MEMAG satın al, Web3 altyapısı ile mobil oyunlarda fark yarat. MEMAG, Meta Masters Guild’in yeni kripto projesidir. Proje, mobil oyunların Web3’de oynanma şeklini tamamen değiştirmeyi hedefler. Jeton, sahiplerine çeşitli faydalar sağlar. MEMAG jetonu, Ethereum blok zincirine dayanır ve ERC-20 standardını kullanır.
Kullanıcılar, satın almak için kripto cüzdanına Ethereum ve USDT yükleyerek MEMAG’ın ön satışına katılmalıdır. Proje, ödüller kazanmanızı ve sağlayıcılarla iletişim kurmanızı sağlar. MEMAG satın alan yatırımcılar, Web3 mobil oyunlarının bir parçası olur. Makalemizin devamında çalışma şekli, kullanılan oyunlar ve topluluğa katılım detayları hakkında bilgiler anlatacağız. Bu önemli bilgileri kaçırmayın!

MEMAG Satın Al – Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

Meta Masters Guild Logo

 • Meta Masters Guild’ın yerel tokeni olan MEMAG, Ethereum zinciri üzerinde yer alan ERC-20 tabanlı yeni bir kripto para birimidir.
 • MEMAG 0,007 dolardan ön satışına başlamıştır.  Ön satış etkinliği toplam 7 aşamadan oluşacak. MEMAG, ön satış etkinliğinin yedinci aşamasında 0,023 dolardan satılacak.
 • Crypto ROI, Traffic Kingdom ve Monetizer gibi başarılı projelerde çalışmış Gabriel Hristov, Meta Master Guild’ın güncel CEO’sudur.
 • Meta Masters Guild, oyna ve kazan yapısında olan en iyi projedir.
 • SolidProof ve Coinsniper, oyunu %100 güvenilir olarak nitelendirmiştir.
 • Meta Kart Racers kartlar ve karakterleri NFT olarak saklar. Kullanıcılar, NFT’leri diledikleri gibi satın alır ve satar.
 • $MEMAG’in toplam token arzının %30’u, ön satışta yatırımcılara dağıtılacaktır.
 • ERC-20 tabanlı MEMAG, çevre dostu bir coindir.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Meta Masters Guild Nasıl Satın Alınır? – Detaylı Anlatım

Oyna kazan temalı kripto para birimini satın almak için okumaya devam edin. Meta Masters Guild, ön satış aşamasındadır. Kripto yatırımcıları, yeni çıkan coinler arasında tercih yaparak yüksek kazançlar elde etme imkanına sahip olur. Kazanç oranı yüksek olduğu kadar zarar etme şansınız da vardır. Meta Masters Guild, altyapısı sağlam ve çözüm üreten kripto para birimleri arasında yer alır. 

Yatırımcılar, MEMAG satın almak için aşağıda yer alan adımları takip etmelidir. Satın alma işlemi, kredi kartı kullanarak da gerçekleşir. Ön satışta olan her kripto para birimi, Transak ile kullanıcıların satın almasına izin verir. Transak, kullanıcılar için güvenilir olan ödeme yöntemleri arasındadır.

1. Adım: Bir Kripto Cüzdanı Edinin

Yatırımcılar, Meta Masters Guild satın almak için kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Wallet Connect ve MetaMask, yatırımcıların işlem yapmasını ve NFT’leri saklamasını sağlar. Birçok NFT, Ethereum blok zincirinin bir parçasıdır.

MetaMask ile MEMAG satın al

MetaMask cüzdanını birkaç basit adımda oluşturabilirsiniz. Kullanıcılar, kayıt aşamasında şifreyi unutabilir.  Unutma durumunda gerekli alana yazılması gereken 11 adet güvenlik kelimesi not edilmelidir. Güvenlik kelimeleri, şifrenin yenilenmesini sağlar. 

2. Adım: Kripto Borsasından ETH ve USDT Satın Alın

MEMAG,  ETH ve USDT’yi destekler. Yatırımcılar, kripto cüzdanları arasından seçim yaparak bu dijital para birimlerinden birisine sahip olmalıdır. Bu iki popüler kripto para birimi birçok borsada mevcuttur. Yatırımcılar, istediği platformu tercih edebilir.

