Dünyanın en çok kullanılan ve en ünlü arama motoru Google, 2008 yılında Internet Explorer ve Firefox tarafından domine edilen web tarayıcıları sektörüne çok güçlü bir giriş yaparak Chrome web tarayıcısını duyurdu. Bu tarayıcı diğerlerinden farklı olarak Google Email servislerinin de doğrudan bağlanabildiği ve birçok uygulamaya ana Gmail hesabı ile üyelik ve oturum açma gibi desteklerle birlikte geldi. Böylece Chrome içerisine gömülü gelen Gmail hesap bağlantısı herhangi bir uygulamaya üye olur veya oturum açarken tekrar e posta adresi ile kayıt olmak ve şifre belirlemek gibi süreçleri kısaltmış, kullanıcılara büyük zaman kazandırmış oldu.

Google Chrome’un sahip olduğu modüller doğrudan Google Arama Motoru’ndan beslendiği için uzun süreler boyunca daha önceden tespit edilmiş kötü niyetli yazılımlara sahip web siteleri ve uygulamalarla alakalı güvenliği arttırılmış bir internet deneyimi sunarak, bir anda milyonlarca kişinin Windows bilgisayarında yer edinmeyi başardı.

Daha sonrasında diğer tüm platformlara da destek vermeye başlayan Chrome bugün dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısı unvanına sahip. Tüm bu başarılı hikaye ve gelişmiş özelliklere rağmen günümüzde Chrome web tarayıcısı da VPN eklentileri olmadan bağlantınızı tek başına güven ve gizlilik çatısı altına maalesef alamaz.

Sektörün en çok kullanılan web tarayıcısı olmasının avantajı ile birlikte Google Chrome rakiplerine oranla en fazla VPN eklentisine sahip uygulama konumundadır. Bu eklentiler hem IP adresinizi gizler hem de size güvenli bir internet kullanımı sunar. Böylece kötü niyetli web sitelerinden ve kullanıcı verilerini eşzamanlı kaydeden tüm uygulamalardan korumuş olursunuz. 

Sizlerde bir Chrome kullanıcısıysanız ve internet bağlantınızı farklı lokasyonlara da özgürce bağlanarak güvenli ve gizli bir şekilde kullanmak istiyorsanız şu an doğru yerdesiniz. Sizler için 2024 yılının en iyi Chrome VPN eklentilerini inceledik ve detaylı bir analiz yapma şansı yakaladık.

2024 yılında Chrome İçin En İyi 6 VPN Eklentisi

Chrome arkasındaki dev güç Google sayesinde sektörün en fazla eklentiye sahip web tarayıcısı durumunda. Bu etki VPN uygulamaları açısından da kendini net bir şekilde gösteriyor. Dünyanın en fazla kullanılan tarayıcısı olması sebebiyle de kötü niyetli kişilerin en fazla saldırıda bulunduğu uygulama Chrome konumunda. Bu da kendisiyle birlikte bir VPN kullanmanın ne kadar önemli olduğunu bizlere anlatan bir detay. Hep birlikte 2024 yılının en iyi 6 Chrome VPN uygulamasını inceleyelim.

 1. NordVPN Chrome İçin Genel Olarak En İyi VPN Eklentisi
 2. CyberGhost VPN En Hızlı Chrome VPN Eklentisi
 3. ExpressVPNEn Fazla Ülkede Hizmet Veren Chrome VPN Eklentisi
 4. PureVPN En Ucuz Fiyata Sahip Chrome VPN Eklentisi
 5. Private Internet AccessKullanımı En Kolay Chrome VPN Eklentisi
 6. Surfshark VPNChrome İçin En İyi VPN Alternatiflerinden Biri

Chrome İçin En İyi VPN Eklentileri – 2024 İnceleme

Yukarıda listelenen Chrome için en iyi VPN eklentileri ile ilgili detaylı incelemeleri aşağıda bulabilir, buna göre sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz VPN tercihinizi yapabilirsiniz.

