Ülkemizde 30 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan TikTok, 2024 yılının en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. TikTok platformu, kullanıcılar tarafından oluşturulan kısa ve eğlenceli videoların paylaşıldığı interaktif bir ortam sunar. Bu ortamda keyifli vakit geçiren kullanıcılar, çeşitli sebeplerle platform üzerinde paylaşılan içerikleri filigransız bir şekilde cihazlarına indirmek ister. Ancak platform, filigransız TikTok video indirme işlemleri için kullanıcılara yetki vermez. Bu sebeple, TikTok videolarını kaydetmek ve offline olarak izlemek için çeşitli program ve uygulamalar geliştirilmiştir.

Yazımız içerisinde filigransız TikTok video indirme programlarını inceleme altına alacağız. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen TikTok video download uygulamalarını paylaşacağız. İndirilen videoları cihazınıza filigransız olarak nasıl kaydedebileceğinizi açıklayacağız. Kısa bilgilendirmemizin ardından, 2024 yılı içerisinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen video indirme platformlarını incelemeye başlayalım.

İçindekiler

En Popüler TikTok Video İndirme Platformları – Hızlı Bakış

Yaptığımız araştırmalar sonucunda, 2024 yılı içerisinde pratik ve hızlı bir şekilde TikTok video indirme işlemini tamamlayabileceğiniz platformları sizin için belirledik. Aşağıdaki platformları kullanarak filigransız ve yüksek kaliteli TikTok videolarını cihazınıza indirebilir ve kayıt edebilirsiniz. İşte 2024 yılında kullanıcılara pratik özellikler sunan platformlar:

 1. SnapTik – Yüksek Performanslı TikTok Video İndirme Platformu
 2. Video Downloader for TikTok – TikTok Filigransız Video İndirme Uygulaması
 3. TT Downloader No Watermark – TikTok Video İndirme Logosuz Platformu
 4. SaveTok – Android ve iOS Destekli Ücretsiz TikTok Video İndirici
 5. SSSTİKTOK – Ücretsiz TikTok Video Kaydetme Platformu
 6. TikMate Video Downloader – Filigransız TikTok Video İndirme Sitesi
 7. TTdownloader – Bedava Kullanım Özellikleri Sunan TikTok Video İndirici
 8. MusicallyDown – Sınırsız TikTok Video Kaydetme ve Paylaşma Platformu
 9. SaveTT – Yüksek Kalitede TikTok Filigransız Video İndirme Platformu
 10. SaveTik – TikTok Video Kaydetme ve Ses Dosyası İndirme Sitesi
 11. TikDownloader – Programsız ve Ücretsiz TikTok Video İndirici
 12. TikTok Downloader – HD Görüntü Kalitesinde TikTok Video Kaydetme Platformu
 13. ExpertsPHP – Ücretsiz ve Hızlı TikTok Filigransız Video İndirme Sitesi
 14. Downloaderi – Logosuz ve Filigransız TikTok Video İndirme Sitesi
 15. TikTok Download Online – Hızlı ve Pratik TikTok Video İndirici

TikTok Video İndirme Platformları – Detaylı İnceleme

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının günlük olarak paylaştığı on binlerce TikTok videosu, çeşitli uygulama, platform ve programlar aracılığı ile istenilen bir cihaza indirilebilmektedir. Fakat internet üzerinde bulunan birçok platform her ne kadar TikTok video indirme işlevini yerine getirse de, videolar içerisinde gömülü olarak bulunan TikTok amblemini ve kullanıcı adını yani filigranı kaldırmakta yetersiz kalmaktadır. Bazı platformlar pratik kullanım seçenekleri sunarak saniyeler içerisinde ilgili TikTok videosunun indirilmesini sağlarken, bazı platformlar ise kullanıcı hesabı oluşturulduktan sonra belirli bir ücret karşılığında video indirme işlemini başlatmaktadır.