Binance Web Arayüzü

Borsa üzerinden ETH ve USDT satın alma işlemi, seçilen platforma göre değişiklik gösterir. Binance borsasını tercih eden kullanıcılar, EFT yaparak Binance TR hesabına Türk Lirası transfer eder. Bu, ETH ve USDT satın almanızı sağlar.

3. Adım: ETH ve USDT’yi Cüzdanınıza Aktarın

Kripto borsası üzerinden satın alım yapan kullanıcılar, 1. adımda oluşturulan cüzdanın adresine transfer yapmalıdır. Cüzdan adresinizi bulamadıysanız “0x” ile başlayan uzun bir adres olduğunu belirtelim.

Blok zincir ağları, transfer işlemlerinde tercihe göre bir miktar komisyon keser. Meta Masters Guild satın almak isteyen kullanıcılar, aynı miktarda transfer yapmalıdır. Kullanıcılar, minimum yatırım miktarı 1,000 MEMAG (7 Dolar) olduğu için 10$’lık ETH satın almalıdır.

4. Adım: Cüzdanınızı Meta Masters Guild Sitesi ile Eşleştirin

Cüzdanına ETH ve USDT transfer eden kullanıcılar, MEMAG ana sayfası üzerinde yer alan 3 adet butondan uygun olana tıklamalıdır. Butonlar, ETH, USDT ve kredi kartı ile satın alma işlemi gerçekleştirmenizi sağlar.

MEMAG Satın Al - Sağlayıcılar

Butona tıklayınca herhangi bir varlığınız gözükmüyor ve “Yeterli ETH ve USDT bulunamamıştır” şeklinde bir uyarı yapılıyor olabilir. Bu, adımlarda hata yapıldığına işaret eder. Sorun yaşamayan kullanıcılar, beşinci adıma geçebilir.

5. Adım: Ana Sayfa Üzerinden MEMAG Satın Al

Yatırımcılar, beşinci adım olan MEMAG satın al evresinde satın alınacak miktarı belirtmelidir. Yatırım miktarı, minimum 1,000 adet MEMAG olacak şekildedir.

MEMAG Satın Al

MEMAG sahibi olduğunuzu büyük bir sevinç ile belirtelim. Kullanıcılar, platformun Telegram grubuna katılmalıdır. Telegram, bildirimler açık olursa listeleme haberlerini yakından takip etmenizi sağlar.

Kazancınızı artırmak için ilginizi çekeceğini düşündüğümüz ücretsiz kripto para kazanma yolları hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz.

Meta Masters Guild Nedir?

Meta Masters Guild nedir merak ediyorsanız hemen açıklayalım. MEMAG, oyun endüstrisi ve kripto oyna-kazan sektöründe çığır açma potansiyeli olan yeni bir projedir. Oyun platformu, yatırımcılar için geliştirme aşamasında olan bir oyunu sahip: Meta Kart.

Proje, 4.970,000$’lık sabit bir sermaye hedefine sahip. Bu, ön satış sonra erdiğinde vizyonunu finanse etmek için yeterli kaynağa sahip olacağını gösterir. Ön satış miktarının az olması yatırımcıların istediği fiyattan yatırım yapmasını zorlaştırabilir.

Meta Masters Guild Ekosistem

Proje, en iyi Web3.0 coinleri ile aynı altyapıya sahiptir. Platform, Meta Kart Racers, Raid NFT ve Meta Masters World oyunlarını piyasaya sürecek. Bahsettiğimiz oyunların P2E oyunlarından farkını gelin maddeler halinde ele alalım:

 • Kullanıcılar, akıcı bir oyun deneyimi ile gelir elde eder.
 • Platform, sosyal medya hesaplarında aktif olan kullanıcılara özel NFT dağıtır. Proje, MMG oyunlarından keyif alan kullanıcılara her ay çekiliş yapacak.
 • Platform, geri bildirime çok önem verir. Oyun fikri olan üyeler proje ekibi ile paylaşımda bulunur. Bu, topluluğun gelişmesine katkı sağlar.

Mobil oyunları sevmeyen yoktur. Oyuncular, zevk aldığı için oyun oynar ve gelir beklemez. Axie Infinity gibi oyunlar bir miktar yatırım yapmanız karşılığında gelir elde etme şansı sunar.