1. NordVPN – Chrome İçin Genel Olarak En İyi VPN Eklentisi

Chrome herkes tarafından bilinen ve farklı cihazlarında kullandığı bir web tarayıcısı olması sebebiyle kötü niyetli yazılım ve kişilerin de daha fazla hedef aldığı bir uygulamadır. NordVPN bu noktada tüm özellikleriyle Chrome için tam koruma sağlayan VPN’lerden biri olarak önümüze çıkıyor. Burada NordVPN’in Chrome uzantısı o an aktif olan sekmenize ait trafiği şifrelediğini bilmenizi isteriz.

NordVPN eğer Chrome eklentisi olarak kullanırsanız tam olarak hedefine uygun biçimde genel tarayıcı trafiğinizi ve bu tarayıcı üzerindeki IP adresinizi başarıyla gizler. Aynı zamanda önünze çıkan istenmeyen reklamları, kötü niyetli yazılım barındıran web sitelerini ve verilerinizi izlemeye çalışan üçüncü taraf uygulamaları da NordVPN sayesinde rahatlıkla engelleyebilirsiniz.

VPN’ler her ne kadar genel kullanımda başarılı olsa da bazı özellikleri tarayıcı eklentilerinde bulunmayabilir. Bu da olası uygulama çatışmalarını engellemek için bazen mecburi olarak uygulanan bir durumdur. Fakat rakiplerine oranla Chrome VPN eklentisi olarak kullanıldığında ana uygulamaya en yakın sonuçları yine NordVPN’in verdiğini görürüz. Kısaca belirtmemiz gerekirse NordVPN Chrome eklentisi ana uygulamanın bir hafif sürümüdür. Yüksek hızı, rekabetçi fiyat aralığı ve lokasyon sayısındaki geniş yelpaze ile birlikte NordVPN Chrome VPN eklentileri arasında bir numaralı tercihimiz olmayı başarmıştır.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
5200+ 60+ Ülkede Bulunur 3,29$/aylık ‘tan başlayan paketler 6 220-760 Mbps 7/24 Canlı Sohbet ve E-Posta 30 Gün

Artıları

 • Arayüzü anlaşılır ve kolaydır
 • Sunucu sayısı Chrome VPN eklentisi olarak kullanıldığında fazlasıyla yeterlidir
 • 30 güne kadar para iade garantisi vardır
 • Chrome VPN eklentileri arasında en popüler uygulamalardan biridir

Eksileri

 • Ana uygulamanın bazı özellikleri Chrome eklentisinde bulunmaz

2. CyberGhost – En Hızlı Chrome VPN Eklentisi

CyberGhost VPN onlarca farklı platforma destek verdiği gibi Chrome VPN uygulamaları arasında da bir adım öne çıkan ünlü bir VPN uygulamasıdır. En büyük rakibi NordVPN gibi CyberGhost Chrome eklentisi de tarayıcı içerisindeki trafiğinizi tamamen şifreler ve size güvenli bir internet kullanımı sağlar. Bu şifreleme metodları ana uygulama ile aynıdır fakat sadece Chrome etkinliğiniz içerisinde geçerlidir.

Chrome kendine ait bazı özel güvenlik protokollerine sahip olsa da bunlar tam olarak yeterli değildir. Bu yüzden verileriniz izlenebilir ve bazen kötü niyetli web sitesi yazılımları siz fark etmeden bilgisayarınıza erişim sağlayabilir. Bu noktada CyberGhost içerik modülünde bulunan gizli bir tarayıcıya sahiptir ve Google ana markasının Chrome etkinliğinizi izlemesini de tamamen engeller. Ayrıca uygulamayı kapattığınız an tüm internet gezinti geçmişiniz silinecek böylece ileride de bilgileriniz gizli kalacaktır.

CyberGhost VPN’i Chrome tarayıcınızın kurulu olduğu herhangi bir cihazınızda kullanabilirsiniz. Şirket politikası olarak ana uygulamasında da hiç bir şekilde kullanıcı kaydı tutmayan  CyberGhost bir Chrome VPN eklentisi olarak kullanıldığında da bu durumu devam ettirir. Eğer Chrome üzerinde yüksek hızlara sahip, lokasyon sayısı tatmin edici ve güven endeksi yüksek bir VPN arıyorsanız CyberGhost sizin için iyi tercihlerden birisi olabilir.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
8000 91 Ülkede Bulunur 2,29$/aylık ‘tan başlayan paketler 7 145-850 Mbps 7/24 Canlı Sohbet ve E-Posta 45 Gün