Listemizde yer alan TikTok video indirme platformlarının kullanımı ücretsizdir. Platformlar hakkındaki yayınladığımız bilgiler, ilgili platformların sağlayıcıları tarafından sunulan içerikler doğrultusunda hazırlanmıştır. Size ait olmayan bir TikTok videosunu, herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşmanın etik olmadığını ve videonun gerçek sahibinin haklarını ihlal ettiğini hatırlatarak, kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkan video indirme programları, platformlarii ve uygulamalarını detaylı bir şekilde incelemeye başlayalım.

1. SnapTik – Yüksek Performanslı Video İndirme Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Android ve iOS
Kullanıcı Sayısı +5 milyon
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek çözünürlük
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

SnapTik platformu, internet sitesi ve mobil uygulama aracılığı ile TikTok video indirme hizmeti vermektedir. SnapTik Android mobil uygulaması, Google Play Store üzerinde 5 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir. SnapTik iOS mobil uygulaması ise kullanıcı dostu bir arayüz ile hizmet vermektedir. Platform aracılığı ile video indirme işlemi mobil cihaz, bilgisayar veya tabletler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. SnapTik tarafından verilen hizmetler tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte platform üzerine yerleştirilen reklamlar aracılığı ile kazanç sağlanmaktadır.

Bilgisayar aracılığı ile SnapTik platformunun internet sitesine erişim sağlayabilir ve ana sayfada bulunan kutucuğa video indirme bağlantısını yapıştırabilirsiniz. Ardından “Download” simgesine tıklama yapabilir ve karşınıza çıkan ekranda video kalitesini seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Video indirme işlemi tamamlandığında, ilgili içeriği internet tarayıcınız üzerindeki indirilenler dosyası içerisinde görebilirsiniz.

snaptik website - tiktok video indirme

Mobil cihaz veya tabletler aracılığı ile video indirme işlemini başlatmak istiyorsanız, SnapTik platformu tarafından sunulan mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra, indirmek istediğiniz video indirme bağlantısını ilgili kutucuğa yapıştırabilir, görüntü kalitesini belirleyebilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz. Cihazınızın içerisinde bulunan uygulama ayarları bölümü içerisinden, indirilen videoların hangi klasöre kayıt edilmesini istediğinizi belirleyebilirsiniz.

2. Video Downloader for TikTok – Filigransız Video İndirme Uygulaması

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Sadece Android
Kullanıcı Sayısı +500 bin
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Belirtilmiyor
Desteklenen Cihazlar Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

Video indirme işlemini pratik bir şekilde tamamlayabileceğiniz bir diğer uygulama ise “LeetLab” tarafından geliştirilen Video Downloader for TikTok. Filigransız bir şekilde video indirme işlemi için kullanabileceğiniz mobil uygulama, 500 binden fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir. Mobil uygulamanın geliştiricileri, indirme işlemini basit ve aynı zamanda kolay adımlarla indirilmesini sağlayan pratik bir uygulama sunduklarını ifade etmektedir.

Video Downloader for TikTok platformu, video indirme işlemleri için iOS desteği sunmamaktadır. Sadece Android işletim sistemine sahip cihazları destekleyen Video Downloader for TikTok uygulaması, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve herhangi bir sınırlama olmadan video indirme işlemlerini tamamlamaktadır. Kullanıcı dostu bir arayüz ile geliştirilen mobil uygulama üzerinden video indirme işlemini tamamlamak için 3 kolay adımın izlenmesi gerekir.

Video Downloader for TikTok - tiktok video indirme

İlk adım, uygulamanın Android işletim sistemine sahip bir cihaza indirilmesini ve kurulmasını kapsar. İkinci adımda ise, video indirme bağlantısının uygulama içerisinde bulunan arama kutucuğuna yapıştırılması gerekir. Son adım ise uygulama içerisinde bulunan “İndir” butonuna tıklamaktır. Mobil uygulamayı kullanmak için Android sürümünün 5.0 veya üzeri olması gerekir.

