde bilgi vermek adına madde madde tüm sahip olduğu özelliklerini açıkladık. Gelin birlikte bu maddelere göz atalım.

 • FightOut, müşteri odaklı bir yaklaşım sağlamak için Hareket-Et-Kazan (Move-to-Earn) endüstrisindeki boşlukları etkili bir şekilde doldurmayı hedefleyen yükselmesi beklenen en iyi kripto para birimlerinden biridir.
 • Proje, kullanıcıların hayatında olumlu değişikliklere neden olmak için heyecan verici ödüller sunar. Bu süreci oyunlaştırarak ve kullanıcıları metaverse evreni ile tanıştırarak daha da heyecan verici hale getiren FightOut, kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeleri için yapıcı bir mekanizma tasarlamıştır.
 • Kullanıcılar, ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş fitness programları formüle ederken REPS şeklinde ödüller kazanma potansiyeline sahiptir. Kullanıcılar, FightOut’un uygulama içi mağazasında tonlarca avantaj karşılığında bu REPS’leri kullanabilir.
 • Kullanıcılar, FightOut’un metaverse evreninde diğer kullanıcılarla rekabet ederken NFT’ler biçiminde kendine özgü ‘Avatarlar’ oluşturabilir.
 • FightOut’un web 3.0 ile entegre spor salonları, Hareket-Et-Kazan (Move-to-Earn) endüstrisinde devrim yaratmaya hazırlanıyor.
 • $FGHT tokeni, FightOut ekosisteminin native kripto para birimidir. Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bu ERC-20 tokeni geleceğe uyumlu, çevre dostu bir coindir.
 • Kripto ön satışı aşamasında olan FightOut tokeni, kullanıcılardan ve yatırımcı topluluğundan etkileyici bir ilgi gördü ve görmeye de devam ediyor.
 • $FGHT’nin toplam token arzının %30’u, ön satışta yatırımcılara erken ödül olarak dağıtılacaktır.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Fight Out Tokeni ($FGHT) Nasıl Satın Alınır? – Adım Adım

Yatırım yapmak için yeni kripto para arayışında olan yatırımcılar, portföylerine FGHT tokenlerini dahil ederek risklerini en aza indirmek için mükemmel bir fırsata sahipler. FightOut, kullanıcılarının kendi hayatlarında olumlu bir değişim elde etmesini sağlamak için çeşitli görevler sunarken bu süre içerisinde ek bir gelir elde etmelerini de sağlayarak, giderek artan sayıda insanın yaşam tarzında değişiklik yapmayı amaçlıyor.

FGHT fiyatı ve nasıl satın alacağını merak eden yatırımcılar, bunu projenin resmî web sitesinde devam eden ön satış aşamasına göz atarak öğrenebilir. Güncel olarak FightOut tokeninin hala ön satış aşamasında olması yatırımcıların mümkün olan en ucuz fiyattan FGHT tokenine sahip olabileceği anlamına gelir. Eğer genel olarak HODL etme yani uzun vadede “FightOut satın al ve beklet” mantığı ile yatırım yapmak isterseniz sizin için adım adım nasıl satın alacağınızı açıkladık.

1. Adım: Sanal Cüzdan Hesabı Oluşturun

Yatırımcılar ilk olarak bir kripto cüzdanına yani MetaMask üzerinden bir sanal cüzdana sahip olup olmadığını kontrol etmelidir. Eğer bilgisayar üzerinden işlem yapmak yerine mobilden satın alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız TrustWallet’ı indirmenizi öneririz.

Cüzdanı indirip yüklemek için yatırımcıların Metamask’ın resmi web sitesine giriş yapması ve hesap açmak için gerekli talimatları izlemesi gerekiyor.

2. Adım: FightOut Resmi İnternet Sitesine Cüzdanınızı Bağlayın

Başarılı bir şekilde sanal cüzdan kurulumunu yaptığınızdan emin olduktan sonra alıcılar doğrudan FightOut’un ana sayfası üzerinden ön satış bölümüne tıklayabilir. Yatırımcılar güncel FGHT fiyatını görebileceği ana sayfa üzerinden “$FGHT Satın Al” butonuna tıklaması gerekir.

FightOut

Butona tıkladıktan sonra alıcılar cüzdana sahip olduğu cüzdan sağlayıcısını seçebilirler.

fightout satin alma cuzdan secimi

3. Adım: ETH veya USDT Satın Alın

Yatırımcıların FGHT satın alabilmeleri için cüzdanlarına ETH veya USDT eklemeleri gerekir. Bu kısımda yatırımcılar, ETH/USDT ile FGHT satın alma ve ayrıca kredi kartı ile ETH satın alma seçeneğine sahiptir. ETH’si olmayan yatırımcılar ise, Transak aracılığıyla kredi kartıyla ETH satın alabilir.