Meta Masters Guild, bu duruma savaş açmış durumda. Proje, Meta Kart Racers ve yapım aşamasında olan 2 adet Oyna Kazan temalı oyuna sahip . Meta Masters Guild, yapım aşamasında olan ve ismi açıklanmayan projelere de sahiptir.

Meta Masters Guild (MEMAG) Tokeni

ERC-20 tokeni MEMAG, Meta Masters Guild’in mobil Web3 evrenine güç sağlayan native kripto para birimidir. Dijital oyunlar, kullanıcı becerilerinin Web3 sistemi ile sanal paraya çevrilmesine olanak tanır. Kripto para birimi, 1 milyar arza sahip. Proje, yatırımcılarına 350 milyon MEMAG sundu. MMM oyunları içerisinde gerçekleşen tüm satın almalar MEMAG tokeni ile yapılır.

Altyapısı sağlam proje, Ethereum tabanlı ve çevreye karşı duyarlıdır. Bu, bireysel kullanıcılar için bir şey ifade etmez. Kripto projelerine yatırım yapmak isteyen köklü firmalar, iki temel özellik arar. Projelerin temel özellikleri, kullanım kolaylığı ve çevre dostu olmasıdır.

Meta Masters Guild’in potansiyelinden yararlanmak isteyen yatırımcılar, ön satışta yer alma fırsatları varken MEMAG tokenini satın almayı düşünmelidir.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Neden Meta Masters Guild Satın Almalısınız?

Aşağıda yer alan 5 madde altında sizlere bu yeni kripto projesine neden yatırım yapmanız gerektiğini açıklayacağız fakat kendi öz araştırmanızı yapmanızı da şiddetle öneriyoruz.

1. Yatırım Alma ve Değerlenme Şansı Yüksek

Meta Masters Guild, dünya çapında eşi benzeri görülmemiş mobil oyun endüstrisine odaklanan blok zincir tabanlı bir projedir. Platform, kripto camiasından ve oyun sektöründen yatırım alma potansiyeline sahiptir. Proje, Gamearound, Ruskinfelix ve RWaltz ile ortaktır. Bu, projenin yüksek miktarda yatırım almasını sağlar.

2. Ön Satıştan Uygun Fiyata Satılmakta

MEMAG, ön satıştan yatırımcılarına sunuldu. Jeton, birinci aşamada 0,07 dolardan resmi internet sitesinde satılmakta. En popüler kripto para birimi olan Bitcoin’in ön satışta 0,166 dolardan satıldığı göz önüne alındığında ön satıştan kripto para yatırımı yapmayı oldukça karlı buluyoruz. Güncel Meta Masters Guild’in potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorsanız resmi internet sitesi üzerinden dakikalar içerisinde satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Meta Masters Guild Web3 Mobil Oyunlar

3. Oyna ve Kazan Yapıda Bir Altyapıya Sahip

P2E (Kazanmak için Oyna) yapıda olan bir oyun görmüşsünüzdür. Platform, P2E yerine P&E yapıda olduğunu belirtir. Kullanıcılar, platformdan keyif alırken gelir elde eder. Para kazanmak için oyun oynayan kişiler, sevdikleri oyunlardan gelir elde eder.

Dijital dünyanın heyecan verici trendlerinden biri olan en iyi NFT oyunları, oyunculara eğlence ve yatırım fırsatı sunar. Deneyimlemek için en iyi zaman!

4. Çözüm Odaklı Olması

Piyasada 10 binin üzerinde kripto para birimi vardır. Kripto para birimlerinin %2’si bir çözüm üretmek için piyasaya sürülmüştür. Popüler olan Dogecoin ve Shiba Inu gibi kripto paralar mizahi olarak ortaya çıkmıştır. Projeler, arkasına aldığı destekle muazzam bir büyüme elde etti. Bu kripto paralar istisnadır. Çözüm üretmeyen kripto paraların sonu hep iflas olmuştur.

Dünya’nın ilk blok zincir tabanlı Oyna Kazan temalı oyunlar üretecek olan Meta Masters Guild girişimi için oldukça heyecanlıyız.