3. TT Downloader No Watermark – Logosuz Video İndirme Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Sadece Android
Kullanıcı Sayısı +500 bin
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi HD kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

TikTok videolarını indirmek için geliştirilen TT Downloader No Watermark uygulaması, kullanıcıların TikTok üzerinde yayınlanan favori videolarını indirmesi için ”VVLinker” isimli sağlayıcı tarafından sunulmaktadır. Mobil uygulama iOS desteği sunmaz ve sadece Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir. Filigransız TikTok video indirme işlemini gerçekleştiren mobil uygulama, HD görüntü kalitesini desteklemektedir ve ücretsizdir.

TikTok filigransız video indirme uygulaması, sınırsız sayıda video indirme özelliğine sahiptir ve TikTok videolarında kullanılan müzikleri MP3 formatında indirebilmektedir. Video indirme işlemini kullanıcıların internet hızıyla doğru orantılı olarak saniyeler içerisinde tamamlamaktadır. Mobil uygulamayı kullanmak için herhangi bir kişisel bilginin paylaşılması gerekmez ve sağlayıcılar tarafından uygulamanın %100 güvenli olduğu öne sürülmektedir.

TT Downloader No Watermark - tiktok video indirme

TT Downloader No Watermark uygulamasını kullanmak için TikTok video indirme bağlantısını kopyalamanız ve uygulama içerisinde bulunan kutucuğa yapıştırmanız yeterlidir. 2021 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen mobil uygulama bilgisayar, tablet ve mobil cihazları desteklemekle birlikte, 500 binden fazla kullanıcıya sahiptir. TikTok videolarını çevrimdışı olarak yeniden izlemek ve paylaşmak için tercih edilen bir uygulamadır.

4. SaveTok – Android ve iOS Destekli Ücretsiz TikTok İndirici

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Android, iOS
Kullanıcı Sayısı +1,5 milyon
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek kalite
Desteklenen Cihazlar İnternet erişimine sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

SaveTok platformu, video indirmeleri için iOS ve Android desteği sunmaktadır. Uygulama kullanıcıların filigransız bir şekilde TikTok videolarını cihazlarına kayıt etmelerini sağlar. SaveTok Android uygulaması video indirme işleminin yanı sıra, TikTok profillerini kayıt etme ve yer işareti koyma özelliğine sahiptir. Bununla birlikte kullanıcılar cihazları üzerinden TikTok çalma listeleri oluşturabilir, popüler TikTok müziklerini görüntüleyebilir, TikTok videolarını ağır çekimde oynatabilir, indirilen videoları Snapchat ve Instagram gibi platformlar üzerinde paylaşım yapabilir.

Apple cihazlar için geliştirilen SaveTok iOS uygulaması ise Android versiyonuna ek olarak TikTok müziklerini tanımlama özelliğine sahiptir. SaveTok mobil uygulamaları ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Mobil cihaz, tablet, Chromebook ve Mac cihazlar aracılığı ile uygulamalar kullanılabilir. Mobil uygulama kullanmak istemeyen kullanıcılar, SaveTok platformunun internet sitesi üzerinden TikTok video indirme işlemini gerçekleştirebilir. Bu işlem için indirilmek istenen TikTok videosunun linkini ana sayfa üzerinde bulunan kutucuğa yapıştırmak yeterlidir.

SaveTok website - tiktok video indirme

SaveTok platformu tarafından sunulan hizmetleri kullanmak için kullanıcı hesabı oluşturulması gerekmez. Pratik, hızlı ve kaliteli özellikleri ile dünya üzerinde 1,5 milyon kullanıcıya sahiptir. TikTok filigransız video indirme uygulaması Android cihazlar için 5.0 ve üzeri, iOS sistemli cihazlar için ise 10.0 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

5. SSSTİKTOK – Ücretsiz TikTok Videoları Kaydetme Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Sadece Android
Kullanıcı Sayısı +1 milyon
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek çözünürlük
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

Video indirme işlemini internet tarayıcısı ve Android cihazlar üzerinden destekleyen popüler platform, filigransız video indirme işleminin birkaç adımda ve saniyeler içerisinde tamamlanmasını sağlar. SSSTİKTOK internet sitesi üzerinde kullanıcıların sınırsız sayıda ve HD çözünürlükte TikTok videosu indirebileceği belirtilmektedir.