Alternatif olarak, yatırımcılar çeşitli kripto para borsaları üzerinden ETH/USDT satın alıp cüzdanlarına aktarmayı seçebilirler.

FGHT satin alma yontemleri

Unutmayın, yatırım yapmak istediğiniz miktara ek olarak işlem ücretleri ve transfer ücretlerini de ödemeniz gerekir.

4. Adım: $FGHT Tokeni Satın Al

Yatırımcılar cüzdanlarında yeterli ETH/USDT’ye sahip olduklarında, “ETH ile $FGHT Satın Al” veya “USDT ile $FGHT Satın Al” butonuna tıklamaları gerekir.

eth ile fightout satin alma

Bu butonlardan herhangi birine tıkladıktan sonra, yatırımcılar dönüştürmek istedikleri ETH/USDT miktarını girebilirler. Buna bağlı olarak karşınızda yer alan ekranda sahip olacağınız FGHT token miktarını da göreceksiniz.

5. Adım: Satın Alımı Onaylayın

Son olarak tercih ettiğiniz cüzdan sağlayıcısı, sizlerden tokeni cüzdanınıza aktarmak isteyip istemediğinizin onayını isteyecektir. Bundan sonra, yatırımcılar işlem ücretlerini kontrol ettikten sonra işlemi onaylayabilirler.

Yatırımcılar gerekli izinleri verdikten sonra ön satış bittikten sonra ya da ön satışın herhangi bir aşamasında proje ekibi cüzdanınıza ilgili token transferini yapacaktır.

FightOut - Geleceğin 100x Hareket-Et-Kazan Projesi

Puanımız

FightOut
 • LBank Labs ve Transak Destekli
 • Spor Yaparak Ödüller Kazan
 • Seviye Atla ve Metaverse'de Mücadele Et
 • Ön Satış Başladı - $1M+ Toplandı
 • Gerçek-Dünya Topluluğu - Spor Salonu Zinciri
FightOut
Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

FightOut Nedir?

Detaylı bir şekilde FGHT nasıl satın alınır açıkladığımıza göre, projenin nasıl çalıştığını ve ne işe yaradığını anlamak için daha derine inelim.

Son on yılda sağlık ve fitness endüstrisi, yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla önemli bir değişim geçirdi. Bu gelişmelere rağmen, butik spor salonu stüdyolarının yanı sıra geleneksel ‘makineler ve ağırlıkların yer aldığı’ spor salonları, sektördeki temel sorunları çözmede tam anlamıyla etkili olamadı.

Bu geleneksel ve yeni çağ jimnastik stüdyoları, eğitim esnekliği sunarken, kitlesel düzeyde sürekli benimsemeye engel teşkil eden bir maliyet unsuru içerirler. Uygun maliyetli butik fitness alternatifleri bu sorunu çözmeye çalışmakta ancak bu, kullanıcıların ‘herkese uyan tek’ bir egzersiz planına sabit bir şekilde uymasını gerektiriyor.

Bu nedenle, sağlıklı bir yaşam tarzına uzun vadeli bağlılığın önünü açmak için bu sorunu çözmek son derece önemlidir. Birçok Hareket-Ederek-Kazan (Move-to-Earn) kripto projesi, kullanıcıları hareket etmeye teşvik ederek web 3.0’da devrim yaratmış olsa da diğer faydalı hareketler yerine sadece sabit adımları izlemeye odaklanıyorlar. FightOut, kullanıcılara hareketlerini takip etmeleri için bütünsel bir yol sunarken sağlıklı, aktif bir yaşam tarzının kilidini açma misyonuyla tam olarak bu noktada devreye giriyor. Proje, maliyet açısından herhangi bir sorun yaratmaksızın, kullanıcının kişisel hedeflerine göre özel antrenmanlarla yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

FightOut Companion mobil uygulamasi

Özünde FightOut, sağlıklı bir yaşam tarzını oyunlaştıran ve destekleyen bir M2E fitness uygulamasıdır. Kullanıcılar, bu uygulama içinde zorlukları ve antrenmanları tamamladıkları takdirde ödüller ve rozetler kazanır. Bu yenilikçi platformun öne çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır;

 • Platform, blockchain teknolojisinden yararlanarak insan sağlığına bütünsel bir yaklaşım sunarak web 2.0 ve web 3.0 dünyası arasında bir köprü görevi görür.
 • Kullanıcıları sağlıklı yaşama katkıda bulunan eylemler gerçekleştirmeye teşvik eder.
 • Kullanıcılar antrenmanları ve diğer eylemleri için para birimi olan ‘REPS’ ile ödüllendirilir.
 • FightOut, Hareket-Et-Kazan (M2E) avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için kullanıcıları dünyanın ilk Web 3.0 entegreli spor salonlarıyla buluşturur.
 • Kullanıcılar, FightOut Metaverse’de avatarlar oluşturabilir ve fiziksel özelliklerini kişiselleştirebilir.