Artıları

 • OpenVPN, IKEv2 ve WireGuard protokolleri Chrome üzerinde sorunsuz çalışır
 • Chrome VPN eklentileri arasında en hızlı sunucuları sunar
 • Kesin kayıt tutmama politikası vardır
 • 45 güne kadar para iade garantisi verir

Eksileri

 • Çin ve Kuzey Kore’de erişime kapalıdır

3. ExpressVPN – En Fazla Ülkede Hizmet Veren Chrome VPN Eklentisi

ExpressVPN, diğer rakipleri gibi Chrome VPN eklentileri arasında sağlam bir yer edinmiştir. Ana uygulamanın hafif bir sürümü olarak gelen Chrome eklentisi güvenlik ve gizlilik açısından tüm temel işlevlere sahiptir. Birçok Chrome VPN eklentisinin aksine ExpressVPN bir proxy sunucusu olarak işlev yapmaz ve tüm ülkelerdeki binlerce lokasyonu üzerinden bağlantınızı şifreler. Bu da Chrome tarayıcısı üzerinde ExpressVPN aktifken yaptığınız tüm işlemlerin de şifrelenmesini ve güvenli internet kullanımını sağlar.

ExpressVPN arayüz açısından kolay bir kullanım sunar ve ortalama hızlarda kullanıcılarına stabil bir aralık vererek ani hız düşüşlerine karşı önlem almış olur. Ayrıca bu eklenti dilediğinizde WebRTC’yi tamamen kapatarak sadece güvenli işaretlenmiş HTTPS sitelere bağlanmanızı da olanaklı hale getirir. 

Her ne kadar ana uygulamanın birçok özelliğini barındırmasa da Chrome VPN eklentileri arasında listemize girecek tüm avantajlara sahip olan ExpressVPN rakiplerine oranla biraz pahalı bir fiyatlandırma politikası uygular. Yine de rakiplerinin sahip olmadığı Lightway protokolü ile hız sınırlarını bazı sunucu lokasyonlarında rahatlıkla zorlayabilir. Ayrıca Netflix gibi ünlü yayın platformların coğrafi engellemelerini de Chrome VPN eklentisi olarak kullanıldığında rahatlıkla aşmayı başarır.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
3000+ 94 Ülkede Bulunur 8,32$/aylık ‘tan başlayan paketler 5 375-430 Mbps 7/24 Canlı Destek ve E-Posta 30 Gün

Artıları

 • Lightway protokolü hafif ve hızlı bir bağlantı sunar
 • En fazla ülkede sunucusu bulunan Chrome VPN eklentisidir
 • 30 güne kadar para iade garantisi vardır

Eksileri

 • Aylık ve Yıllık fiyatlandırmaları rakiplerine göre pahalıdır

4. PureVPN – En Ucuz Fiyata Sahip Chrome VPN Eklentisi

Cep telefonlarından akıllı TV’lere kadar her alanda kullanılan Chrome web tarayıcısı doğal olarak tüm kötü niyetli yazılım ve kişilerin de bir numaralı hedefi konumundadır. PureVPN kullanıcılarına sadece ve kullanışlı bir arayüz ile ana uygulamanın temel özellikleriyle donatılmış bir Chrome VPN eklentisi hizmeti sunmaktadır. Bu Chrome VPN eklentisi 80’i aşkın ülkede bulunan binlerce sunucu üzerinden bağlantınızı şifreler. 

PureVPN’in iddialı olduğu bir diğer konu da Netflix, Amazon Prime, Disney+ gibi ünlü yayın platformlarının coğrafi içerik kısıtlamalarını bağlantı gecikmesi yaşamadan rahatlıkla aşabilmesidir. Bunun sebebi de birçok rakibinden farklı olarak PureVPN’in sınırsız bir bant genişliği sunmasıdır. Bu sınırsız bant genişliği doğal olarak PureVPN için farklı hız aralıkları getirse de genel ortalamada iyi bir sunucu hızı oranına sahiptir.

