Kripto pazarı son derece ciddi ve yatırımcılar için risk barındıran bir alandır. Birçok yatırımcı sadece altyapısı güçlü kripto paralara yatırım yaparak kazanç elde edeceğini düşünüyor fakat durum ne yazık ki bu kadar kolay değil. Wall Street Memes token gibi projeler, deneyimli yatırımcıların genel olarak aradığı gibi bir altyapıya sahip olmasa da potansiyelleri bir hayli yüksektir.

Makalemizin ana konusu olan bu projeyi detaylı bir şekilde “Wall Street Memes Token Nedir?” başlığı altında inceledik ve objektif bir şekilde uzmanların projenin geleceği hakkındaki fikirlerini aktardık. Aktarılan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi içermemektedir bu sebeple kendi özgün düşüncelerinizi baz alarak yatırım kararınızı almanızı öneririz.

Wall Street Memes Token Nereden ve Nasıl Satın Alınır

Aşağıda yer alan bölümde Wall St Memes tokenin en önemli özelliklerini maddeler halinde açıkladık. Özet olarak nitelendirildiğimiz bu bölümü ziyaretçilerimizin mutlaka okumasını öneririz.

Wall Street Memes Tokenin Önemli Özellikleri

  • Wall Street Memes topluluğu bir hayli büyüktür. Şöyle ki, Instagram hesabında 520 binden fazla takipçisi dışında Twitter hesabında da 220 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.
  • Aktif ön satış etkinliği 30 aşamadan oluşmaktadır ve toplam belirlenen arzın yarısı yatırımcılara ön satış üzerinden satışa sunulmuştur.
  • Ön satış etkinliği 25 Mayıs tarihinde başlamış olup 2024 4. çeyreğine kadar sürmesi planlanıyor. Ekibin erken yatırımcılardan toplamayı planladığı yatırım tutarı ise 30,5 milyon dolardır.
  • Ethereum zinciri üzerinde yer alan $WSM, ön satışta birim fiyatı 0,025$’dan başlıyor olup 0,0337$’a kadar yükselmektedir. Bu sebeple ne kadar erken yatırım yaparsanız o kadar yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
  • Wall Street Memes’in Wall St Bulls adında 10 bin adet NFT’den oluşan bir koleksiyonu vardır ve yatırımcılar bu NFT’leri OpenSea platformu üzerinden satın alabilir.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Wall Street Memes Token Nasıl Satın Alınır?

Wall Street Memes token, ön satışta olan yeni bir tokendir. Ön satıştan kripto para yatırımı yapmak çoğu zaman zarar ile sonuçlanır fakat kâr getiren projeler yatırımcılara ortalama %300 civarı kazanç sunduğu için çoğu kullanıcı ön satış projelerine yatırım yapmayı alınabilecek bir risk olarak görüyor.

Eğer daha önce herhangi bir projeye ön satıştan yatırım yapmadıysanız endişelenmeyin, sizler için adım adım nasıl $WSM yatırımı yapabileceğinizi açıklayacağız.

1. Adım: Bir Web3 Cüzdanı Edinin

Altın, gümüş ya da döviz yatırımı yaparken kart ya da kâğıt para gerekiyorken, ön satış proje yatırımlarında ise sanal kripto cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Günümüzde tercih edebileceğiniz onlarca sanal cüzdan sağlayıcısı bulunuyor fakat aralarından en güvenilir olanlar MetaMask ve Wallet Connect’dir.

Web3 Cüzdan WSM Token

Wall Street Memes token, bu iki cüzdan sağlayıcısını da destekliyor fakat şahsi önerimizi duymak istiyorsanız MetaMask’i öneririz. Bu sağlayıcı üzerinden cüzdan hesabı oluştururken ek güvenlik kelimelerini mutlaka not defterinize kaydetmenizi öneririz. Eğer cüzdanınız için koyacağınız şifreyi ilerleyen zamanlarda unutursanız bu güvenlik kelimelerini girmeniz istenecek.

Sağlayıcı hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen kullanıcılar MetaMask nedir ve nasıl kullanılır adlı makalemizi ziyaret edebilir.

2. Adım: Cüzdana Kripto Para Aktarın

$WSM, Ethereum zinciri üzerine inşa edilmiş ERC-20 tokeni olduğundan ödeme yöntemi olarak sadece ETH ve USDT kabul ediyor. Cüzdanınıza bu kripto paralardan herhangi birini aktarmanın tek yolu ise kripto borsasında üyeliğiniz olmasıdır.

Herhangi bir kripto borsasında üyeliğiniz varsa ETH ya da USDT satın alın ve yatırım yapacağınız miktarı MetaMask cüzdanınıza transfer edin. Transfer işlemini yaparken mutlaka doğru blok zincir ağını seçtiğinizden emin olun. Aksi bir durumda tüm varlığınızı kaybedebilirsiniz.