2022 başından itibaren kripto sektörünün üstündeki baskı sebebiyle birçok yatırımcı ne yazık ki yüksek kazançlar elde edemedi. FightOut’un önde gelen özellikleri göz önüne alındığında, önümüzdeki zamanlarda değerini korumak ve artırmak için güçlü bir potansiyeli olduğunu söyleyebiliriz.

Fight Out (FGHT) Tokeni

Ethereum tabanlı ERC-20 tokeni olan FGHT, FightOut’un metaverse evrenine güç sağlayan native kripto para birimidir. Kullanıcılar sanal evren içerisinde yer alan liglerde, turnuvalarda vb. ortamlarda rekabet etmek için FGHT’yi kullanabilir. Ek olarak metaverse evreni içerisinde gerçekleşen tüm satın almaların, sadece FGHT tokeni ile yapılacağını belirtelim.

Ayrıca FGHT, kullanıcıların çeşitli uygulama içi satın almalar yapmasına yardımcı olabilecek REPS tokeni satın almak için kullanılabilir. Ayrıca tokeni stake etmek kullanıcıların diğer şeylerin yanı sıra sağlık merkezi indirimleri, ortak çalışma alanı erişimi, spor salonu üyelikleri ve üçüncü taraf hizmetleri gibi üyelik ödülleri kazanmalarını sağlayacaktır.

FightOut’un potansiyelinden yararlanmak isteyen yatırımcılar, ön satışta yer alma fırsatları varken FGHT tokenini satın almayı düşünmelidir.

Neden FightOut Tokenine Yatırım Yapmalısınız?

FGHT tokeni, uygulamanın native para birimi olmakla birlikte, kullanıcıların projenin kullanışlı çözümlerine erişmesinin yolunu açar. Peki yatırımcıların neden FGHT tokenini satın almayı düşünmeleri gerektiğini alt başlıklar altında açıklayalım.

Hareket-Et-Kazan (Move-to-Earn) Sektörünün En İyi Girişimi

Hareket-Ettikçe-Kazan (Move-to-Earn) endüstrisinin umut verici bir geleceğe sahip olduğu iyi bilinen bir gerçek olsa da mevcut kullanıcıların hayat kalitesinin arttığı söylenemez. FightOut’un ‘sınıfının’ en iyisi olduğunun kanıtı, bir bireyin fitness ihtiyaçlarını etkili bir şekilde takip ederken onları yeterince ödüllendirmek için oldukça bütünsel bir yaklaşımı içermesidir. Sahip olduğu bu özellik sayesinde M2E alanında devrim yaratacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Diğer M2E uygulamalarından farklı olarak FightOut, kullanıcılarını vücut ağırlığı egzersizlerinden makine ve ağırlık egzersizlerine kadar daha geniş bir hareket yelpazesi için ödüllendirmeye odaklanır. Tüm bunlar uygun bir fiyata, kullanıcılar için giriş engellerini kaldırarak kitlesel benimsemeyi destekleyebilir.

Çözüm Odaklı Olması

FightOut, kullanıcılara sunduğu ödüller aracılığıyla motive etmesinin yanında üst düzey özelleştirilebilir fitness programları oluşturmak için sağlam bir yapıya sahiptir. Kullanıcılar, halihazırda yapmakta oldukları egzersizler için ödüller kazanmaya başlayabilir.

Uygulama, kullanıcıların en iyi formlarına sahip olmasını sağlayacak programlar ile tasarlanmıştır. Bir kullanıcı uygulamaya kayıt olduktan sonra, hedeflerini, fitness geçmişini, mevcut ekipmanlarını, istenen antrenmanları belirtmesi gerekir. Ayrıca kullanıcılar, antrenmanlarını daha da özelleştirmek için uyku, beslenme ve benzeri ölçümlerini uygulama üzerinden takip edebiliyor. Uygulama, bu verilere dayanarak en iyi fitness uygulamalarına, en kaliteli antrenörlere ve kişisel antrenörlere dayalı egzersizleri sizin yerinize üretecektir.