Ana uygulamanın temel özelliklerini taşıdığını söylediğimiz PureVPN Chrome eklentisi uygulama üzerinde açık olduğunda IP adresinizi gizler ve verilerinizin izlenmesini imkansız hale getirir. Ayrıca tam sürümünü satın almadan önce denemek istiyorsanız sizlere 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümü de sunmaktadır.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
6500+ 78 Ülkede Bulunur 1,99$/aylık ‘tan başlayan paketler 10 180-840 Mbps 7/24 Canlı Sohbet ve E-Posta 30 Gün

Artıları

 • Chrome arayüzü sade ve kullanışlıdır
 • Rakiplerine göre en iyi fiyat teklifine sahiptir
 • Yayın platformları için sınırsız bant genişliği sunar
 • 7 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır

Eksileri

 • Uzak bölge bağlantılarında gecikmeler yaşanabilir

5. Private Internet Access – Kullanımı En Kolay Chrome VPN Eklentisi

Chrome VPN eklentileri arasında açık ara kullanımı en kolay arayüze sahip eklenti Private Internet Access’tir. Bu özellikle hem yeni VPN kullanıcıları hem de internet konusunda başlangıç seviyesi kullanıcılar için PIA’yı ideal bir VPN haline getirmektedir. Ana uygulamanın tüm özelliklerini Chrome VPN eklentisi olarak da sunan Private Internet Access VPN ayrıca gizli ve şifreli bilgilerinizin formlar üzerinden çalınmasını da engelleyen bazı modüllere sahiptir. Otomatik form doldurma özelliği aktif edildiğinde ise herhangi bir siteye girdiğiniz şifreleriniz, banka giriş bilgileriniz veya e-devlet gibi yüksek gizlilik isteyen sitelerde size ek bir koruma sağlar.

Private Internet Access rakipleriyle rekabet edebilecek seviyede bir fiyatlandırma ile gelirken  ortalama hız aralıklarında da tatmin edici hızlara ulaşıyor. Uygulamanın açık kaynak kodlu olması temel düzeyde oluşacak tüm güvenlik açıklarının hızlıca kapatılmasını sağlıyor. Ayrıca PIA tüm kullanıcılarına sıfır kayıt politikası vaad ediyor ve uygulama kapatıldığı an internet geçmişinizdeki verileri de temizliyor. 

84 ülkede bulunan 35.000’den fazla sunucusuyla Private Internet Access en iyi Chrome VPN eklentileri listemizde yerini almayı başararak kolay kullanımı, rekabetçi fiyat politikası ve güvenli bağlantılardaki iyi hız ortalamasıyla gözleri dolduruyor. Yine de uygulamanın Netflix ve diğer yayın platformlarına Chrome VPN eklentisi olarak kısıtlamaları aşma hususunda biraz zorlandığını söyleyebliriz. Her ne kadar rakipleri kadar ünlü ve yüksek dereceli puanlara sahip olmasa da kesinlikle dikkate almanız gereken bir Chrome VPN eklentisidir.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
35000 84 Ülkede Bulunur 2,19$/aylık ‘tan başlayan paketler 10 70-320 Mbps E-Posta 30 Gün

Artıları

 • Açık kaynak kodlu olması avantajdır
 • 84 ülkede sunucuları bulunur
 • Chrome için çok kolay bir arayüze sahiptir
 • Bypasser özelliği ile VPN yasaklı site ve uygulamalara erişilebilir

Eksileri

 • Lokasyona bağlı olarak bağlantı süreleri gecikmeler yaşayabilir

6. Surfshark VPN –Chrome İçin En İyi VPN Alternatiflerinden Biri

Surfshark VPN’in adını özellikle yayın platformlarının coğrafi kısıtlamalarını aşarken en az gecikme ve yükleme sürelerine sahip VPN olarak duymuşsunuzdur. Rakipleri NordVPN ve CyberGhost gibi milyonlarca cihazda yer alan SurfShark VPN’de bizlere başarılı ve kullanımı kolay bir Chrome VPN eklentisi sunmaktadır. Bu eklenti ana uygulamanın hafif bir sürümüdür fakat tüm ana özelliklerine sahiptir. Yine de Chrome VPN eklentilerinin sadece Chrome üzerindeki kullanımınızı güvenli ve gizli tuttuğunu belirtmemizde fayda görüyoruz.

