Yapay zekanın kullanım alanları genişledikçe kripto sektöründe de yapay zeka altyapısına sahip olan projeler ön plana çıkmaktadır. Makalemizin ana konusu olan yPredict, yapay zeka altyapılı kripto alım-satım analiz ve araştırmaları sağlayan ve yatırımcıların daha güvenilir alım-satım yapmalarına yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir platformdur. yPredict platformu yatırımcıların kripto para birimlerinin yakın ya da uzun vadede nasıl bir performans göstereceklerini anlamalarına yardımcı olmak için yapay zekadan yararlanarak sektör hakkında öngörüler sunar.

Bu yazımızda sizler için yPredict nasıl satın alınır ve hedefleri neler gibi soruları cevaplamakla birlikte platformun sahip olduğu özelliklere de göz atacağız. Ayrıca yazımızda yPredict platformunun yerel tokeni olan $YPRED’i de nasıl satın alabileceğinizi anlatmakla birlikte $YPRED sahiplerinin elde ettiği avantajlara da değineceğiz.

yPredict Projesinin Önemli Noktaları

  • Ön satışa sunulan bu proje 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde 600 bin dolardan fazla yatırım toplamayı başarmıştır.
  • Platformda yatırımcılara destek olmak amacıyla verilecek sinyaller tamamıyla yapay zeka tarafından sağlanır. Herhangi bir insan faktörü olmaması sebebiyle başarı oranı daha iyi olduğu iddia ediliyor.
  • 25 farklı yatırım formasyonunu anlamış yapay zekası dakikalar içerisinde 100 farklı kripto para birimini analiz eder.
  • Belli bir yatırım tutarı üstünde YPRED yatırımı yapan kullanıcılar ömür boyu platform tarafından sağlanacak bazı verilere ücretsiz erişecek.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

yPredict Nasıl Satın Alınır?

yPredict projesi hakkında önemli bilgilere değindiğimize göre şimdi yPredict nasıl satın alınır sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Bu yeni nesil ekosistemin yerel para birimi plan YPRED’i satın almak isteyen yatırımcılara öncelikle projenin teknik dökümanını okumalarını önermekle birlikte şimdi gelin dilerseniz yPredict’i BitMart borsasında listelenmeden önce ön satıştayken nasıl satın alabileceğinizi detaylı bir şekilde açıklayalım.

1. Adım: Bir Kripto Para Cüzdanı Edinin

‘yPredict satın al ve uzun süre elinde tut’ mantalitesine sahipseniz platformun yerel tokeni olan $YPRED’i satın alabilmeniz için sahip olmanız gereken ilk şey bir kripto para cüzdanıdır. Halihazırda eğer bir kripto para cüzdanınız yoksa kripto cüzdanları arasında en popüler olan MetaMask’ı kullanmanızı öneririz. MetaMask’ın internet sitesine giriş yaparak MetaMask’i kullanmak istediğiniz cihaza karar verebilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızdan dilerseniz de cep telefonunuzdan kullanabileceğiniz MetaMask ile cüzdan oluşturmanız halinde sizlere verilen 12 tohum kelimesini dikkatli bir şekilde not almanızı öneririz.

Kripto Cüzdan Entegrasyonu

Cüzdanınıza özel oluşturulan tohum kelimeler ile cüzdanınızın şifresini kaybetmeniz halinde bu kelimeleri girerek şifrenizi yenileyebileceğiniz gibi bu durum aynı zamanda bu 12 kelimeye erişimi olabilen insanların da cüzdanınıza erişebileceği anlamına gelir. Bu nedenle cüzdanınızı oluştururken verilen tohum kelimelerini güvenilir fiziksel bir ortamda saklamanızı öneririz. 