Platform aracılığı ile TikTok videoları ses dosyası veya video formatında indirilebilmektedir. İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz, platformun internet sitesi üzerinden video indirme işlemini gerçekleştirebilir. Ayrıca SSSTİKTOK platformu Android cihazlar için Video Downloader isimli bir uygulama geliştirmiştir. Mobil uygulamanın ve internet sitesinin kullanımı ücretsizdir, sınırsız sayıda video indirme işlemi desteklenmektedir.

SSSTIKTOK website

SSSTİKTOK platformunun sağlayıcıları, en yüksek çözünürlüklü TikTok video indirme programına sahip olduklarını öne sürmektedir. Video indirme işlemini başlatmak için TikTok video bağlantısının mobil uygulamaya veya platformun internet sitesindeki kutucuğa yapıştırılması yeterlidir. Platformun Android uygulaması 1 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

6. TikMate Video Downloader – Filigransız TikTok Video İndirme Sitesi

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Sadece Android
Kullanıcı Sayısı +100 bin
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Full HD görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

TikMate platformu ücretsiz bir TikTok video indirme programıdır. Bu program internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Platform iOS desteği sunmasa da, Android sistemli mobil cihaz ve tabletler için TikMate Video Downloader uygulamasını geliştirmiştir. HD görüntü kalitesindeki TikTok videolarını filigransız bir şekilde indirmek için tasarlanan mobil uygulama, 100 binden fazla kullanıcıya sahiptir.

TikMate programı Google Chrome internet tarayıcısı üzerine uzantı olarak kurulabilmektedir. Bu özgün özellik, TikMate’i diğer TikTok video indirme platformlarından ayırır. Platform tarafından TikTok videolarını indirmek için 3 farklı yöntem sunulmaktadır. Birinci ve ikinci yöntem, video bağlantı linkini kopyalayıp uygulamaya veya internet sitesindeki arama kutucuğuna yapıştırmaktır. Üçüncü yöntem ise TikTok videosunun üzerindeki bağlantının paylaş sekmesine tıklamak ve diğer seçeneği içerisinde bulunan TikMate indiricisini açmaktır.

TikMate website

İnternet üzerinden Full HD kalitesinde indirilen filigransız TikTok videoları, internet tarayıcısının “indirilenler” klasörüne kayıt edilmektedir. TikMate platformun üzerinden sınırsız sayıda filigransız TikTok videosu indirmek mümkündür. İndirilen videolar MP4 formatına sahiptir. Platform hız ve performans özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

7. TTdownloader – Bedava Kullanım Özellikleri Sunan Video İndirici

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

TikTok Downloader ismiyle de tanınan TTdownloader internet sitesi, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan watermark’sız TikTok video indirme işlemini internet bağlantısı aracılığı ile tamamlayan bir araçtır. İnternet bağlantısına sahip olan mobil cihaz, tablet, bilgisayar ve diğer akıllı cihazlarla kullanılabilmektedir. İnternet sitesinin kullanımı ücretsizdir ve indirme sınırlaması bulunmamaktadır.

TikTok filigransız video indirme işlemini yüksek görüntü kalitesi ile tamamlayan TTdownloader internet sitesi, TikTok videolarını ses dosyası olarak MP3 ve MP4 formatında da indirebilmektedir. Herhangi bir aracı program veya uygulama kullanmak istemeyen kullanıcılar için pratik, hızlı ve kullanışlı bir araç olarak ön plana çıkmaktadır.

TTDownloader

TTdownloader internet sitesi üzerine indirmek istediğiniz TikTok videosunun bağlantı linkini ana sayfada bulunan kutucuğa yapıştırmanız ve “video alın” sekmesine tıklamanız yeterlidir. Video indirme işlemi, internet hızınız doğrultusunda yaklaşık 15 saniye içerisinde tamamlanacaktır. İnternet sitesinin bir diğer özelliği ise TikTok videolarını 1 ile 10 saniye arasında Gif’e dönüştürmektir. Bu işlemi yapmak için ana sayfanın üst kısmında yer alan “TikTok to Gif” sekmesini kullanabilirsiniz.

