Mizah, şüphesiz internet ortamına renk katan bir sanat türüdür. Web 3.0 endüstrisi ile birlikte hayatımıza giren blok zincir, NFT ve kripto para kavramları ile birlikte bir ekip “Meme” yani mizahı merkeziyetsizleştirmeyi amaçlıyor ki bahsetmiş olduğumuz bu ekip, AiDoge çatısı altında toplanmıştır.

Temel mantığı aşağılarda yer alan alt başlıklarda detaylı bir şekilde açıkladık fakat kısaca özetleyecek olursak AiDoge, sizlere yapay zekâ tarafından üretilen görselleri paylaşır ve bu görsellerin belli bölümlerinde “Text” yani “metin boşluğu” yer alıyor. Her kullanıcı yapay zekâ tarafından belirlenen mizahi paylaşımda yer alan sabit boşluklara dilerlerse ilgili görsel ile bağlantılı komik, üzücü ya da düşündürücü gibi bir açıklama yazabilir.

AiDoge Nereden ve Nasıl Satın Alınır

Türkiye’de son yıllarda popüler olan Reddit platformunun mizahi yönüne benzer bir yapıya sahip olan bu platformun temel amacı kullanıcıların platformda olabildiğince fazla vakit geçirebilmelerini sağlayabilmek adına kaliteli mizahi paylaşımların yapılacağı gerekli ortamı sunmaktır.

Eğer sosyal medyada hep aynı paylaşımları görmekten sıkıldıysanız AiDoge sayesinde saniyeler içerisinde yapay zekâ tarafından hazırlanmış memeler ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ek olarak arkadaş ortamında “Meme Master” yani Meme Ustası olarak nitelendirilmek istiyorsanız da AiDoge’den yararlanabilirsiniz.

AiDoge Projesinin Önemli Noktaları

 • $Ai token, yeni bir kripto projesi olarak halihazırda ön satışta en uygun fiyattan yatırımcılara sunulmaktadır. Özgün altyapısı sayesinde de meme sektörüne damga vurma potansiyeline sahip olduğu uzman yatırımcılar tarafından belirtiliyor.
 • Ethereum altyapısına sahip ERC-20 tokenidir. Bu tokenin sembolü ise ‘AI’ olup ön satış etkinliğinde belirlenen 500 milyar token arzının satılması bekleniyor. Bu arzın toplam değeri ise 14.900.000 dolardır.
 • Ön satış etkinliği 20 aşamadan oluşuyor ve yatırımcılara ilk ön satış aşamasında 0,000026 dolardan AI token sunulurken son aşamasında 0,0000336 dolardan sunulmakta. Bu da demek oluyor ki olabildiğince erkenden yatırım yapmak beraberinde yüksek kazancı getiriyor.
 • AiDoge, ChatGPT ve Midjourney yapay zeka uygulamalarına benzer bir şekilde çalışır. Yani bu platformda ne türden bir mizahi paylaşım görmek istediğinizi ilgili bölüme yazarsanız saniyeler içerisinde istediğiniz memeye ulaşabilirsiniz.
 • Projenin yerel tokenini ETH, USDT, BNB ve banka kartı kullanarak satın alabilirsiniz. Eğer yatırımınızda minimum kesinti yapılmasını istiyorsanız banka kartı yerine kripto para birimi ile AiDoge satın almanızı öneririz.
 • AiDoge yeni bir proje olduğu için yatırımcıların büyük çoğunluğu uzun vadeli hedefi bulunuyor. Platform, uzun vadeli yatırımcıları ödüllendirmek adına ise bir stake mekanizması inşa etmiştir ve yatırımcıların cüzdanına her ay bir miktar token transfer edileceği duyuruldu.
 • “Public Wall” olarak nitelendirilen mizahi paylaşımların yer alacağı arayüzde kullanıcılar ne tür memeler görmek istediklerini diledikleri gibi filtreleme özelliğine sahip olacak.
 • Tokenomikte açıklandığı üzere projenin toplam arzı 1 katrilyondur. Daha önce belirttiğimiz gibi bu arzın yarısı ön satışta yatırımcılara sunulmuştur ve geri kalan arzın %25’i platformun gelişimine, %12,5’u likidite ve borsa listelemelerine ve arzın kalan son %12,5 kadarı ise topluluğu çeşitli ödüllendirme programları için ayrılmıştır.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

AiDoge Token Nasıl Satın Alınır? – Detaylı Anlatım

AiDoge’nin yerel tokeni olan $AI, şu anda ön satışta olup sadece resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulmuştur. Bu bölümde AI tokenini nasıl satın alabileceğinizi en ince ayrıntısına kadar açıklayacağız fakat ön bilgilendirme yapmamız gereken bir diğer konu sahip olacağınız AiDoge tokenini bir süre satamayacak olmanızdır.