Kullanıcılar, antrenmanlarında ilerledikçe ‘REPS’ adı verilen uygulama içi para birimi kazanma hakkına sahip olacaklar. Bu para birimini kazanmak için kullanıcıların gerekli setlerini tamamlaması, kondisyonunu koruması ve birden fazla sosyal eylem yoluyla FightOut topluluğuna katkıda bulunmaya çalışması gerekir. Bu uygulama içi REPS, kullanıcılar tarafından FightOut mağazasındaki öğeler, aylık FightOut uygulama üyeliği, eğitmenlerle istişareler ve benzer avantajlar için kullanılabilir.

FightOut ayrıca kullanıcılarını, uygulamanın içinde ve metaverse evreninde görüntülenebilen Rozetler ile ödüllendirir. Bu rozetleri kazanmak, kullanıcıların çeşitli uygulama içi avantajlardan yararlanmanıza imkân tanır. Bu avantajlar FightOut mağazasında geçerli indirimlerdir. Ayrıca, dünyanın ilk web 3.0 entegre spor salonunu açma planlarıyla, FightOut güçlü bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

Sonuç olarak bu son teknoloji özellikler, FightOut’un kullanıcı tabanını ve dolayısıyla uygulama içi ürünlerine ve FGHT tokenine olan talebi büyütmeye yardımcı olacak güçlü bir marka yaratma çabalarını hızlandırabilir.

NFT’lerin ve Metaverse’nin Yüksek Potansiyeli

Önümüzdeki on yılda multi-trilyon dolarlık bir sektör olma potansiyeliyle, yaklaşmakta olan metaverse platformları için heyecan verici fırsatlar bulunmakta.

FightOut uygulama kullanıcıları, yeni bir hesap oluştururken kendi NFT avatarlarını oluşturma fırsatına sahiptir. Bu avatarlar istatistik puanlarını depolamayı da içerir. Örneğin size özel hazırlanan spor programına son derece uyarsanız FightOut NFT avatarınızda bu özellikler gözükecektir ve değeri artacaktır.

fightout ozellikleri

FightOut’un metaverse evreni, kullanıcıların sosyalleşmesini veya FightOut topluluğunun diğer üyelerine karşı savaşmasına da olanak tanır. Ayrıca FightOut spor salonları üzerinden kullanıcılar avatarlarını diğer oyunculara gösterebilecek. Son olarak kullanıcılar avatarların görünümünü iyileştirmek amacıyla kozmetik NFT’ler satın almak için REPS veya FGHT tokenini kullanmanız gerektiğini açıklayalım.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Fight Out Tokenomik ve Staking

En iyi IEO kripto paraları listesine girmeyi planlayan FightOut, kurumsal adımlarını ve ürün lansmanını 2022’nin 4. çeyreğinde tamamlamayı hedeflerken güncel olarak native tokeninin ön satışını resmi web sitesinde başlattı.

ERC-20 tabanlı FGHT tokeninin toplam 10 milyar adetlik bir arzı vardır. Bu arzın yaklaşık %60’ı satışa sunulması planlanırken bu tokenlerin yaklaşık %30’u, FGHT tokenlerine erkenden yani ön satış aşamasında satın alanlara dağıtılması kararlaştırıldı.

Böylece, tokenlerin toplam yaklaşık %90’ı ön satış aşamalarında satın alınabilecek ve bu da projenin 100 milyon dolar toplamasını sağlayacak.

Ön satış aşamasında tokenleri satın almak isteyen yatırımcılar, ödül olarak %50’ye varan ek FGHT token kazanma fırsatına sahip olacaklar. Ödüller için ayrılan toplam tokenlerin %30’u, satın alınan token sayısına bağlı olarak bonus olarak verilecektir. Bonuslar, 6 ay boyunca elinizde tutmanız sonucunda %10 oranında 500$’lık bir yatırımla başlar. Ayrıca, 50,000$ değerinde token satın alan yatırımcılar %25 bonus alabileceğini ek bilgi olarak verelim.

Güncel ön satış aşamasında proje kısa bir süre içinde şimdiden bir milyon dolar değerinde USDT toplamayı başardı. ‘Kripto kışının’ ortasında satın almak için token arayan yatırımcılar, etkili özellikleri göz önüne alındığında FGHT’nin etkileyici getiri elde etme potansiyelini değerlendirebilirler.

Ek olarak, kullanıcılar ayrıca daha fazla token stake ettiklerinde veya daha uzun süre stake ettiklerinde üyelik ödülleri alma fırsatına sahip olurlar. Diğer kripto paralarda olduğu gibi yatırımcılar FGHT tokenlerini ne kadar uzun süre stake ederse, hak kazanacağı üyelik seviyesi o kadar yüksek olur.