2. Adım: Kripto Cüzdanınıza Para Yatırın

yPredict platformunun yerel tokeni $YPRED, Polygon blok zinciri üzerine inşa edildiği için $YPRED satın alabilmeniz için kripto cüzdanınızda $MATIC tokeni bulunması gerekmektedir. Bu bir zorunluluk değildir dilerseniz de Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve Binance Coin (BNB)’de kullanabilirsiniz.

yPredict Para Yatır

Yatırım yapmak için kullanmak istediğiniz kripto para birimine karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey coini MetaMask cüzdanınıza transfer etmektir. Bu aşamada coin adresini doğru girdiğinizden emin olmanızı öneririz. Eğer farklı bir cüzdana coin transferi yaparsanız yatırımınıza sonsuza kadar ulaşamazsınız.

3. Adım: yPredict’in Sitesine Gidin

MetaMask cüzdanınıza kripto varlıklarınızı transfer ettikten sonra yapmanız gereken şey yPredict’in ön satış sayfasına gitmektir. yPredict sitesinin sağ kısmında görebileceğiniz ön satış bölümünde $YPRED token satın alma seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

yPredict satın almak için düşündüğünüz miktarı girin ve “Satın Al” butonuna tıklayın. Ek olarak desteklenen ödeme yöntemlerini görüntülemeden önce e-mail adresinizi onaylatmanız gerektiğini hatırlatalım.

4. Adım: Cüzdan Adresini Kopyalayın

E-mail adresinizi girip önünüze çıkan ödeme yöntemlerinden birini seçtikten sonra para transferi yapacağınız cüzdan adresi karşınıza çıkacaktır. Örnek vermemiz gerekirse diyelim ki YPRED satın almak için Ethereum ile ödeme yapmayı seçtiniz. Bu aşamada karşınıza çıkacak olan şey yPredict Ethereum cüzdan adresidir. Sitede yer alan bu cüzdan adresini kopyalayarak kendi kripto cüzdanınıza yapıştırmanız gerekmektedir. Son aşamada satın alım emrini onaylayabilir ya da tüm bu prosedürü daha kolay bir şekilde tamamlamak adına sitede yer alan QR kodunu okutarak işlemlerinize devam edebilirisiniz.

Satın alma işleminiz onaylandıktan sonra yPredict platformu sizin girdiğiniz e-mail adresine bir doğrulama maili gönderecektir, bu sayede $YPRED tokenlerini satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

yPredict Nedir?

Kripto para sektörü volatilitesinden ötürü hızlı ve ani bir şekilde değişmektedir ve yaşanan dalgalı, keskin fiyat hareketleri yatırımcıların endişe duymalarına ve sektörden uzaklaşmalarına neden olmaktadır. Nitekim yarım saat içerisinde sahip olduğunuz bir varlığın fiyatı %50 oranında azalabilirken aynı zamanda artadabilir ve bu gayet doğaldır. Bu nedenle kripto sektöründeki birçok yatırımcı sosyal medyadaki trendleri takip etmekte veya çeşitli analiz yöntemleri ile alım-satım ticaretlerine yön vermeye çalışmaktadırlar.

yPredict Nedir

İşte tam olarak yPredict’in yatırımcılara yardımcı olmayı amaçladığı alan budur. Kripto para sektörü hakkında yapay zekayı kullanarak öngörüler sunan yPredict, yatırımcıların gelecekte alacakları yatırım kararlarında yapay zekanın analiz ve tahmin modelleri ile yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu işi oldukça ciddiye alan yPredict geliştiricileri, alanında uzman ve PhD sahibi yapay zeka yazılımcıları ile birlikte çalışarak platformlarında kullandıkları yapay zekayı olabildiğince kusursuz hale getirdiklerini iddia ediyor.

yPredict nedir sorusu başta olmak üzere platforma dair çoğu soruyu cevapladığımıza göre gelin bir de platformun yerel kripto para birimi olan $YPRED’den bahsedelim. yPredict platformunun yerel tokeni olan $YPRED için kripto sektörünün en hızlı ağına sahip olan Polygon zinciri tarafından desteklenmektedir ve kullanıcılarına pozitif bir deneyim sunmakla beraber Ethereum ile de uyumludur. 