Bu durum her ön satış coini için geçerlidir fakat eğer ilk defa ön satıştan bir projeye yatırım yapacaksanız bu bilgiyi aklınızın bir köşesinde tutmanız faydalı olacaktır. AiDoge nasıl satın alınır sorusunu cevaplamadan önce halihazırda hazırlamış olduğumuz ön satışta olan en iyi coinler makalemizi incelemenizi öneririz.

1. Adım: Bir Kripto Cüzdan Oluşturun

$AI tokenini satın almak için ilk önce bir kripto cüzdanına sahip olmanız gerekir. Aktif olarak kullandığınız Wallet Connect ya da MetaMask cüzdanınız var ise bu adımı geçip bir sonraki adıma atlayabilirsiniz fakat herhangi bir aktif sanal cüzdanınız yok ise birkaç adımda MetaMask internet sitesi üzerinden herhangi bir KYC doğrulaması yapmadan cüzdanınızı oluşturabilirsiniz.

Kripto Cüzdan Oluşturun

Sanal cüzdan oluşturma süreci zahmetsiz olup, kullanıcılara önermemiz gereken tek nokta kayıt olurken kişiye özel verilecek olan güvenlik kelimelerini (key phrase) not defterinize yazmak olmalıdır. Çünkü olası bir şifrenizi unutmanız halinde platform mail adresinize doğrulama kodu göndermez. Eğer tekrar hesabınıza erişmek istiyorsanız bu güvenlik kelimelerini herhangi bir yerde saklamanız gerekir.

2. Adım: Kripto Cüzdanınıza Para Yatırın

Başarılı bir şekilde kripto cüzdanınızı oluşturduysanız şimdi aktif olarak kullandığınız kripto borsasından cüzdanınıza para transferi yapmanız gerekir. Eğer herhangi bir borsaya kayıt olmadıysanız OKX, Crypto.com ve Binance borsalarını öneririz. Bu borsalar uzun yıllardır hizmet veren güvenilir kripto platformlarıdır bu sebeple para yatırma konusunda tedirginseniz telaşlanmanıza gerek yoktur.

AiDoge tokeni her kripto para birimini desteklemediği için transfer edeceğiniz kripto paranın ETH, USDT ya da BNB olduğundan emin olun. Ayrıca transfer işleminde doğru blok zinciri seçtiğinizi en az iki kere kontrol edin. Olası bir hata yapmanız durumunda var olan yatırımınız cüzdanınıza iletilmeden silinebilir. Son olarak transfer işlemi tercih ettiğiniz blok zincire bağlı olarak süresi değişkenlik gösterir fakat ortalama 5 ila 2 saat içerisinde cüzdanınıza bakiyeniz aktarılmış olacaktır.

3. Adım: Cüzdanınızı AiDoge Sitesine Bağlayın

Güncel AiDoge fiyatı üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak MetaMask eklentisini tarayıcınıza eklemeniz gerekir. Ekleme işlemini tamamladıktan sonra $AI platformunun ana sayfasında yer alan “Satın Al” butonuna tıklamanız gerekir.

AiDoge Kripto Cüzdan Bağlantısı

Son olarak MetaMask cüzdanınızın şifresini girip siteye bağlayın.