Chrome VPN eklentileri arasında web sitelerine bağlantının hızlı olması ve içeriklerin yüklenme gecikmelerini hissedilmemesi sebebiyle Surfshark VPN rakiplerine oranla bu konuda bir adım öndedir.  Bunun sebebi de SurfShark VPN’in Chrome VPN eklentisinde de sadece RAM sunucuları kullanmasıdır.

surfshark vpn chrome

2 yıllık abonelikte 2 ay ekstra ücretsiz üyelik hediye eden bu eklenti 2,30$ gibi ortalama bir fiyat aralığıyla kullanıcılara ulaşmaktadır. Bypasser gibi büyük bir özelliğe sahip olması da bankaların web siteleri gibi VPN yasaklı sitelere erişimi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca uygulamanın birçok güçlü rakibi gibi sıfır kayıt tutma politikası olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Sunucu Sayısı Sunucu Lokasyonları Fiyat Desteklediği Maksimum Cihaz Bağlantı Hızı Müşteri Hizmetleri Para İade Garantisi
6500+ 65 Ülkede Bulunur 2,49$/aylık ‘tan başlayan paketler Sınırsız 90-790 Mbps 7/24 Canlı Sohbet ve E-Posta 30 Gün

Artıları

 • Netflix ve diğer yayın platformlarına rahatça erişim sağlar
 • Kullanıcı dostu arayüze sahiptir
 • RAM sunucuları sayesinde hızlı ve gecikmesi düşük bağlantılar sunar

Eksileri

 • Kamuflaj modu bazen deaktif olabiliyor

Chrome VPN Eklentisi İçin En İyi Özellikler

Sizler için hazırladığımız listedeki tüm Chrome VPN eklentileri kesinlikle memnun kalacağınız özelliklere sahipler. Fakat yine de genel bir çerçeve çizmek adına bir Chrome VPN eklentisinde olması gereken temel özelliklere bir göz atalım.

Şifreleme Protokolleri

Her ne kadar VPN uygulamalarının Chrome eklentileri ana uygulamaları gibi olmasa da tüm şifreleme protokolleri güçlü ve güvenilir olmalıdır. Chrome üzerinde VPN kullanmanın en temel amacı olan gizlilik ve güvenlik öğeleri böylece en iyi haliyle sunulmuş olur. Tercihimizi birçok şifremizi de kayıtlı tuttuğumuz Chrome VPN eklentileri için sızıntı koruması olan, IP gizleme modülüne sahip ve güvenli VPN’lerden yana yapmalıyız.

Bağlantı Hızları

Bir VPN’i kullanırken hız büyük önem arz eder. Ana uygulaması iyi olan bazı VPN’ler Chrome eklentilerinde bu başarıyı yakalayamayabilir. Bu yüzden Chrome VPN eklentisi seçerken ortalama hız değerlerinin iyi olmasına özen göstermemiz gerekir. Bu noktada CyberGhost ve NordVPN kullanıcılar için öncelikli tercih olabilir.

Lokasyon Özgürlüğü

VPN kullanmanın bir diğer önemli özelliği de VPN eklentisinin sizlere sunduğu lokasyon yelpazesidir. Bu hem yayın platformlarının coğrafi kısıtlamalarını aşmak için hem de çeşitli sebeplerle engellenmiş içeriklere erişimde kullanıcının işini kolaylaştıracaktır.

Ücretsiz Chrome VPN’lere Dikkat Etmemiz Gerekir

Birçok kullanıcı ücretsiz Chrome VPN eklentilerine hiç bir harcama yapmayacakları için yönelim gösterebiliyor. Fakat bu noktada ücretsiz olan ürünlerin kullanıcı verileri ile ilgili güvenliğine ve özelliklerinin tam çalışıp çalışmadığına dikkat etmemiz gerekiyor. Sizler için hazırladığımız listelerde önceliğimiz her zaman kullanıcının tam güvende kalması olduğu için ücretsiz VPN seçmek isterseniz çok iyi araştırmanız gerektiğinin altını çizmemiz gerekiyor. Çünkü ücretsiz VPN eklentileri Chrome üzerinde yaptığınız her işlemi kaydedebilir daha da kötüsü bu bilgileri çalarak üçüncü taraf uygulama ve kişilerle paylaşabilirler.