$YPRED’in ana kullanım alanı platform aboneliğidir ve abonelik satın alabilmenin tek yolu YPRED’e sahip olmaktır. Bu nedenle de tokenin fiyatının artışa açık olması yatırımcıların daha kolay kâr elde etmesine de olanak tanımaktadır.

yPredict NFT alanına özel özellikler de sunacak mı gibi sorularınız varsa veya proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız resmi Telegram grubuna üye olabilir ve sorularınızı ekibe iletebilirsiniz. İleteceğiniz sorulara ortalama 5-10 dakika arasında yanıt alabileceğinizi de belirtelim.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

yPredict Nasıl Çalışır?

yPredict platformunun kullanıcıları, platforma abone olduktan sonra yapay zeka destekli öngörülerden yararlanabilmektedirler. Abonelik sistemi aylık olarak yenilenmektedir bu nedenle kullanıcılar eğer öngörülere erişmeye devam etmek istiyorlarsa aylık olarak platforma ödeme yapmaları gerekmektedir. 

Yapay zeka destekli öngörü modelinde kullanıcılara temel olarak kripto para analizleri ve sinyalleri sunulmaktadır. Sahip olduğu modellerin gerçekliğini kontrol etmek için de merkeziyetsiz bir borsaya yani DAO’ya sahip olan yPredict, tecrübeli traderların yapay zekanın verdiği sinyalleri kontrol etmesine olanak tanımaktadır.

Buna ek olarak platformu kullanan yatırımcılar kendi alım-satım stratejilerine en uygun olan modeli kullanarak yapay zekanın sunduğu yüksek kalitedeki analizlere erişebilirler. Örneğin, kripto sektöründe oldukça popüler olan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi popüler kripto paraların alım-satım sinyallerine erişebilirsiniz.

yPredict Nasıl Çalışır

yPredict platformuna abone olan kullanıcılar gerçek zamanlı sinyallerin yanı sıra çeşitli teknik indikatörlere de erişim hakkına erişirler. Örneğin duyarlılık analizi ile yatırım yapmak istediğiniz varlığa dair pozitif veya negatif bir duyarlılık olduğunu görürseniz yatırım işlemlerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. 

Duyarlılık analizini yapay zekanın NLP yani ‘Doğal Dil İşleme’ yönteminden yararlandırarak gerçekleştiren yPredict’in en güvendiği özelliklerden biri bu olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin sosyal medyada yatırım yapmayı düşündüğünüz token veya coin hakkında yazılan yazıları inceleyerek duyarlılık analizini oluşturmaktadır.

Ek olarak değerlenmemiz gereken bir diğer nokta yPredict NFT koleksiyonlarını da platformunda yer vermesidir. Eğer NFT yatırımı yapmak istiyorsanız gündemde hangi sanat koleksiyonlarına yoğun talep olduğunu inceleyebilirsiniz.

yPredict’i Benzersiz Yapan Şey Ne?

Platform, $YPRED token sahiplerinin analiz bölümüne ücretsiz olarak erişmelerine olanak tanırken yPredict pazar yerinde de tahmin ve analize dayalı olan model abonelikleri de satın alma fırsatı sunmaktadır. Toplam token arzının 100 milyon olmasıyla oldukça dikkat çeken bu proje, platform gelirinin %10’undan fazla kazanç elde edebilecek olan erken yatırımcılar için buna benzer oldukça cazip farklı farklı ödüller sunar.

yPredict platformunun yerel tokeni olan $YPRED’in diğer kripto projeleri arasında ön plana çıkmasını sağlayan özellikleri gelin daha detaylı inceleyelim.

Ödeme Yapmak İçin YPRED Token Kullanımı

Kullanıcıların yPredict’in pazar yerine erişebilmeleri için $YPRED tokenine sahip olmaları gerekmektedir. $YPRED hem platforma abone olmak hem de yPredict uygulamasına erişim sağlamak için kullanılmaktadır. 