4. Adım: Satın Alma İşlemini Tamamlayın

Bu adıma kadar başarılı bir şekilde geldiyseniz şimdi tek yapmanız gereken satın alımı onaylamaktır. Ön satışa katılmak dışında platformun sosyal medya hesaplarına katılmanızı da öneririz çünkü genelde geliştirme ekibi sosyal medya hesaplarından sık sık airdrop gibi topluluk etkinlikleri düzenler.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra talep ettiğiniz token miktarı doğrudan cüzdanınıza aktarılmazsa endişelenmeyin. Borsa listelemesi haberi sonrası ya da ön satış bitiminde cüzdanınıza ilgili token miktarı sorunsuz aktarılacaktır. AiDoge nasıl satın alınır açıkladığımıza göre gelin şimdi bu platformun ne gibi çözümler sunduğunu aktaralım. 

AiDoge Nedir?

Günümüzde birçok kullanıcı Instagram, Twitter ve Reddit gibi platformlar üzerinden mizahi içeriklere göz atıp eğleniyor fakat kendilerine önerilen mizahi içeriklerin çoğunu beğenmiyor. Bu sorunun ana nedeni gelişmemiş bir algoritma kullanmaları ve yapay zekâ desteğinin bulunmamasıdır.

AiDoge, yapay zekâ destekli blok zincir altyapısı sayesinde kullanıcın isteği üzerine saniyeler içerisinde bir ‘meme’ üretir. Örneğin “Sahilde basketbol oynayan Jack Sparrow” şeklinde bir mesajı yapay zekaya iletirseniz yapay zekâ metine en çok uyan görseli tespit edip meme formatında tarafınıza iletir. Kullanıcılar da dilerlerse “Public Wall” adı verilen topluluk ortamında sizin için oluşturulan memeyi paylaşabilirsiniz. Ek olarak memeler AiDoge NFT kategorisinde pazaryerinde saklanacağı için üretmiş olduğunuz mizah görsellerinin dijital bir kimliği olur. 

Eğer sosyal medyada sıkça gördüğünüz esprilerden ya da klişe içeren içeriklerden sıkıldıysanız ve keyif almamaya başladıysanız Web 3.0 altyapısına sahip bu platformda aktif olarak daha önce hiç görmediğiniz memelere göz atabilirsiniz. Şimdi, bu platformun gelecekte neden milyonlarca kullanıcıya ulaşacağını maddeler halinde net ve kısa bir şekilde açıklayalım.

 • Mizahı blok zincir ile entegre eden öncü bir proje olması. Günümüzde halihazırda birçok hastane, okul ve iş yeri altyapısını blok zincir ile entegre ettiğini düşünürsek AiDoge’nin kendi alanında potansiyelinin bir hayli yüksek olduğuna inanıyoruz.
 • Platforma güç verecek yerel kripto para biriminin uygun fiyattan yatırıma sunulmuş olması. Reddit gibi mizahi paylaşımların sıkça yapıldığı sosyal medya uygulamaları eğer AiDoge ile iş birliği yaparsa ki yapacağını öngörüyoruz, aktiflik sayısı kısa bir süre içerisinde minimum %1000 artış gösterebilir.
 • Yapay zekâ, son yıllarda bir hayli revaçta. ChatGPT, OpenAI ve Midjourney gibi teknolojiler kendi alanının en başarılı projeleridir. Meme kategorisinde de lider yapay zekâ platformu olma ihtimali oldukça muhtemel.

Tüm bu bilgilere ek olarak sitede ‘kredi’ sisteminin olacağını da belirtelim. Yani, oluşturacağınız mizahi içeriğin diğer üyeler tarafından beğenilme oranına göre ödüllendirilebilirsiniz. Bu sebeple sahip olacağınız AI token ile kredi satın alıp hem çeşitli ödüllerden yararlanabilir hem de yeni katılan üyelere nazaran mizahi paylaşımlarınız daha üst sıralarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Henüz bu platformun alfa ya da beta sürümü yayınlanmadı fakat çok yakın bir zamanda platformun arayüzünün nasıl görüneceğine göz atabilirsiniz.  

Detaylı bir şekilde AiDoge nedir ve nasıl satın alacağınızı açıkladığımıza göre gelin şimdi yerel kripto para birimi olan AI tokeni hakkında bilgi verelim.

AiDoge (AI) Tokeni

AI token, 2023 Nisan ayının son haftasında ön satışa çıkmış bir kripto para birimidir. Bu kripto para, çoğu başarılı yeni nesil projeler gibi Ethereum zinciri üzerine inşa edilerek çevre dostu bir altyapıya sahip olduğu kanıtlanmıştır. Toplam arzı 1 katrilyon olup ön satış için arzın yarısı yani 500 milyar ayrılmıştır.