3. Adım: Wall St Memes Sitesini Ziyaret Et

Wall St Memes internet sitesini ziyaret edin ve sahip olduğunuz kripto cüzdanını site ile bağlayın. Bu işlem için tarayıcınıza MetaMask cüzdan eklentisini yüklemeniz gerektiğini hatırlatalım.

Wall St Memes Cüzdan Bağlantı

4. Adım: Satın Alma Detaylarını Belirtin

Şimdi, kaç ETH ya da USDT’lik $WSM yatırımı yapmak istediğinizi belirtin. Unutmamanız gereken ana nokta tokenin birim fiyatı kademeli olarak arttığıdır. Bu sebeple kaç adet token satın almak istediğinizi hızlı bir şekilde karar vermeniz gerekir. Minimum 100 adet WSM satın alabileceğinizi de ekleyelim.

5. Adım: Satın Alma İşlemini Tamamlayın

Son olarak alım emri oluşturun. Satın almak istediğiniz Wall Street Memes tokenleri ön satış tamamlandıktan sonra cüzdanınıza aktarılacaktır.

Wall Street Memes Nedir?

Wall Street Memes, sosyal medyada aktif olan her yatırımcının en az 1 kez karşılaştığı bir sayfadır. Neredeyse her gün özgün paylaşımlar yapan bu sayfa, Twitter ve Instagram’da bir hayli büyük bir takipçi sayısına sahiptir. Sahip olduğu kitlesini kripto ya da finans odaklı kaliteli memeler paylaşarak büyüten Wall Street Memes, yakın geçmişte kendi tokenini oluşturmuştur.

Günümüzde Bitcoin’in düşüşü sebebiyle meme sektörüne yatırım yapan kullanıcıların sayısı 2021 yılına nazaran azalmış olsa da Wall Street Memes gibi takipçi kitlesi daima artan projeler yatırımcılar için bir fırsat olarak değerlendirilebilir. 2021 yılında balinaları ters köşe yaparak GameStop hisselerini %300’den fazla arttıran bu sosyal medya oluşumu, gelecek yıllarda benzer çalışmalarını yatırımcıları ile paylaşmayı düşünüyor.

Wall Street Memes Nedir

Binance’de listelenecek coinler arasında önemli bir aday olan bu projenin yerel tokeni, 2024 yılının 4. çeyreğinde henüz açıklanmayan bir DEX borsasında listelenecek. Bu makaleyi okuduğunuz gün itibarıyla eğer hala Wall Street Memes borsalarda listelenmemişse kendinizi şanslı hissetmelisiniz çünkü şu anda sahip olduğu en uygun fiyattan yatırım yapma şansına sahipsiniz.

Tüm bu saymış olduğumuz özellikler dışında Wall Street Memes NFT koleksiyonuna da sahiptir. Tamamıyla yapay zekâ kullanılarak oluşturulan 10.000 adet NFT güncel olarak 3,500’den fazla yatırımcı tarafından sahiplenilmiştir.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Wall Street Memes’in Yerel Tokeni: $WSM

Kripto para birimlerinin fiyatı bildiğiniz üzere alım ve satım oranlarına göre şekillenir. Wall Street Memes, balinaların kontrolünde olan kripto piyasasını küçük yatırımcılara teslim etmek istiyor. Şöyle ki 1 milyon dolar hacme sahip bir balina, çoğu altcoinin fiyatı düşerken yükselmesine, yükselirken de düşmesine sebep olabilir. Wall Street Memes, bireysel düşük bütçeye sahip kişileri kripto pazarına çekerek kendisine kelimenin tam anlamıyla bir ‘ordu’ oluşturmayı de balinaların planlarını altüst etmeyi planlıyor.

WSM Tokenomik

Bu oluşumun yerel para birimi olan WSM token, Ethereum zinciri üzerinde yer almaktadır ve bir ERC-20 tokenidir. Kendisini kapitalist düzene aykırı oluşmuş bir proje olarak nitelendiren Wall Street Memes, geçtiğimiz yıllarda başarılı etkinlikler düzenlemiştir bu sebeple yerel para biriminin gelecek yıllarda değerlenmesi yüksek ihtimaldir.

Toplam 2 milyar adet WSM arzının tamamı topluluğa sunulacaktır. Herhangi bir özel satışın yapılmayacağını aktaralım. Tüm bu atılan adımlar Wall St Memes’in güçlü bir kripto topluluğu oluşturma niyetini destekler niteliktedir.

Neden Wall St Memes ($WSM) Satın Almalısınız?

Meme odaklı projelere yatırım yapmak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi projelere nazaran büyük risk içerir fakat eğer altyapısı iyi bir şekilde hazırlanmışsa risk oranı epey düşer. Sizler için bu bölümde neden $WSM satın almanız gerektiğini 3 neden ile açıklayacağız.

Sınırlı Arz ve Dolaşımdaki Token Oranı

Sabit ya da sınırlı arza sahip olan Wall St Memes tokeni, gün geçtikçe daha nadir ve niş bir kripto para birimi olacaktır. Bir şey ne kadar azsa o kadar değerlidir mantığı ile düşünebileceğiniz zaman ilerledikçe fiyatı daha da artacaktır.