Ek olarak Polygon blok zincirinde mint edilen $YPRED tokeni, site içerisinde gerçekleştirilen işlemlerin oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirileceğini açıklıyor. Ek olarak kullanıcılar belirli bir miktarın üstünde $YPRED token sahibi olmaları durumunda grafik analizlerine de ücretsiz erişim elde edeceklerdir.

Patent Bekleyen Örüntü Tanıma Algoritması

yPredict bünyesinde barındırdığı örüntü tanıma algoritması sayesinde takip ettiğiniz kripto para biriminin yükseliş/ düşüş grafiğini ve mum çubuk formasyonlarını tespit edebilir ve kullanıcıları gerçek zamanlı olarak sinyal göndererek uyarabilir.

Buna ek olarak, modelin geçmişteki formasyon oluşum doğruluğuna bağlı olarak güvenilirlik skoru artıp düşebilir. Yani yapay zeka modeli geçmişte yüksek oranda doğru formasyon bulduysa yeni oluşturduğu formasyonların da güvenilirliği bir o kadar fazladır. Bunu doğrudan kullanıcıların takip edecek olması da yatırımcılar için önemli bir özelliktir.

Öğren-Kazan Mekaniği

yPredict ek olarak Öğren-Kazan mekaniği de geliştirecektir. Bu sayede yatırımcıların kripto sektörü hakkında daha detaylı bilgi edinmesine yardımcı olacak bilgiler ve kaynaklar sunarak daha bilinçli ve bilgili yatırım yapmaları amaçlanıyor.

Ek olarak yPredict platformu kullanıcıların bilgilerini ölçmeleri için çeşitli testler sunacaktır. Bu testleri tamamlayan kullanıcılar $YPRED tokeni ile ödüllendirilecektir. Benzer bir mekanik Coinbase borsasında da mevcuttur. Eğer tam olarak nasıl bir mekanik olduğunu anlamadıysanız Coinbase hesabı açıp mekaniği test edebilirsiniz.

yPredict Tokeni Yatırım Yapmaya Değer Mi?

yPredict tokeni borsalarda listelenmeden önce ön satışta oldukça uygun bir fiyattan yatırımcılara sunulmuştur. Yatırımcılara ön satışta olan bir kripto para birimine yatırım yapmanın riskli bir işlem olduğunu hatırlatmak isteriz ancak pek çok kripto projesi geçmişte ön satıştan yatırım yapıldığı birim fiyattan çok daha yüksek fiyatlara ulaşarak MEXC, Bitget ve Gate.io gibi köklü borsalarda listelenmiştir. 

yPredict Tokeni Yatırım Yapmaya Değer Mi

Örneğin son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Tamadoge (TAMA) tokeni ön satışta yatırım yapan yatırımcılarına oldukça kâr elde etmelerinde yardımcı olmuştur. $YPRED tokeninin BitMart borsasında listeleneceğini ve 0,12 dolar fiyatından satışa sunulacağını belirtmek isteriz. Ön satışta 0,05 dolardan satılan $YPRED’in ön satış aşamasındayken yatırım yapan kullanıcıların ne kadar kazançlı çıkabileceği şimdiden oldukça aşikar olsa da kesin bir terim kullanmak doğru değildir.

Tek bir ön satış projesine ‘all-in’ yani tüm yatırımınızı yapmak yerine en az 5 farklı ön satış projesine yatırım yapmak daha doğru bir adımdır.

yPredict Ekosistemindeki İndirimler

Yazımızda da değindiğimiz üzere $YPRED token sahipleri platformun analitik modellerine erişebilmektedirler. Ek olarak kullanıcılar $YPRED tokenini platformdaki özelliklere indirimli erişebilmek için de kullanabilir. Örneğin daha önce Netflix, Amazon ya da Exxen üyeliği satın aldıysanız bilirsiniz ki 12 aylık paketi tek seferde satın almak 1 aylık paketin birim fiyatından çok daha uyguna gelir. Benzer durum yPredict için de geçerlidir. 