20 aşamadan oluşan ön satış etkinliği henüz daha yeni başlamasına rağmen yatırımcıların dikkatini bir hayli çekmeyi başarmıştır. Her bir ön satış aşaması 12 gün sürecektir yani bu da demek oluyor ki uygun fiyattan yatırım yapmak için 8 ay gibi uzun bir vaktiniz var. Teorik olarak durum bu şekilde olsa da eğer ön satış aşaması için belirlenen arz 12 günden kısa bir süre içerisinde tükenirse bir sonraki aşamaya anında geçer.  

Ek olarak projenin yol haritasını incelediğimiz zaman gördük ki 2023 3. çeyrekte CEX ve DEX listelemesi yapılacak ve platforma kayıt olma eylemi aktive edilecek. Bu da demek oluyor ki platform ve profil dizaynın nasıl gözükeceğini öğrenebileceksiniz. Her ön satışa çıkan projede olduğu gibi bu projeye de kripto cüzdanınızı kullanarak yatırım yapabilirsiniz fakat ek olarak dilerseniz banka kartınızı da kullanabilirsiniz.

Ülkemizde popüler olan MasterCard ve VISA kartları dışında AiDoge, ödeme yöntemi olarak American Express ve Discover de desteklenmektedir. Objektif olmak gerekirse banka kartınız ile kripto satın almanızı pek önermiyoruz çünkü bankalar çoğu zaman yüksek komisyon oluyor.

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

Neden AiDoge Token Satın Almalısınız?

AiDoge birçok açıdan yatırımcısına gelecek vadetmektedir. Sadece mizahi içeriklerin paylaşıldığı bir uygulama ya da internet sitesi olmaması sorununu çözen ve hatta bunu yeni nesil çözümlerle yapan bu platforma güvenimiz %100’dür.

Aşağıda sizlere teker teker neden bu kripto para birimini satın almanız gerektiğini detaylı bir şekilde açıklayacağız.

 • Staking Mekanizması

Staking kavramı kripto sektörüne hâkim olmayan kullanıcıların pek anlamadığı bir mekanizmadır. Aslında gözüktüğünden çok daha anlaşılabilir olan bu algoritma türünü faize bir hayli benzer. Faiz türleri gibi staking türleri de bir hayli fazladır fakat aralarından en popüler olanları sırasıyla Kilitli, Esnek ve DeFi Staking’dir.  

AI Staking Mekanizması

AiDoge, kullanıcıların belirleyeceği tokenleri bir süre kilitlemeleri sonucunda ödüllendirir. Şu anda kilitlemek için tercih edebileceğiniz ay süreleri belli değil fakat tahminimiz 1, 3 ve 6 aylıktır. Kilitleyeceğiniz token tutarı vadeli faizde olduğu gibi ne kadar uzun olursa ay sonunda o kadar fazla token kazanırsınız.

Ek olarak geliştirme ekibi tarafından belirlenen token miktarının üstünde token kilitlerseniz premium özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Bu premium özellikler arasında gözümüze en dikkat çekenleri yeni arayüze erken erişme, platform başarımları kazanma ve kişiye özel rehberlerdir.

 • Public Wall

Public Wall, AiDoge’de paylaşılacak olan mizahi içeriklerin yer alacağı arayüzdür. Bu arayüz içerisinde gelişmiş filtreleme yer alacak ve kullanıcılar kendilerine hitap eden mizahi içeriği filtreleyebilecek. Bu sayede Instagram ya da Reddit platformunda denk geldiğiniz ‘kalitesiz’ içerikleri görme ihtimaliniz ortadan kalkmış olacak.

Bunun dışında arayüzünün kullanıcı dostu olması için oldukça özen gösterildiği bilgisini de aktaralım. Son olarak ekip ile doğrudan iletişim kurarak öğrendik ki mizahi içeriklerin şablonlarını da filtreleyebilirsiniz. Örneğin, meşhur 3 Spider-Man’in birbirini gösterdiği görselden toplam kaç adet meme yapıldığını ve bu memelerin içeriklerini görüntüleme imkanınız bulunuyor.