CyberGhost VPN yaptığımız tüm testlerde ve genel özellikleriyle Firefox tarayıcısı için en iyi VPN eklentisi olarak önümüze çıkıyor. Kullanıcılarına 45 güne kadar para iade garantisi sunmasıyla da kendilerine ne kadar güvendiklerini görebiliyoruz. Ayrıca CyberGhost VPN’nin Reddit gibi platform kullanıcılarının da gözdesi olduğunu daha önceki incelemelerimizde sizlerle paylaşmıştık. 

Chrome İçin En İyi VPN Eklentisi: NordVPN

NordVPN kendini sektör içerisinde kanıtlamış ve güvenlik protokolleriyle de kullanıcılarını mutlu eden bir VPN markasıdır. Yılların verdiği bu güven ve başarılı uygulama ile birlikte NordVPN Chrome VPN eklentileri arasında en iyi marka seçimimiz olmuştur. Hızlı bağlantıları çok sayıda lokasyonda sağlaması ve kendine ait güvenlik protokollerinin güçlü yapısı bu kararı vermemizde en büyük role sahiptir. Özellikle Chrome üzerinden sıklıkla kullandığımız birçok banka gibi uygulama ve web sitesinin Bypasser özelliğiyle tıpkı VPN kullanmıyor gibi erişime açılması büyük bir artı oluşturur. Çünkü bu tür banka ve devlete ait web sitelerine VPN ile bağlanmak yasak ve çok zordur.

nordvpn turkce

Rekabetçi Fiyat Politikası Sunar 

Onlarca iyi özelliğinin yanı sıra NordVPN milyonlarca kullanıcıya çok makul ücretlerle ulaşır. Fiyat politikası hem sektör için hem de sunduğu özellikler bakımından gayet tutarlı ve iyidir. Birçok görevini yerine getiremeyen fakat pahalı olan VPN uygulamasının yanında NordVPN bizlere yıllık abonelik fiyatlarında da büyük indirimler sunmaktadır.

Aylık Fiyatlandırma

 • 2 yıllık plan – 3,99$ 
 • 1 yıllık plan- 4,99$ 
 • 1 aylık plan – 11,99$ 

Çok Sayıda Lokasyonda Hızlı Bağlantıya Sahiptir

Bir VPN seçerken dikkat edilmesi gereken hususlardan olan hızlı bağlantı özelliğini NordVPN ortalama hız aralıklarında da rahatlıkla karşılar. Uzak sunucu bağlantılarında dahi 90 Mbps’nin altına düşmeyen hızlarla sektördeki birçok rakibinin fazlasıyla önüne geçer. Böylece Türkiye’den bir ABD sunucusuna bağlanmak isterseniz bu diğer Chrome VPN eklentilerine göre daha az miktarda hız kaybı yaşayacağınız anlamına gelir.

Özet

Chrome web tarayıcısı arkasında bulunan dünyanın en büyük arama motorunun gücüyle milyarlarca cihaz ve bilgisayarda kullanılmaktadır. Bu da kendisini açık ara en fazla saldırıya uğrayan tarayıcı yapmaktadır. Bu noktada kullanım kolaylığı ve on binlerce farklı uygulamaya uyum sağlaması sebebiyle Chrome dünyanın en gözde web tarayıcısıdır. Bu tarayıcıyı en iyi şekilde korumanın ve kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamanın bir yolu da Chrome VPN eklentisi kullanmaktır.

Sizler için hazırladığımız detaylı analizin sonuçlarını dikkatle inceledikten sonra kullanımınıza en uygun Chrome VPN eklentisini rahatlıkla yükleyebilirsiniz. VPN’ler bağlantınızı şifreler ve güvenli internet kullanmanızı sağlar. Böylece üçüncü taraf kötü niyetli uygulama veya kişiler bilgilerinize erişemez.

NordVPN logo

Chrome VPN Eklentileri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Chrome VPN eklentileri nedir?

Chrome VPN eklentilerini kullanmak güvenli mi?

Chrome VPN eklentilerinin faydaları neler?

NordVPN Netflix ile uyumlu mudur?