Bu indirim dışında platformda indirimde olan NFT sanat eserleri ve uygun fiyatlı ön satış projelerini de tek bir arayüz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

Benzersiz Staking Avantajları

Genelde uzun vadeli yatırım yapan yatırımcıların tercih ettiği staking özelliği, yeni yatırımcılar için kısaca özetleyecek olursak kullanıcılar sahip oldukları tokenlerden faiz ile gelir elde etmelerine olanak tanımaktadır. Ortalama olarak %5 ila %10 arasında faiz geliri elde edebilirken $YPRED token sahipleri tokenlerini stake etmeleri halinde 3 ayda %45 oranına kadar gelir elde edebilir.

Buna ek olarak yPredict, aboneliklerden gelen kazancın %10’unu da $YPRED tokenlerini stake eden kullanıcılara dağıtacaktır. Son olarak platform, yatırımcıların sahip oldukları başka kripto para birimlerini $YPRED tokene çevirenlerden işlem ücreti almaktadır ve bu işlem ücretinin %15’ini de $YPRED tokenini stake eden kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Ödül Havuzu

yPredict platformu ek olarak Oyna-Kazan ödül havuzu sistemi de geliştirecek. Kullanıcılar platformda diğer kripto para birimlerinin gelecekte yapacakları fiyat hareketlerine dair iddialarda bulunabilirler ve en iyi tahminlerde bulunan kullanıcılar $YPRED tokeni kazanabilir.

Düşük Arzlı Token

yPredict platformunun tokeni olan $YPRED’in toplam arzı 100 milyondur ve bu arzın yarısı token borsada listelendiğinde kilidi açılacaktır. Sahip olduğu düşük arzdan dolayı yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor olsa da limitli arzı $YPRED token fiyatının volatil olacağı anlamına da gelebilir.

yPredict platformunun popülaritesi arttıkça limitli sayıda token olmasından dolayı yerel tokenin fiyatı doğru orantılı olarak artacaktır. Bu durum da yPredict satın almayı düşünenlerin aklında bulundurması gereken özelliklerden sadece biridir. 100 milyon gibi kısmen düşük bir arza sahip bu proje kısa vade yerine uzun vade yatırım yapmayı daha mantıklı bulduğumuzu açıklayalım.

yPredict’in Arkasındaki Ekip Kim?

Kripto para projelerine yatırım yapmadan önce projenin arkasında bulunan ekibi detaylı bir şekilde araştırmak bir hayli önemlidir çünkü yatırım yapacağınız kripto paranın teknik dokümanı her ne kadar kaliteli ve göz alıcı olsa da eğer ekip kaliteli isimlerden oluşmuyorsa projenin geleceği olmayacaktır. 

yPredict platformunun arkasında bulunan ekip yazımızda daha önce değindiğimiz gibi PhD sahibi yapay zeka yazılımcıları ve alanında uzman yazılımcılardan oluşmaktadır. Örneğin projenin CEO’su olan Raj Sharma’nın sağlam yazılım çözümleri ve yenilikçi yazılım ürünleri oluşturma konusunda önemli bir geçmişe sahiptir. Ayrıca yPredict projesi Coinsult tarafından denetlenip %100 güvenilir sertifikasını almış ve proje ekibinin kimlikleri de doğrulanmıştır.

yPredict Yol Haritası ve Geleceği

Şu anda yPredict projesinin ana gündemi halihazırda devam eden ön satış olsa da projenin yol haritasında yer alan tek hedef bu değildir. Ön satış aşaması sona erdiğinde $YPRED tokeni çeşitli merkeziyetsiz  borsalarda listelenecektir ve BitMart ise bu borsa listelenmelerinin başında gelmektedir. 