8. MusicallyDown – Sınırsız Video Kaydetme ve Paylaşma Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

MP3 ve MP4 formatlı video indirme aracı olarak hizmet veren MusicallyDown internet sitesi, en hızlı TikTok video indirme platformu olduğunu öne sürmektedir. Platformun kullanımı tamamen ücretsizdir bununla birlikte video indirme sınırlaması bulunmamaktadır. MusicallyDown, TikTok platformunun sunucularına bağlanarak video indirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Platform üzerinden indirilen videoların geçmişine veya kullanıcı bilgilerine ulaşmak mümkün değildir. Platform sağlayıcıları bunun bir güvenlik önlemi olduğunu belirtmekle birlikte, MusicallyDown’ın %100 anonim bir internet sitesi olduğunu belirtmektedir. TikTok filigransız video indirme hizmeti veren internet sitesi, aynı zamanda TikTok video müziklerini indirmek için de tercih edilmektedir.

MusicallyDown website

Platform üzerinde TikTok video indirme işlemini başlatmak için kullanıcıların ekranda yer alan bölüme indirmek istenen TikTok video linkini yapıştırması ve adımları izlemesi yeterlidir. İndirilen TikTok videoları, kullanılan internet tarayıcısının “indirilenler” isimli dosyasına kayıt edilmektedir.

9. SaveTT – Yüksek Video Kalitesi Sunan İndirme Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Sadece Android
Kullanıcı Sayısı +10 bin
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet erişimine sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

Android sistemli akıllı cihazları destekleyen mobil bir uygulamaya sunan SaveTT internet sitesi, filigransız TikTok video indirme işlemi için tercih edilen bir diğer platformdur. Herhangi bir program veya yazılım kurulumu, kullanıcı girişi ve kayıt işlemi olmadan hizmet veren bir internet sitesidir. Videoları kolay bir şekilde indirmek için hızlı ve kullanışlı bir araç olarak ön plana çıkmaktadır.

Platform tarafından TikTok video indirme işlemi için iOS desteği sunulmamaktadır. SaveTT Android mobil uygulaması kullanıcı dostu arayüz ile geliştirilmiştir. Mobil uygulama MP4 formatındaki videoları ve MP3 formatındaki ses dosyalarını indirmek için kullanılmaktadır. SaveTT internet sitesinde veya mobil uygulamasında, içerik indirme sınırlaması bulunmamaktadır ve sunulan hizmetler tamamen ücretsizdir.

SaveTT website

İndirilen videoların internet bağlantısı olmadan görüntülenmesine ve paylaşılmasına imkan sağlayan bu platform, iOS işletim sistemine sahip cihazların Safari isimli internet tarayıcısı ile kullanılabilmektedir. Platform yüksek kullanıcı sayısıyla ön plana çıkan Google Chrome ve Firefox gibi popüler internet tarayıcılarını kullanan tüm cihazlar tarafından video indirme işlemini gerçekleştirmektedir.

10. SaveTik – TikTok Video Kaydetme ve Ses Dosyası İndirme Sitesi

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Yüksek görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

SaveTik platformu filigransız TikTok video indirme işlemini kesintisiz olarak gerçekleştirmek için hizmet veren bir internet sitesidir. İnternet sitesinin herhangi bir mobil uygulaması bulunmamaktadır. Bununla birlikte internet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar aracılığı ile kullanılabilmektedir. Platformun kullanımı tamamen ücretsizdir ve video indirme sınırlaması bulunmamaktadır.

SaveTik platformu TikTok videolarının yanı sıra, MP3 formatındaki ses dosyalarını da indirmeyi desteklemektedir. TikTok platformundan indirmek istediğiniz videolar üzerinde TikTok amblemi veya kullanıcı kimliği görünmeden indirme işlemi tamamlanmaktadır. İndirilen içerikler internet bağlantısı olmadan görüntülenebilir.