5. Güvenilir ve Potansiyeli Yüksek

Bu zamana kadar kendi alanında öncü olan her proje %1000’den fazla değer artışı yaşamıştır. Mobil oyun sektöründe blok zincir destekli oyun sayısı azdır ki var olan oyunlarda da kullanıcıların gelir elde etmesi oldukça düşük. Meta Masters Guild, içinde bulunduğumuz yıl Meta Kart Racers, Raid NFT ve Meta Masters World gibi oyunlar ile P&E temalı oyunları da sunacak.

Platform SolidProof ve Coinsniper tarafından %100 güvenli olarak tescillenmiştir. İki platform Rug Pull gibi bir durumun olmayacağını doğrular. Kripto para birimlerinin doğası gereği fiyatının oldukça değişken olduğunu hatırlatalım.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Meta Masters Guild Tokenomik ve Staking

Toplam arzı 1 milyar olan MEMAG’ın ekosisteminden pazaryerine kadar ayrılmış token miktarının başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bu toplam arz miktarının yanında NFT telif hakkının %5 olduğunu ve bu miktarı MMG hazinesine aktarılacağını belirtelim.

Meta Masters Guild Tokenomik

Toplam arzın sadece %35’i ön satışta olduğu için kullanıcıların düşük fiyattan yatırım yapması için kısıtlı süresi olduğunu belirtelim. Projenin borsada 0,023 dolardan satışa sunulacağını belirtelim.

Meta Masters Guild - Mobil Oyunlar

Metakarts, içerisindeki kartlar ve karakterler ile stake edilecek. Bu iki oyun içi varlığın dışında MEMAG da stake edilebilecek. Kullanıcılar, oyun oynayarak kazanılan GEM tokenini stake edemeyecek.

Satın Alma Yöntemleri ETH, USDT ve Transak
Zincir Ethereum
Minimum Yatırım 1,000 MEMAG
Maksimum Yatırım Yok

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Meta Masters Guild Fiyat Tahmini

IDO ve Private satışlarına başlayan Meta Masters Guild, CoinMarketCap ve CoinGecko’da listelenen yeni bir kripto projesidir. Bu proje güncel olarak ön satışın ilk aşamasında mümkün olan en uygun fiyattan yatırımcılara sunulmakta.

MEMAG ön satışı 7 aşamada gerçekleşecek. Projeye 0,007 dolardan yatırım yapmayı mantıklı bir hareket olarak görüyoruz. Ön satışta toplam değeri 4,700 milyon dolar olan 350 milyon token satıştadır. Bitcoin gibi en köklü kripto para birimlerinin dahi nasıl bir yol izleyeceğini tahmin etmek zor iken Meta Masters Guild gibi yeni projelerin gelecekte hangi fiyat aralığında olacağını söylememiz yanlış olur.

Meta Masters Guild Yol Haritası

Proje, dünyanın ilk mobil oyun sağlayıcı firmasıdır. MEMAG, ön satış ile %400 oranında bir yükselebilir. Köklü firmalar, Ethereum tabanlı çevreye duyarlı projeyi destekler. Yükseliş oranı, iki katına çıkabilir.

Güncel haberleri takip etmek için kullanıcılar projenin MEMAG teknik dokümanını inceleyebilir veya MEMAG Telegram kanalına üye olabilirsiniz.

Kripto varlıklar son derece değişken, düzensiz ve kontrolsüz bir yatırım ürünüdür.

Meta Masters Guild (MEMAG) Nasıl Satın Alınır – Özet

Meta Masters Guild, mobil oyun sektöründe kullanıcıların oldukça sömürülmesinden şikayetçi olan ve sadece oyun sahiplerinin gelir elde etmesinin yanında bireysel kullanıcıların oyun içinde keyifli vakit geçirerek bir gelir elde etmeyi vadediyor.

Günümüzde P2E olarak geçen oyun modelini Meta Masters Guild, P&E olarak değiştirmiş durumda. Kullanıcılar, gelişim aşamasında olan oyunları oynar. Bu, kullanıcıların keyifli vakit geçirmelerini ve gelir elde etmelerini sağlar.

Kaynakça

wikipedia

dergipark.org.tr

Meta Masters Guild Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Meta Masters Guild nedir?

Meta Masters Guild’in yerel tokeni nedir?

Meta Masters Guild ne amaçlıyor?

Meta Masters Guild ilk hangi oyunları kullanıcılara sunacak?