YPRED Geliştirme Ekibi

Yazımızda bahsettiğimiz pazar yeri, analiz araçları ve yapay zeka modelleri tüm yatırımcıların erişimine açılacaktır. Bu ana özelliklere ek olarak kullanıcıların $YPRED tokeni kazanmalarına yardımcı olma amacıyla coinlerin fiyat hareketleri tahmin edilecek olan Oyna-Kazan özelliğini de yıl sonuna kadar devreye sokmak istiyor. 

yPredict Ön Satış ve Tokenomikleri

Güncel olarak yPredict yerel tokeni ön satış aşamasında olmasından ve erken yatırımcıları beklemesinden dolayı 0,05 dolar gibi oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulmuştur. yPredict teknik dökümanına göre 100 milyonluk sınırlı arzın yalnızca %8 gibi bir oranı ön satış için ayrılmıştır. 

Ön satış coinlerinin aşamaları ilerledikçe tokenin birim fiyatı artsada $YPRED tokeni borsalarda listelenmeye başladığında fiyatı hızlı bir şekilde artacak ya da düşecektir. Artma ihtimali her ne kadar yüksek olsa da düşüş ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin, $YPRED tokeni BitMart borsasında listelenmesi planlanıyor ve listeleme ücreti 0,12 dolardır. Bu da ön satıştan $YPRED tokeni satın alan yatırımcıların oldukça iyi bir orandan kâr elde etmelerini sağlamaktadır. 

BitMart, 9 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan büyük ve önemli bir kripto para borsasıdır bu durumda yPredict’in popülaritesinin daha da artması yüksek ihtimaldir. 

Aşamalar Token Fiyatı Token Miktarı USD Değeri
1. Ön Satış Aşaması 0,036$ 2.000.000 72.000$
2. Ön Satış Aşaması 0,0375$ 8.000.000 300.000$
3. Ön Satış Aşaması 0,038$ 1.500.000 57.000$
4. Ön Satış Aşaması 0,05$ 10.000.000 500.000$
5. Ön Satış Aşaması 0,07$ 10.000.000 700.000$
6. Ön Satış Aşaması 0,09$ 15.000.000 1.350.000$
7. Ön Satış Aşaması 0,1$ 16.000.000 1.600.000$
8. Ön Satış Aşaması 0,11$ 17.500.000 1.925.000$

Özet

Bu yazımızda sizlere kullanıcılarına kripto para piyasası hakkında tahminler sunmak için yapay zeka teknoloji ve hatta makine öğreniminden faydalanan bir araştırma ve analiz platformu yPredict’ten bahsettik. Aklınızda oluşabilecek yPredict nedir ve nasıl satın alınır gibi konulara değinmekle birlikte platformun yerel tokeni olan $YPRED’i nasıl satın alabileceğinizi detaylı olarak açıkladık.

yPredict platformu kullanıcılarının $YPRED tokeni stake ederek ve öğren ve kazan mekaniğinden faydalanarak token kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Şu anda ön satışta olan $YPRED tokeni 0,05$ fiyatından satılmaktadır ancak şimdiden BitMart’ta listeleneceği haberleri duyurulmuştur ve borsada listelendiğinde 0,12$ fiyatından satışa sunulacaktır. 

Yapay zeka destekli kripto projelerinin son zamanlarda yaşadığı yükselişi göz önüne alırsak yPredict’e dair olan bu hevesin ve popülaritenin artması bekleniyor. Bu nedenle ön satıştan $YPRED tokeni satın almayı başarabilen yatırımcıları gelecekte pozitif haberler bekliyor olabilir.

AiDoge (AI) - Meme Oluşturma Platformu

Puanımız

AiDoge
  • Yapay Zeka ile Meme Oluşturun & Paylaşın
  • AI Odaklı Kripto Sektörünün En Yeni Meme Coini
  • Ön Satış Başladı - aidoge.com
  • Token-Temelli Kredi Sistemi
  • Günlük Ödüller İçin $AI Tokeni Stake Edin
AiDoge
Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

yPredict Logo

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

yPredict Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

yPredict nedir?

$YPRED’in güncel fiyatı nedir?

yPredict’e yatırım yapmak mantıklı mı?