SaveTik website

SaveTik platformunu kullanmak oldukça kolaydır. Kullanıcıların indirmek istediği video bağlantı linkini SaveTik internet sitesinde yer alan kutucuğa yapıştırması ve “indir” butonuna tıklama yapması yeterlidir.

11. TikDownloader – Programsız ve Ücretsiz TikTok Video İndirici

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi HD görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet erişimine sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

HD görüntü kalitesinde ve filigransız olarak TikTok video indirme işlemini gerçekleştiren TikDownloader internet sitesi, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. TikTok platformu üzerinde yayınlanan video içeriklerini MP3 ve MP4 formatında kaydetmek için kullanılmaktadır. Kullanıcı girişi veya herhangi bir yazılım kurulumu yapılmadan, platform tarafından sağlanan hizmet kullanılabilir.

TikDownloader platformu internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Videoları indirmek için herhangi bir mobil bir uygulaması bulunmamaktadır. Bununla birlikte mobil cihaz, bilgisayar ve tabletler üzerinden internet sitesine giriş yapılarak TikTok videoları ses veya video formatında indirilebilir.

TikDownloader

Platform üzerinden video indirme işlemini gerçekleştirmek için TikTok video bağlantı adresinin internet sitesinde yer alan kutucuğa yapıştırılması gerekir. TikDownloader, Video indirme işlemini gerçekleştirmek için hızlı ve pratik bir araç arayan kullanıcılara kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

12. TikTok Downloader – HD Görüntü Kalitesinde TikTok Video Kaydetme Platformu

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi HD görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

TikTok video indirme işlemini filigransız olarak gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen bir diğer platform ise TikTok Downloader isimli internet sitesidir. İnternet sitesinin Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. TikTok platformu üzerinde yer alan videolar MP3 veya MP4 formatında indirilebilmektedir.

TikTok Downloader internet sitesinin kullanımı ücretsizdir ve video indirme sınırlaması bulunmamaktadır. Bilgisayar, Android veya iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihaz, tablet ve internet bağlantısına sahip olan diğer akıllı cihazlar aracılığı ile indirme işlemi gerçekleştirilebilir.

TikTok Downloader

Platform TikTok sunucularını kullanarak video indirme işlemini gerçekleştirmektedir. İndirilen videolar internet tarayıcısının “indirilenler” klasöründe saklanır. TikTok Downloader, HD çözünürlükte TikTok videoları ve yüksek kalitede ses dosyaları indirmek için tercih edilen bir platformdur.

13. ExpertsPHP – Ücretsiz ve Hızlı TikTok Filigransız Video İndirme Sitesi

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi HD kalite
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

ExpertsPHP internet sitesi, TikTok ve Pinterest üzerinde yayınlanan içerikleri indirmek için kullanılan popüler bir platformdur. HD kalitesinde ve filigransız olarak TikTok videosu indirme logosuz işlemini gerçekleştiren online bir aracı kullanıma sunar. Bu aracın kullanımı ücretsizdir, video indirme sınırlaması yoktur ve internet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar tarafından kullanılabilir.

İnternet bağlantısına sahip olan herhangi bir cihazınızla, ExpertsPHP platformunun internet sitesine erişim sağlayabilirsiniz. İndirme linkini sayfada bulunan kutucuğa yapıştırdıktan sonra, indirme butonuna tıklayabilir, içeriği indirmek istediğiniz formatı seçebilir ve video indirme işlemini başlatabilirsiniz.

ExpertsPHP

Eğer sadece TikTok platformunda yayınlanan bir videonun ses dosyasını indirmek istiyorsanız, ilgili videonun linkini yapıştırdıktan sonra MP3 formatını seçerek içeriği cihazınıza indirebilirsiniz.