Proje, topluluk tarafından bu derece ilgi görmeye devam ederse, önümüzdeki aylarda birkaç borsada listelenmeden önce sağlam bir temel oluşturabilir. Ayrıca, ön satışın ilerleyen aşamalarında token fiyatının artması beklendiğini hatırlatalım. Yatırım yapmak istiyorsanız mümkün olan en ucuz fiyattan yatırım yapmanızı öneririz.

Ön Satış Başlama Tarihi 14 Aralık 2022
Satın Alma Yöntemleri ETH, USDT
Zincir Ethereum
Minimum Yatırım Yok
Maksimum Yatırım Yok

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

FightOut ($FGHT) Fiyat Tahmini

Projenin yol haritasında FightOut’un 2023’ün ilk çeyreğine kadar merkeziyetsiz borsalarda listeleneceğini açıkça belirtiyor. FGHT’nin nihai olarak tanınmış CEX’lerin yanı sıra en iyi merkezi olmayan borsalarda listelenmesi, önümüzdeki zamanlarda olağanüstü bir büyüme için zemin hazırlayabilir. FightOut nedir ve nasıl satın alınacağını açıkladığımıza göre şimdi nasıl satın alabileceğinizi özet olarak açıklayalım.

Çoğu zaman müşteri odaklı bir yaklaşımla gelecek vadeden kripto ön satışları, uzun vadede artış yaşar. Hareket-Ederek-Kazan (Move-to-Earn) alanındaki projeler, yatırımcılar ve kullanıcılar arasında zaten çok fazla ilgi görüyorken, FightOut’un gelişmiş özellikleri kitlesel benimsemeyi teşvik edebilir ve böylece üstel getiriler elde edebilir.

Özellikle kripto para satın almanın kafa karıştırıcı bir görev olabileceği ayı piyasasında yatırımcıların portföylerine getiri sağlayabilecek potansiyeli olan tokenleri dahil etmesi oldukça önemlidir. Yol haritasındaki etkinliklerin başarıyla tamamlanması, FGHT’nin önümüzdeki yıllarda yatırım getirisi yüksek bir kripto haline gelmesi için bir yol açabilir. Güncel FightOut fiyatı 0,0167$ olup, bu fiyattan yatırım yapan kullanıcılar indirimli fiyattan token sahibi olabilir

Güncel haberleri takip etmek için kullanıcılar projenin teknik incelemesini inceleyebilir ve Telegram grubunun bir üyesi olabilir.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Fight Out Nasıl Satın Alınır? – Özet

Yapmış olduğumuz bu ayrıntılı incelemede , FGHT tokenlerini basit ama etkili bir şekilde satın alma sürecini adım adım ele aldık. Buna ek olarak, FightOut’un projenin rekabet avantajını sürdürmesine yardımcı olabilecek türünün tek örneği olduğunu aktardık.

Ayrıca projenin, çığır açan özelliklerinin potansiyelinden yararlanırken Earn-To-Move alanına nasıl bir yenilik getirdiğini de gördük. Buna ek olarak, NFT’lerin ve metaverse’nin parlak geleceği, proje hakkında daha olumlu düşüncelerin oluşmasını sağladı.

Projenin ön satışı yeni başlamışken güncel olarak yatırımcılar, 1 USDT karşılığında 60.06 FGHT satın alma fırsatına sahip. Ayrıca makalede detaylı olarak açıkladığımız gibi, yatırımcılar token satın alma süresine bağlı olarak bir satın alma bonusu almaya hak kazanacaklardır.

FightOut, ön satış aşamalarındaki yolculuğunda ilerledikçe fiyatların da artması bekleniyor. Bu nedenle şu anda, alıcılar bu tokenleri nispeten düşük bir fiyata satın alma şansına sahipler. Eğer siz de FGHT sahibi olmak istiyorsanız resmi internet sitesine MetaMask cüzdanınızı bağlayıp kolayca satın alabilirsiniz.

FightOut - Geleceğin 100x Hareket-Et-Kazan Projesi

Puanımız

FightOut
 • LBank Labs ve Transak Destekli
 • Spor Yaparak Ödüller Kazan
 • Seviye Atla ve Metaverse'de Mücadele Et
 • Ön Satış Başladı - $1M+ Toplandı
 • Gerçek-Dünya Topluluğu - Spor Salonu Zinciri
FightOut
Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

FightOut Tokeni Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

FightOut nedir?

FightOut tokenini nasıl satın alırım?

FightOut token iyi bir yatırım mı?

FightOut tokenini nereden satın alabilirim?