 • Ön Satış Performansı

Mizah ile blok zincir entegrasyonu daha önce kripto sektöründe hiç görmediğimiz bir kombinasyondur. Haliyle özgün bir proje olduğu için kripto piyasası bu tarz projeleri bir hayli sever ve destekler. Bunun en büyük örneği Dogecoin’dir. Dogecoin, herhangi bir soruna çözüm üretmese de sektördeki ilk meme coin olduğu için büyük desteği arkasına toplamayı başarmış ve milyonlarca dolar piyasa değerine ulaştığını büyük ihtimal biliyorsunuzdur.

AI Ön Satış Performansı

AiDoge satın al ve uzun vadeli elinde tut görüşü yatırımcıların hemfikir olduğu ana düşüncedir. Güncel olarak ön satışın ilk aşamalarında olan bu proje mümkün olan en ucuz fiyattan yatırımcılara sunulmuştur ve henüz büyük bir yatırım almamış olması kısmen riskli olsa da yüksek kâr oranını beraberinde getirir çünkü yatırım alan bir proje hızlı bir şekilde yükselir ve yatırım yapmak için geç olduğu sonucuna varılır.

Bol sıfırlı coinler arasında da yer alan bu coinin birim fiyatı sadece 0,000026 dolardır. Bu makaleyi okuduğunuz gün itibarıyla bu fiyatta artış yaşanmış olması doğaldır çünkü fiyatı kademeli olarak artış gösterecektir.

AiDoge Tokenomik ve Staking

AiDoge ekosistemin yerel para birimi olan $AI, stake edilebilir olması ve tokenomiki sade ve anlaşılır olmasından dolayı altyapısının güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcıların mizah odaklı bu platformda AI tokeni nasıl kullanacaklarını merak ediyor olabilir. Yeni memeler oluşturabilmeniz için krediye sahip olmanız gerekir.

AiDoge Tokenomik

Toplam arzı 1 milyar olan bu tokenin yarısı ön satışta yatırımcılara sunulmuştur. Normalde bu oran gelişmiş bir kripto para biriminin arzına göre değerlendirecek olursak yüksektir fakat AI tokeninin kullanılabilir olduğu alan sayısı kısıtlı olmasından dolayı herhangi bir problem görmüyoruz.

Ön satış haricinde geri kalan arzın %25’i ekip ve şirket harcamaları için ayrılmıştır ve uzun vadede AiDoge’yi daha kıt ve değerli yapabilmek adına ekibe ayrılan arz zamanla yakılacaktır. Son olarak likidite, borsa listelemesi ve topluluğun ödüllendirilmesi adına da arzın %25’i ayrılmıştır.

Aşamalar Token Fiyatı Yüzde Oranı Token Miktarı Hacim Artış Miktarı
1. Ön Satış Aşaması 0,00002600$ %5 25.000.000.000 650.000$
2. Ön Satış Aşaması 0,00002640$ %5 25.000.000.000 660.000$ 0,00000040$
3. Ön Satış Aşaması 0,00002680$ %5 25.000.000.000 670.000$ 0,00000040$
4. Ön Satış Aşaması 0,00002720$ %5 25.000.000.000 680.000$ 0,00000040$
5. Ön Satış Aşaması 0,00002760$ %5 25.000.000.000 690.000$ 0,00000040$
6. Ön Satış Aşaması 0,00002800$ %5 25.000.000.000 700.000$ 0,00000040$
7. Ön Satış Aşaması 0,00002840$ %5 25.000.000.000 710.000$ 0,00000040$
8. Ön Satış Aşaması 0,00002880$ %5 25.000.000.000 720.000$ 0,00000040$
9. Ön Satış Aşaması 0,00002920$ %5 25.000.000.000 730.000$ 0,00000040$
10. Ön Satış Aşaması 0,00002960$ %5 25.000.000.000 740.000$ 0,00000040$
11. Ön Satış Aşaması 0,00003000$ %5 25.000.000.000 750.000$ 0,00000040$
12. Ön Satış Aşaması 0,00003040$ %5 25.000.000.000 760.000$ 0,00000040$
13. Ön Satış Aşaması 0,00003080$ %5 25.000.000.000 770.000$ 0,00000040$
14. Ön Satış Aşaması 0,00003120$ %5 25.000.000.000 780.000$ 0,00000040$
15. Ön Satış Aşaması 0,00003160$ %5 25.000.000.000 790.000$ 0,00000040$
16. Ön Satış Aşaması 0,00003200$ %5 25.000.000.000 800.000$ 0,00000040$
17. Ön Satış Aşaması 0,00003240$ %5 25.000.000.000 810.000$ 0,00000040$
18. Ön Satış Aşaması 0,00003280$ %5 25.000.000.000 820.000$ 0,00000040$
19. Ön Satış Aşaması 0,00003320$ %5 25.000.000.000 830.000$ 0,00000040$
20. Ön Satış Aşaması 0,00003360$ %5 25.000.000.000 840.000$ 0,00000040$
Toplam %100 500.000.000.000 14.900.000$