14. Downloaderi – Logosuz ve Filigransız TikTok Video İndirme Sitesi

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Ultra HD görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

Filigransız TikTok video indirme işlemini tamamlayabileceğiniz bir diğer popüler platform ise Downloaderi. Hızlı ve güvenilir özellikleriyle ön plana çıkan bu araç, birkaç tıklamayla video indirme işlemini başlatmaktadır. Favori TikTok videolarının ultra HD görüntü kalitesi ile cihazlara kayıt etmek ve istenilen kişilerle paylaşmak için tercih edilmektedir.

Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüz ile geliştirilen bu platform, sadece internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler üzerinden internet sitesine erişim sağlanabilir. Kayıt edilmek istenen istenen TikTok içerikleri, MP4 veya MP3 formatında internet sitesinden indirilebilir.

Downloaderi

Logosuz TikTok video indirme işlemini başlatmak için teknik bir beceriye veya herhangi bir yazılımın kurulmasına gerek yoktur. Kullanıcıların indirmek istedikleri TikTok video bağlantısını, Downloaderi platformunun internet sitesinde bulunan arama kutucuğuna yapıştırması yeterlidir. İndirme işlemleri için bir sınırlama yoktur.

15. TikTok Download Online – Hızlı ve Pratik TikTok Video İndirici

Filigransız Video İndirme Var
Mobil Uygulama Desteği Yok
Kullanıcı Sayısı Belirtilmiyor
Ücretlendirme Yok
Video Kalitesi Full HD görüntü kalitesi
Desteklenen Cihazlar İnternet bağlantısına sahip olan tüm cihazlar
Video İndirme Sınırlaması Yok

TikTok platformu üzerinde yayınlanan binlerce videoyu hızlı ve pratik bir şekilde indirme aracı sunan TikTok Download Online platformu, internet bağlantısı aracılığı ile TikTok video indirme hizmeti sunmaktadır. Filigransız ve logosuz olarak indirilen videolar, kullanıcı cihazlarına MP4 formatında kayıt edilir. Ayrıca TikTok videolarını sadece MP3 ses formatı olarak da indirmek mümkündür.

İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihaz aracılığı ile TikTok Download Online platformunun internet sitesine erişim sağlanabilir. Video indirme sınırlaması bulunmamaktadır ve platform tarafından kullanıcılara sunulan hizmetler tamamen ücretsizdir. Full HD görüntü kalitesi ile video indirmek için tercih edilmektedir.

TikTok Download Online

Listemizde bulunan diğer platformlarda olduğu gibi, video indirme işlemini başlatmak için ilgili videonun bağlantısını TikTok Download Online platformunun internet sitesine yapıştırmak gerekir. Ardından mavi renkli “indir” butonuna tıklama yapılarak, video indirme işlemi başlatılmaktadır.

TikTok Video İndirme İşlemi İçin Bilinmesi Gerekenler

TikTok video indirme işlemi için kullanılabilecek birçok platform ve uygulama bulunmaktadır. Bazı platformlar kullanıcılara yüksek kaliteli video indirme seçenekleri sunarken, bazı platformlar TikTok videolarına gömülü olan ses dosyalarının indirilmesine olanak tanımaktadır. Birçok platform sınırsız TikTok video ve ses dosyası indirmeye olanak tanırken, bazı platformlar kullanıcılara video indirme kotası koymaktadır. Bununla birlikte kullanım ücreti alan platformlar da hizmet vermektedir.

İnternet üzerinde TikTok videosu indirme programı veya uygulaması adı altında, kişisel bilgilerinizi riske atabilecek yazılımlar bulunmaktadır. Herhangi bir uygulamayı veya programı cihazınıza yüklemeden önce, ilgili program hakkında iyi bir araştırma yapmanız sizin için faydalı olabilir. Üçüncü taraf uygulama ve program sağlayıcıları tarafından yayınlanan yazılımları kullanmak yerine, Google Play Store ve App Store gibi güvenilirliği kanıtlanmış platformlardan uygulama ve program indirmek iyi bir seçenek olabilir. Çünkü bu platformlar üzerinde yayınlanan uygulamalar, güvenlik önlemleri kapsamında kontrol edilerek sunulmaktadır.