Geliştirme ekibi, toplam token arzın içerisinde yer alan 1  tokene dahi sahip değildir. 2 milyar token doğrudan yatırımcılara sunulacak ve fiyatı tamamıyla yatırımcıların kontrolünde olacaktır.

Uygun Fiyatlı

Ön satış projelerine yatırım yapmanın en büyük artısı borsa listeleme fiyatından 2-3 kat daha uyguna erken yatırımcılara sunuluyor olmasıdır. Ödeme yöntemi olarak hem ETH hem de USDT kabul eden bu projeye doğrudan resmi internet sitesi üzerinden yatırım yapabilirsiniz.

Hatırlatmamız gereken bir diğer önemli nokta ön satış fiyatının kademeli olarak artacak olmasıdır. Yani ne kadar erken $WSM yatırımı yaparsanız o kadar fazla kâr elde edersiniz.

Tokenomik ve Airdrop Etkinliği

2 milyar arzın %50’si güncel olarak ön satışta yatırımcılara sunulmaktadır ve sırasıyla %30’u topluluk ödülleri (Airdrop vs.), %10’u CEX likiditesi ve son %10’u DEX likiditesi için ayrılmıştır. Alışkın olduğumuz bir tokenomik olmadığının altını çizelim. Bu denli topluluk odaklı bir tokenomik piyasada çok nadir bulunur.

Makalenin başında da belirttiğimiz gibi proje ekibi aktif olarak airdrop etkinliği düzenleniyor ve yatırımcıların ücretsiz token sahibi olmak için yapması gerekenler sırasıyla Wall Street Memes Discord  grubuna katılmak, Wall St Memes’in Instagram, Telegram ve Twitter hesaplarını takip edip aktif bir kullanıcı olmak, WSM satın almak ve son olarak belirli bir süre HODL etmek.

Wall St Memes Fiyat Tahminleri

Wall Street Memes, manipüle edilmeye açık bir pazarı düşük bütçeli yatırımcıların zarar etmemesine yardımcı olma niyetiyle duyurulmuş bir tokendir. Normalde Wall Street Memes ekibi dışında bir ekip bu mantıkla projelerini duyurmuş olsaydı yeteri kadar adı duyulmazdı çünkü Wall St Memes ekibinin geçmiş yıllarda kapitalist düzene aykırı başarılı bir borsa harekâtı düzenlemişlerdir.

Birçok finans kurumunun dahi tahmin edemediği GameStop hisselerinin yükselişini organize eden bu ekibin yerel kripto para birimini gelecek yıllarda değerleneceğini düşünüyoruz fakat hangi fiyat aralığına çıkabileceğini şimdiden söylemek için çok erken.

1 haftadan kısa bir süre içerisinde ön satışta 700 bin dolardan fazla yatırım toplamayı başarmış WSM token ekibi, şu anda oldukça iyi bir performans gösteriyor. Eğer yatırım toplamaya devam eder ve güvenilir bir DEX borsasında listelenirse kısa zamanda listeleme fiyatının %250-300 üstüne ulaşabilir. Ayrıca Wall Street Fiyat Tahmini sayfamıza göz atarak token için yapılan tahminlere göz atabilirsiniz.

Sonuç olarak ‘Wall Street Memes token satın al ve tut’ mantığını içeren uzun vadeli yatırım türü, bu kripto para birimi için geçerli olmadığını düşünüyoruz. Genel olarak kısa süreli Wall St Memes yatırımı yapmak çok daha kazançlı olabilir.

Borsa Listelenme Tarihi 25 Mayıs 2024
Satın Alma Yöntemleri ETH ve USDT
Blok Zincir Ethereum
Minimum Yatırım 100 WSM
Maksimum Yatırım Yok

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Özet

Wall Street Memes, kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen ama korkan ya da daha önce kripto pazarında zarar etmiş ve piyasaya küsmüş her kullanıcıya yüksek kazanç vadediyor. Manipüle edilmeye açık bir pazarda zenginlerin daha zengin olmaya çalışmasını önlemek proje ekibinin ana hedefidir. Bunu da elbette güçlü bir kripto yatırımcı ordusu kurarak gerçekleştirmeyi planlıyor.

Wall Street Memes token nasıl satın alınır diye merak edenler ilgili alt başlığa göz atabilir ve 5 basit adımı izleyerek kolayca $WSM yatırımcısı olabilirsiniz.

Wall Street Memes (WSM) - En Yeni Meme Coin

Puanımız

wall street memes
  • 1 Milyon Takipçili Topluluk
  • Deneyimli NFT Proje Sahipleri
  • Ön Satış Başladı - wallstmemes.com
  • Çıktığı Gün $300,000 Toplandı
wall street memes
Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

logo

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Wall Street Memes Token Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

WSM token nedir?

Wall Street Memes tokene yatırım yapmalı mısınız?

Wall Street Memes güncel fiyatı nedir?