AiDoge Fiyat Tahminleri

Ön satışta olan kripto projelerin gelecekte hangi fiyat aralığında olacağını tahmin etmek Bitcoin’e nazaran bir hayli güçtür çünkü AiDoge henüz borsalarda herkese açık bir şekilde satışa sunulmamıştır bu sebeple grafik analizi, RSI ya da MACD değerlerine göz atamıyoruz.

Fakat bu projenin ön satışta elde ettiği ilgi devam eder ve 20 aşamadan oluşan ön satış etkinliği başarılı bir şekilde sonlanırsa geriye tek kalan şey güvenilir bir borsa listelemesidir. Altyapısının güçlü olup olmadığı fark etmeksizin herhangi bir kripto projesi Binance, OKX ya da Crypto.com gibi borsalarda listelendiği zaman en az %50 artış yaşar. Elbette istisnai durumlar mevcuttur fakat %90 ihtimal bu şekilde bir yükseliş eğilimi meydana gelir.

AiDoge için de benzer bir yükseliş bekliyoruz fakat bu proje için uzun vadeli bir yatırım planınız olması daha mantıklıdır çünkü kendi alanının ilk kripto projesi olduğu için gelecekte yatırım alma ve değerlenme potansiyeli bir hayli yüksektir. Eğer bu yükselişten yararlanmak istiyorsanız en az 1,5 yıl boyunca ön satıştan satın aldığınız kripto para birimlerini elinizde tutmaktır.

Ek olarak bu proje henüz SolidProof tarafından ‘%100 güvenilir’ tesciline sahip değildir. Bu sebeple yatırım yaparken bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz. Son olarak toplam yatırım için ayırdığınız bütçenin en fazla %20’sini ön satışa yatırmanızı öneririz.

Ön Satış Başlama Tarihi 24 Nisan 2023
Satın Alma Yöntemleri ETH, BNB, USDT ve Banka kartı
Zincir Ethereum
Minimum Yatırım Yok
Maksimum Yatırım Yok

Kripto varlıklar oldukça dalgalı bir piyasa içerisinde bulunan, düzenlenmemiş ve merkeziyetsiz yatırım varlıklarıdır. Kullanıcıların yatırımları üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin veya Avrupa Birliği’nin herhangi bir koruması yoktur.

AiDoge (AI) Nasıl Satın Alınır – Özet

Mizah ile blok zincir teknolojisini birleştiren AiDoge içinde bulunduğumuz 2024 yıl itibarıyla birçok yatırımcının radarında olan potansiyeli yüksek bir projedir. Güncel olarak ön satışta olan bu projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar AI tokenin resmi internet sitesine MetaMask ya da Wallet Connect cüzdanlarını bağlamaları yeterlidir.

Eğer kripto cüzdanınızda yeterli miktarda token var ise doğrudan satın alım emri verebilir ve cüzdanınıza transfer edilmesini bekleyebilirsiniz. Platform hakkında güncel gelişmelere ulaşmak isterseniz Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilir ya da ücretsiz olan Telegram grubuna katılabilirsiniz. Bir başka makalelerde görüşmek üzere hoşça kalın!

AiDoge Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

AiDoge nedir?

AiDoge ön satış aşaması ne kadar sürecek?

2024 yılında yatırım yapabileceğiniz en iyi ön satış projesi nedir?