TikTok platformunda yayınlanan videoları indirmek ve paylaşmak, videoyu yükleyen kullanıcının izin vermesi durumunda yasaldır. Video paylaşımı için video sahibinden izin alınmadığı takdirde, telif hakkı ihlali yapılmış olur. Bu durumda videoyu yayınlayan hak sahibi, kendi videosunun başka bir yerde yayınlanmasını kabul etmeyebilir ve bu konuyla ilgili olarak yasal işlem başlatabilir. Ayrıca bkz: Türkiye’deki Sosyal Medya Yasası Nedir? Maddeleri Nelerdir?

TikTok Üzerinden Filigransız Video Nasıl İndirilir?

Logosuz, yani filigransız TikTok video indirme işlemi için hizmet veren platformlar, genel anlamda 3 adım üzerinde indirme işlemini başlatır ve video indirme işlemi genellikle saniyeler içerisinde tamamlanır. İlgili adımları aşağıda inceleyebilirsiniz:

1. Adım: Video Bağlantı Linkini Kopyalayın

TikTok platformu üzerinden filigransız bir şekilde video indirmek için videonun yanında yer alan ok simgesine tıklanmalı ve çıkan sekmelerin en altında bulunan “bağlantıyı kopyala” yazısı seçilmelidir.

2. Adım: Bağlantı Linkini Arama Kutucuğuna Yapıştırın

Kopyalanan video bağlantı linki, tercih edilen platformun arama kutucuğuna yapıştırılmalıdır. Ardından arama kutucuğunun yanına konumlandırılmış olan indir sekmesine tıklama yapılmalıdır.

3. Adım: Video Formatını Seçin

Son adım içerisinde video indirme işlemini gerçekleştirdiğiniz platform, size videoyu indirmek istediğiniz formatı soracaktır. Tercihlerinize göre istediğiniz formatı seçin. Seçiminizin ardından, indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. Ayrıca sadece ilgili videonun ses dosyasını indirmek istiyorsanız, ses dosyası formatını da seçebilirsiniz.

tiktok video indirme

Herkese Açık Olmayan TikTok Videoları İndirilir Mi?

TikTok platformu üzerinde paylaşım yapılan videoları indirmek için ilgili videoları yayınlayan kullanıcı tarafından herkese açık olarak paylaşılması gerekir.

TikTok video indirme uygulama ve programları, herkese açık olarak yayınlanmayan kullanıcılarının paylaştığı içeriklere erişemez ve bu sebeple ilgili videoları indiremez. Eğer TikTok üzerinden bir video veya ses dosyası indirmek istiyorsanız, ilgili içeriğin kullanıcı tarafından “herkese açık” olarak yayınlandığından emin olmanız gerekir.

Sonuç

TikTok videolarını filigransız olarak indirmek ve paylaşmak isteyen kullanıcılar için birçok program ve uygulama geliştirilmiştir. Bazı uygulamalar video indirme işlemi için iOS ve Android desteği sağlarken, bazı platformlar sadece internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Sınırsız sayıda indirme işlemine izin veren ve ücretsiz olarak hizmet veren TikTok video indirme platformları, kullanıcılar tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Filigransız TikTok video indirme ve başka bir platform üzerinde paylaşma işlemi, video sahibinin bilgisi dahilinde gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde video sahibi, telif hakkı ihlalinde bulunulması sebebiyle videonun paylaşılan platformdan kaldırılmasını ve gerekirse yasal işlem başlatılmasını talep edebilir. Bu bilgilerle birlikte, cihazınıza herhangi bir TikTok video indirme uygulaması yüklemeden önce güvenliğiniz için gerekli olan araştırmayı yapmanız tavsiye edilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

iOS için en iyi TikTok video indirme uygulaması hangisi?

En hızlı TikTok video indirme programı hangisi?

TikTok video indirme işlemi, telif hakkı ihlaline girer mi?